شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
  |   نظرات: بدون نظر
78 نفر بازدید

آذری: از ما خواسته‌اند از تراکتورسازی به فیفا شکایت کنیم/ شکایت از باشگاه هموطن به فیفا جوانمردانه نیست

 مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: علی‌رغم تماس‌ها و فشارهای موجود برای شکایت ذوب‌آهن از باشگاه تراکتورسازی به فیفا، چنین اقدامی را در دستور کار نداریم.

سعید آذری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعد از خبر محرومیت باشگاه تراکتورسازی از نقل‌وانتقالات و شایعه کسر امتیاز از این تیم، چندین بار تماس‌هایی مبنی بر شکایت باشگاه ذوب‌آهن از باشگاه تراکتورسازی تبریز به فیفا داشته‌ایم تا این اتفاق سبب‌ساز کسر هشت امتیاز از تراکتورسازی شود. با این وجود باشگاه ذوب‌آهن چنین برنامه‌ای را در دستور کار ندارد.

وی تأکید کرد: اینکه ذوب‌آهن از باشگاه هموطنش به فیفا شکایت کند اقدام جوانمردانه‌ای نیست و به هیچ وجه ما چنین کاری را انجام نخواهیم داد. همان‌قدر که ما در مورد پرونده و موضوع مهدی کیانی و مماشات فدراسیون فوتبال و کمیته داوران در مورد اخراج و محرومیتش در دیدار با ذوب‌آهن پیگیر ماجرا بودیم و همچنان مصرانه معتقد هستیم او نباید مقابل ما بازی می‌کرد، در مورد این پرونده رویکردی متفاوت داشته‌ایم و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم اعتبار ملی فوتبال ایران و باشگاه تراکتورسازی با شکایت ما زیر سؤال برود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در پایان خاطرنشان کرد: تماس‌های زیادی در مورد این حرکت داشته‌ایم، اما این نکته را متذکر می‌شویم که به هیچ‌ وجه به این مسائل توجهی نکرده و اساساً این کار را در دستور کار خود نداریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 4754 بازدید

بازدید دیروز: 51878 بازدید

بازدید کل : 1095292 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر