جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۳/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
  |   نظرات: ۸ نظر
10,590 نفر بازدید

آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات کیست؟

پرسپولیس نیوز: مهاجم ایرلندی سابق تراکتور به احتمال زیاد آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات خواهد بود.

آنتونی استوکس به احتمال خیلی زیاد آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود. پرسپولیس تا آخر امشب فرصت دارد این بازیکن را به سبد خرید خود اضافه کند.

البته باشگاه با این بازیکن ایرلندی به توافقات نهایی رسیده است اما با توجه به مصاحبه های اخیر از سوی باشگاه تراکتور مبنی بر اینکه مهاجم سابق تیم تبریزی با فسخ غیر قانونی قراردادش از تراکتور جدا شده است موانعی را برای باشگاه پرسپولیس به وجود آوردند.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس درحالی که استوکس بعد از جدایی از تراکتور راهی تیم دیمیرسپور ترکیه شد برای اینکه مشکلی ایجاد نشود تمام زوایای حقوقی جذب این بازیکن را بررسی کردند.

اولا که هر باشگاهی برای جذب بازیکن باید در سیستم TMS درخواست انتقال بازیکن را مطرح کند و اگر بازیکنی در این سیستم دچار مشکل باشد کاملا مشخص است نکته دوم این است که طبق قوانین فیفا اگر بازیکنی مرتکب فسخ غیر قانونی شده باشد باشگاهی که این بازیکن را جذب کرده دچار مشکل نمی شود بلکه بازیکن خطا کار تنبیه می شود که یا با جریمه نقدی روبرو می شود یا محرومیت. نکته سوم این هست که استوکس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از باشگاه تراکتور اقدام به فسخ کرده که ظاهرا در قراردادش بندی بوده که می توانسته اقدام به این کار کند.

با وجود همه این موارد باشگاه پرسپولیس برای اینکه هیچ مشکلی بابت جذب این بازیکن ایرلندی پیدا نکند، به دنبال رفع همه موارد قانونی است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات کیست؟”

 1. سجاد گفت:

  ۲۲

  ۰

  هه تراکتورترسیده پرسپولیس بازقهرمان بشه وتراکتورازدست پرسپولیس گل باران شد.نترس تراکتوربیشتراز۴تابهت نمیزنیم

 2. ناپلئون درواترلو گفت:

  ۴۱

  ۰

  هیچ مشکلی نداره باز این تراختوری های متوهم سوتی دادن درضمن اگرهم مشکلی در آینده پیش بیاد فقط متوجه خود استوکس هست نه باشگاهمون بخریمش ترکوندیم با ۳ مهاجم و نیمکتی قدرتمند

 3. نصیر گفت:

  ۶

  ۴۲

  الآن کی قرار هست به این مهاجم ها پاس بده؟ دفاع راست که وضعش فاجعه هست هافبک بازیساز هم که اصلا نداریم هافبک دفاعی هم نداریم..

 4. حسام گفت:

  ۳۷

  ۰

  چه کیسه ای سوزوندییییم مااااا.شدن داییه مهربان تر از مادره پدیده.صدایه زوزیه از سره سوزششون داره گوش فوتبالیا رو کر میکنه.

 5. امیر گفت:

  ۲۷

  ۲۵

  استوکس هم بیاد خوبه چون دیگه نیازی به علیپور نداریم

 6. هودار گفت:

  ۳۷

  ۰

  چگونه می‌شود بازیکنی مثل شکاری قراردادش امضاء و ثبت و بازی می‌کند…

 7. حسام گفت:

  ۱۹

  ۶

  اینم بگییریم دیگه واقعا دمه عابدینی گرم,دو تا فروارد واقعأ نیازمون بود که یکیش اوکی شد,اونیکییم بیاد پوکر حتمیه.میریم برا قهرمانی اسیا ایشالا.
  فقط این وسط نگاه کنید به داییه مهربان تر از مادره پدیده اییا هواداراسه کیسیه کبیر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20074 بازدید

بازدید دیروز: 37419 بازدید

بازدید کل : 25323684 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر