جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۶/ دی/ ۱۳۹۶ - ۳:۵۳
  |   نظرات: يك نظر
352 نفر بازدید

آذرنیا: ناشُکر نیستیم و یک امتیاز بازی با پرسپولیس می‌تواند برای‌مان کافی باشد

سرپرست تیم گسترش فولاد تاکید کرد که یک امتیاز بازی با پرسپولیس هم می‌تواند برای آنها خوب باشد.

حسن آذرنیا درباره وضعیت گسترش فولاد در آستانه دیدار مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: با آمدن فیروز کریمی، گسترش فولاد از نظر فنی، روحی و انگیزشی خیلی فرق کرده است. در مقطعی از فصل حتی تا رده شانزدهم جدول هم پایین رفتیم، اما الان در رده هشتم و نیمه بالای جدول هستیم. ارزش کار کریمی اینجا مشخص می‌شود که یکسری از بازیکنان هم از با حضور او از گسترش فولاد رفتند.

وی افزود: پس از تساوی هفته گذشته مقابل فولاد تمرینات خوبی داشتیم و سامان نریمان‌جهان و آندرانیک تیموریان مصدوم بودند و به این بازی می‌رسند. مشکل خاصی نداریم و کاملاً آماده‌ایم که بازی خوبی مقابل پرسپولیس برگزار کنیم. تنها مشکلی که داریم، نبود ادسون هنریکه است که او به‌خاطر مصدومیت قادر به همراهی تیم‌مان نخواهد بود.

سرپرست گسترش فولاد با اشاره به دیدار پنجشنبه این تیم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل دوم همه بازی‌ها سخت است. اصطلاحاً می‌گویند که در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک می‌شوند و بردن بازی‌ها سخت. پرسپولیس تیم و تشکیلات خوبی دارد، اما تیم ما نشان داده که حریف دست و پا بسته‌ای نیست. پدیده‌ که گربه سیاه تیم‌های تبریزی بود را شکست دادیم، نفت آبادان و پارس جنوبی را هم در زمین خودشان بردیم؛ اینها نشان می‌دهد ما تیم کوچکی نیستیم و برای کسب امتیاز به دیدار مقابل پرسپولیس می‌رویم و فکر می‌کنم این هم دور از دسترس نباشد.

آذرنیا در پاسخ به این سوال که «آیا یک امتیاز دیدار مقابل پرسپولیس می‌تواند برای گسترش فولاد کافی باشد؟»، تصریح کرد: یک امتیاز هم کافی است، اما در بازی سه امتیازی مساوی یک نوع باخت خفیف است. ما یک امتیاز هم بگیریم ناشُکری نمی‌کنیم، اما سعی‌مان این است که تهران را با امتیاز ترک کنیم.

وی در مورد حل شدن مشکل احمد نوراللهی، بازیکن تیم پرسپولیس در آستانه دیدار مقابل گسترش فولاد  گفت: اگر مشکل نوراللهی به‌صورت قانونی حل شود، مشکلی ندارد؛ بیاید و بازی کند. ما تابع قوانین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هستیم و از این بابت مشکلی نداریم. هرکسی که در پرسپولیس باشد، کادر فنی ما نسبت به آن ترکیبش را می‌چیند. ما اعتراضی به حضور نوراللهی در دیدار مقابل گسترش فولاد نداریم. به هر حال وقتی خدمتش تمام شده، کارت پایان خدمت گرفته و سازمان لیگ هم مشکلی با بازی کردن نوراللهی ندارد، ما چرا اعتراض کنیم؟

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد راجع‌به احتمال تکرار اتفاقات دیدار پرسپولیس – تراکتورسازی در دیدار پرسپولیس – گسترش فولاد، یادآور شد: فکر نمی‌کنم چنین اتفاقاتی دوباره رخ بدهد. اگر ۱۰ درصد استادیوم هم برای ما باشد، برای‌مان کافی است. حساسیتی نسبت به موضوع نداریم. تمام مسائل را در جلسه هماهنگی قبل بازی مطرح می‌کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “آذرنیا: ناشُکر نیستیم و یک امتیاز بازی با پرسپولیس می‌تواند برای‌مان کافی باشد”

  1. پرسپولیس 5 گفت:

    ۰

    ۰

    چه اتوبوسی شود ؟!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13551 بازدید

بازدید دیروز: 47246 بازدید

بازدید کل : 1009055 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر