شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۹/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
  |   نظرات: ۲ نظر
2,333 نفر بازدید

آب پاکی باشگاه اسپانیول اسپانیا روی دست هافبک پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: باشگاه اسپانیول اسپانیا اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای با بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس انجام نداده است.

در هفته های اخیر زمزمه جدایی بشار رسن هافبک عراقی از پرسپولیس و حضور وی در تیم اسپانیول اسپانیا مطرح شد. سفر بهروز دژبود مدیر برنامه بشار به بارسلون هم بر گمانه زنی ها از انتقال بشار به اسپانیول اضافه کرد.

با این حال استعلام خبرنگاران عراقی از باشگاه اسپانیول نشان می دهد که این تیم اسپانیایی هیچ برنامه ای برای جذب بشار رسن ندارد.

سایت «السومریه نیوز» عراق در این خصوص نوشت: «یک منبع -خبری- در باشگاه اسپانیول اسپانیا در گفتگو با سومریه نیوز گفت که هیچ مذاکره ای بین باشگاه اسپانیایی و بشار رسن بازیکن عراقی از طریق مدیر برنامه ایرانی اش بهروز دژبود صورت نگرفته است. این منبع افزود که سهمیه بازیکنان خارجی باشگاه اسپانیایی تکمیل است و تیم هیچ بازیکن جدید دیگری در نقل و انتقالات زمستانی جذب نمی کند.»

سومریه نیوز در ادامه خبر خود آورده است: «بهروز مدیر برنامه بشار رسن در حال حاضر در اسپانیول است که این امر باعث شده این تصور ایجاد شود که رسن به تیم اسپانیایی می رود در حالی که این موضوع صحیح نیست.»

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “آب پاکی باشگاه اسپانیول اسپانیا روی دست هافبک پرسپولیس”

 1. پرسپولیس آریایی گفت:

  ۱۰

  ۱۹

  دو فصله پرسپولیس بازی میکنه فقط یه گل زده کمتر از هفت پاس گل هم ثبت کرده دیگه دارید بیش از حد بزرگش میکنید اسپانیول آخه ؟!

  • Ali گفت:

   ۲

   ۰

   مگه یه هافبک طراح حتما بایدگل بزنه یا پاس گل بده انگار شما متوجه تغییر آهنگ بازی وقتی بشار بازی میکنه نیستین پاسهای دقیق و سریع.انتقال توپ از دفاع به حمله .پایه ریزی حملات از وسط زمین و سرعت و‌هوش خیلی خوب بشار درمواقعی که بازی گره میخوره خیلی به کار تیم میاد یه نگاه با بازیهای آخر نیم فصل بکنید که بشار فیکس بود متوجه میشید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14323 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24406199 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر