پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ اردیبهشت/ ۱۳۸۸ - ۹:۴۵
  |   نظرات: بدون نظر
33 نفر بازدید

آرفی مهاجم هزار درصدی پرسپولیس

دوشنبه ۱۴ اردیبهشت(۱۴:۱۶) 

مرجع خبری پرسپولیس : فولاد با مهاجم جدید پرسپولیس مذاکره کرد  ! آرفی مهاجم هزار درصدی پرسپولیس

در حالی که اشپیتیم آرفی با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی ۲ساله بسته اما دیروز نماینده فولاد خوزستان با مدیر برنامه‌های این بازیکن مذاکره کرده تا نگرانی سراغ طرفداران پرسپولیس بیاید. هر چند که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیر برنامه‌های آرفی خیلی زود آن را تکذیب کردند.
عصر دیروز خبر رسید که عباس نواصرزاده با مدیر برنامه‌های آرفی مذاکره کرده تا این بازیکن آلبانیایی–آلمانی را به خدمت بگیرد. حتی برای اینکه مذاکرات جدی‌تر پیش برود قرار ملاقات در هتل المپیک گذاشته شده اما آرفی این خبر را خیلی زود تکذیب می‌کند.
آرفی که به دلیل مشکلات مالیاتی نتوانست به آلمان سفر کند و هنوز در مشهد حضور دارد وقتی این خبر را شنید با تعجب گفت: «از صبح تا الان حتی یک بار هم تلفن من زنگ نخورده، پس چطور این شایعه ساخته شده؟» در حالی که آرفی این خبر را تکذیب می‌کند، مدیر برنامه‌هایش مذاکره با فولاد را تایید کرده و معتقد است که هیچ اتفاقی در این مورد رخ نخواهد داد: «باشگاه فولاد خوزستان با ما مذاکره کرده است اما ما به خاطر صداقت آقای عباس انصاری‌فرد و اعتمادی که به او داریم با این پیشنهاد بالا موافقت نکردیم
مدیر برنامه‌های اشپیتیم با اشاره به علاقه این بازیکن به پرسپولیس هم می‌گوید:

«آرفی برای پول به پرسپولیس نیامده. او عاشق پرسپولیس است. اشپیتیم همیشه می‌گوید: «تو قلب من نوشته، پرسپولیس را عشقه» پس چطور می‌شود که او پیشنهاد یک تیم دیگر را قبول کند. من قول می‌دهم که آرفی هزار درصد پرسپولیسی است و در این تیم می‌ماند. او کسی نیست که زیر حرفش بزند. ما ثابت می‌کنیم که روی حرفمان می‌مانیم.» از سوی دیگر عباس انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم این چنین خیال هواداران تیمش را راحت می‌کند: «اشپیتیم آرفی از اکثر تیم‌های لیگ برتری پیشنهاد داشت اما خودش پرسپولیس را انتخاب کرد.
ما قرارداد او را محکم تنظیم کردیم و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. در ضمن قلب آرفی با پرسپولیس است و با هیچ تیمی مذاکره نخواهد کرد

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر