سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۷/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۰:۰۵
  |   نظرات: ۵ نظر
591 نفر بازدید

آجورلو جلسه هیئت مدیره تراکتورسازی را ترک کرد/ ۲ دستگی در هیئت‌مدیره عامل ناراحتی مدیرعامل

جلسه امروز هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی برگزار و در نهایت به ناراحتی شدید مدیرعامل این باشگاه ختم شد. نخستین جلسه هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی عصر امروز (دوشنبه) برای فصل جدید برگزار شد که پیش از پایان جلسه، مصطفی آجورلو جلسه را با ناراحتی ترک کرد.

پیش‌ازاین گفته می‌شد که مهرعلی باران چشمه جایگزین سعید عباسی شده است، اما در جلسه امروز هیئت‌مدیره، مدیرعامل پیشین تراکتوری‌ها هم حاضر شد.

پس از حضور عباسی، غلام عسگر کریمیان و مهرعلی باران چشمه به حضور او اعتراض کردند. از طرفی دیگر، عباس کوهی و عباس الیاسی، دو عضو دیگر هیئت‌مدیره، حضور باران چشمه را در این نشست غیرقانونی دانستند.

اختلاف در میان اعضای هیئت‌مدیره از همان اول جلسه آغاز شد. در ادامه نیز اعضا نسبت به بررسی مسائل مالی باشگاه اقدام کردند. یکی از اعضا، اعلام کرد که صورت مالی باشگاه شفاف نیست و اتفاقاتی در باشگاه می‌افتد که هیئت‌مدیره از آن بی‌خبر است. همین موضوع، عصبانیت شدید آجورلو را در پی داشت و مدیرعامل باشگاه را مجبور به ترک جلسه به‌صورت اعتراضی کرد.

آجورلو هنگامی‌که در حال ترک جلسه بود، با عصبانیت می‌گفت که ما اینجا جمع شدیم تا تراکتورسازی را بالا ببریم، نه اینکه به یکدیگر تهمت بزنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “آجورلو جلسه هیئت مدیره تراکتورسازی را ترک کرد/ ۲ دستگی در هیئت‌مدیره عامل ناراحتی مدیرعامل”

 1. aa گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم چرا از چهره این آدم انقدر بدم میاد قیافش رو میبینم یاده عذاب جهنم می افتمتو اگر ریگی به کفشت نیست بس چرا قاطی کردی و رفتی ؛طلا که پاکه چه منتش به خاکه؛یارو یک چیزی گفت منظورشم به تو نبود ؛معلومه ککی به تومبانت داری که بهت بر خورده و شلوغ بازی در آوردی و پیچوندی

 2. محمدارتش سرخ آبادان گفت:

  ۰

  ۰

  آقای باران چشمه اگه عضو هیئت مدیره ی ترتریها شد دیگه قید احمد نورالهی و عالیشاه رو حالا حالاها باید زد ببینید کی گفتم .اخه این. چه قانونیه ؟؟؟
  بعدش هم این اقای لوس اجورلو مثل بچه ننه ها هرکی چیزی بهش میگه قهر میکنه میره خوب مثل مرد وایسا و اگه جرات داری و واقعا پاکی از خودت دفاع. کن چرا علکی فرار میکنی ؟؟؟

 3. حمید666 گفت:

  ۰

  ۰

  از تراکتور واسه قارته سربازا بدم میاد واسه همینم فک کنم امسال قصد داره بره همونجا که ازش اومده . یکی از گزینه های سقوت

 4. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  نمی دونم چرا ننی تونم آجرلو رو هضم کنم.
  اخه ادم حسابی تورو به تراکتور سازی چه ،تو مگه تبریزی هستی یا در فوتبال دست داشتی ،به تو چه بزار خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن.

  • محمد گفت:

   ۰

   ۰

   تبریزی یا غیر تبریزی مهم وجود ادمیه که بتونه کمک کنه !. درسته که إجرلو کمک خوبی نیست اما ربطی به تبریزی بودنش نداره. مدیرعامل پرسپولیس ایا تهرانیه؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32748 بازدید

بازدید دیروز: 63648 بازدید

بازدید کل : 2949140 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر