چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۲
تبلیغ داخلی


 |  ۱۸/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
  |   نظرات: ۱۱ نظر
5,022 نفر بازدید

آخرین روزنه همکاری پرسپولیس و کالدرون/ پاسخ نهایی از قطر می‌آید!

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود فسخ قرارداد با این باشگاه تهرانی، دریافت استعلام واریز مطالباتش را شرط انجام آخرین مذاکرات با مسئولان باشگاه در قطر اعلام کرده است.

گابریل کالدرون اول ژانویه (یازدهم دیماه) اقدام به فسخ قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس کرد. با این حال وی امور مربوط به پرداخت مطالبات خود را به مدیر برنامه های ایرانی اش سپرد تا بتواند به نوعی قبل از شکایت از سرخ ها در فیفا اقدام به دریافت پول کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از این تاریخ حاضر به گفتگو با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نشد اما با تنی چند از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صحبت کرد تا خواسته های خود را برای بازگشت به این تیم بار دیگر مطرح کند.

انصاریفرد برای اینکه مانعِ رفتن سرمربی آرژانتینی پرسپولیس شود مذاکره با مدیر برنامه های او را ادامه داد تا بتواند نظر او را برای بازگشت به تهران جلب کند. کالدرون هم در طول یک هفته گذشته روی شروط خود مبنی بر پرداخت مطالبات خود و بازیکنان تیم اصرار کرد تا مدیران باشگاه را امیدوار به بازگشت کند.

پیگیری های خبرنگار مهر، نشان می دهد انصاریفرد پس از نامه اول ژانویه کالدرون مبنی بر توانایی نسبت به فسخ یکطرفه قرارداد با مدیر برنامه های وی جلسه‌ای را برگزار می کند.

در این نشست، کالدرون از طریق چند مکالمه کوتاه اینترنتی به مدیر برنامه های خود اعلام می کند در صورت دریافت باقیمانده قسط اول خود به مبلغ ۱۲۵ هزار دلار حاضر به بازگشت به تهران خواهد بود. او دریافت ۳۰۰ هزار دلار دیگر بابت قسط دوم قراردادش را کوتاه آمد تا پرسپولیسی ها را امیدوار به بازگشت کند.

با این حال سرمربی سرخپوشان پایتخت که قول های شفاهی خود را به انصاریفرد اعلام کرد از دستیاران خارجی خود می خواهد به محض رسیدن به تهران، وسایل شخصی را جمع کرده و بازگردند.

آخرین مکالمه کالدرون با باشگاه پرسپولیس از طریق مترجم او در جلسه یکشنبه شب هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس بوده است. باشگاه پرسپولیس پس از این جلسه، نامه ای را مکتوب برای کالدرون ارسال کرده و از او خواستند تا با شناخت دقیق از شرایط مالی باشگاه و نحوه جذب بازیکن داخلی به تعامل با باشگاه نزدیک کند.

نامه ای که از سوی کالدرون بی پاسخ مانده است و حاضر نشد امروز به دوحه رفته تا از آنجا به تهران بازگردد.

قرار است صرافی که پرسپولیسی ها پول را به آن واریز کرده اند عصر چهارشنبه پاسخ نهایی را به مرد آرژانتینی اعلام کند. در صورتی که باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل کرده باشد، تا روز جمعه منتظر پاسخ نهایی کالدرون خواهد ماند.

رفتار سرمربی پرسپولیس سبب شد تا سرخ ها در فاصله شش روز مانده به پایان نقل و انتقالات لیگ برتر هیچ فعالیتی نداشته باشد و کریم باقری نیز تنها مربی تیم در تمرینات سرخ ها باشد.

کالدرون بارها درباره دریافت پول خود صحبت کرد اما بی توجهی این باشگاه سبب شد تا کار به روزهای پایانی نقل و انتقالات زمستانی کشیده شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “آخرین روزنه همکاری پرسپولیس و کالدرون/ پاسخ نهایی از قطر می‌آید!”

 1. Dh گفت:

  ۲

  ۰

  اول بگم دوستان این چه طرزحرف زدن با استوره های پرسپولیسه .ایاواقعا پرسپولیسی هستید.بیه مدیرباانهمه سابقه میگه زرزر نکن بزاربرو .خب محترمانه هم میشه حرف زد.یا بیکبازیکن باسابقه پرسپولیس کچندسال زحمت کشده جام اورده .میگه بندازینش بیرون خب درس بنویس با احترام .فرهنگ یک ایرانی یک پرسپلیسی نباید این باشه .اونهم به قهرمانان چندساله پرس پولیس.
  اما چه استرا ماچونی یاکالدرون ازوضعیت ترسیدن بهانه میارن که برن منتها زرنگند الکی طولش میدن تا پولشون بگیرند بعدکه مطمعن شدن پول توحسابه میگن خدا حافظ
  مداکرت هم دل خوشکنکه تاپولشون بگیرند.
  میگن ما که بافسخ همه پولمون میگیریم دیگه بمونیم کارکنیم براچی .پس زودترباید بفکر جانشین وبازیکن باشیم تا کلاه سرمون نره.

 2. ستاره سرخ آسیا۰ گفت:

  ۵

  ۰

  کالدرون‌ میگفت پول براش در اولویت نیست و البته خودش هم که اومد ایران فهمید که پرسپولیس چه پتانسیلی با این هواداراش داره و راحت میشه با این تیم به موفقیت رسید و‌ رزومه کاری رو بهتر کرد چیزی که برانکو هم با اینکه در آسیا کارنامه قبلی خوبی نداشت بهش رسید و البته میدونست همه مربیان و بازیکنان خارجی در نهایت با پشتوانه فیفا به پول و حتی به ضرر و زیانش هم میرسند، فقط احتمالٱ مشکلات داخلی باشگاه و‌ شرایط فعلی خاورمیانه منصرفش کرده

 3. M.h.kia گفت:

  ۹

  ۷

  آقای انصاری فرد به خدا مدیریت فقط قشنگ حرف زدن نیست ها !!!بابا دم گرشاسبی گرم خداوکیلی .من از همین جا ازش عذر خواهی میکنم که اینقدر بد می نوشتم ازش .با پنجره بسته تیم و برد فینال آسیا و قهرمانی لیگ .تمام حقوق ها و پاداش ها هم به موقع پرداخت کرد این انصاری فر کارش شده فقط مصاحبه و حضور تلویزیونی .کانال ۱ میزنی انصاری فر ۲ میزنی انصاری فر ۳ میزنی انصاری فر شبکه ۵ انصاری فر شبکه ورزش انصاری فر بابا جمع کن برو اگه عرضه نداری پول بیاری باشگاه .مدیر عاملی که فقط زر زر کردن نیست اگه با هییت مدیره مشکل داری و نمیزارن کار کنی بزار برو اگه مشکل نداری خوب پول بیار مربی رو نگه دار .اخه تو که پول هتلت رو تو حام جهانی نداشتی بدی چی جوری میخوای واسه پرسپولیس پول بیاری .به قران اگه کالدرون رو نگه نداری بیعرضه تربتی.تو یه نیم فصل دربی رو برده ،تیم و برده نیمه نهایی جام حذفی ،صدرنشین لیگ تو ۱۶ تا بازی ۱۱ برد آورده. تاکتیک ضدحمله رو آورده تو پرسپولیس .بابا کالدرون شلید کاریزنا براتون رو گذاشته باشه ولی فوتبال فهمه . بفهم نفهم تا دیرنشده ….اه زبونم مو دراورد

 4. hadi گفت:

  ۱

  ۱۳

  به جای این کارهای بیهوده بروید بازیکن خارجی حرفه ای در خط حمله بگیرید بنده خودم به باشگاه ارز و کمک مالی میکنم علی کریمی را هم سرمربی کنید

 5. 6666666666 گفت:

  ۱۳

  ۱

  حالم به هم میخورد از فوتبال ایران با مدیریت هاش کم کم میشیم مثل افغانستان ….

  آدمین بچاپ خواهشن

 6. فرامرز گفت:

  ۱

  ۶

  تیم باید خصوصی بشه هر چه زودتر. بعدش فعلا بازیکن ایرانی باید بگیریم چون الان فکر کنم پول سوشا مکانی از اون موقع مونده، شکایت نمیکنن ولی بازیکن خارجی(بودیمیر) فردا پس فردا تیم رو از طریق فیفا محروم میکنه پس بازیکن داخلی فعلا بعتره. کالدرون هم نیومد بخدا مهدی تارتار با این بازیکنان خوب پرسپولیس میتونه تا ۴تا تیم آسیا بره

 7. فواد گفت:

  ۱۲

  ۰

  مابهترین وباتعصب ترین بازیکناراخداراشکردراختیارداریم.بااین بازیکناب یاری خداقهرمانیم.

 8. Perspolis گفت:

  ۲۹

  ۸

  به نظرم تو این نقل و انتقالات زمستانی بازیکن نگیریم و به بازیکنان فعلی پول بدیم بهتره، بعدشم با خرید بازیکنان مطرح توسط عرب ها فکر نکنم تیم های ایرانی بتونن قهرمان بشن، پول برانکو واجب تر از خرید بازیکنه، چون این یه بی احترامی که پول برانکو رو ندیم و بازیکن جدید بگیریم

 9. حمید گفت:

  ۳۲

  ۵

  اگر کالدرون حاضر نشد برگرده بهترین گزینه ها مهدی مهدوی کیا و یحیی گلمحمدی هستن
  فراموش نکنید که مهدوی کیا داره در رده های پایه آلمان مربیگری میکنه و مربیگری در پایه های آلمان فوق العاده کار سختیه چون اونا روی پایه ها خیلی خیلی دقیق و حساسن و مربیه به درد نخور در پایه هاشون استخدام نمیکنن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33847 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25498871 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر