یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ فروردین/ ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۷
  |   نظرات: بدون نظر
10 نفر بازدید

آشتیانی: تغییر سرمربی این بلا را امسال سر پرسپولیس آورده

یکشنبه ۳۰ فروردین(۱۶:۰۸) 

مرجع خبری پرسپولیس: ملی پوش اسبق فوتبال ایران گفت: در صورتی که باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود، این باشگاه می‌تواند به قدرت اول فوتبال آسیا تبدیل شود.

ابراهیم آشتیانی روز یکشنبه در گفت وگویی افزود: هواداران گرانبهاترین و عامل مهم قدرت یک تیم باشگاهی در سطح جهان هستند که پرسپولیس با در اختیار داشتن طرفداران بی‌شمار می‌تواند در مکان نخست تیم های قاره کهن قرار گیرد.

وی تنها راه نجات باشگاه پرسپولیس از وضعیت موجود را واگذاری این تیم به بخش خصوصی اعلام کرد و اظهار داشت: با نگاهی حرفه‌ای تر، پرسپولیس می تواند به بزرگترین باشگاه آسیا تبدیل شود.

آشتیانی با انتقاد از عملکرد تیم پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر گفت: قرار گرفتن در مکان چهارم یا پنجم برای تیم همچون پرسپولیس، شکست محسوب می شود.

وی تغییر مکرر سرمربی تیم پرسپولیس را یکی از دلایل ناکامی‌های این تیم اعلام کرد و افزود:

حضور سرمربیان مختلف در این تیم که هیچ شناختی از فوتبال ایران و بازیکنان این تیم نداشتند، مشکلات عدیده و بی‌شماری را متوجه پرسپولیس کرده است.

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس با بیان اینکه این تیم برخلاف سالهای گذشته با مشکلات مالی روبرو نبود، اظهار داشت: مسائل حاشیه‌ای فراوان پیرامون این تیم باعث شد تا بازیکنان انگیزه و جنگندگی خود را برای رویارویی با حریفان از دست بدهند.

وی درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بدون شک این تیم به مرحله دوم این رقابت‌ها صعود خواهد کرد اما امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس بتواند به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9728 بازدید

بازدید دیروز: 32976 بازدید

بازدید کل : 22102584 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر