دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۵/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
  |   نظرات: يك نظر
868 نفر بازدید

آشوبی: تیم ملی عادت کرده با حریفان سطح پایین بازی کند تا تیم اول آسیا بماند/ روند فعلی آماده‌سازی شاگردان کی‌روش برای جام ملت‌ها خوب نیست

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی ایران عادت کرده تا با حریف‌های سطح پایین بازی کند تا بتواند خود را در رده بندی فیفا اول آسیا نگه دارد.

فرزاد آشوبی، درباره بازی تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و ترینیدادوتوباگو که با برتری یک بر صفر شاگردان کی‌روش همراه بود، اظهارداشت: حریفان تیم ملی مثل چند سال اخیر باز هم تیم‌های درجه چندم هستند و هیچ تغییری در شکل بازی تیم ملی ایران صورت نگرفته و این موضوع برای جام ملت‌ها نگران کننده است. ما در جام ملت‌های آسیا جای اشتباه نداریم و روندی که تیم ملی در پیش گرفته باوجود بازیکنان خوبی که در اختیار دارد اصلا روند خوبی نیست.

وی افزود: تیم ملی ایران نیاز به بازی‌هایی دارد تا مسابقات این تیم در جام ملت‌ها را شبیه سازی کند و حتی اگر بتوانیم با تیم‌های ژاپن و استرالیا یا تیم‌های دیگری مثل این‌ها بازی کنیم اتفاق بسیار خوبی است. ترینیداد و توباگو شبیه هیچ کدام از حریفان ایران در امارات نبود و نمی‌دانم چطور این حریف انتخاب شده است. به نظرم تیم ملی ایران عادت کرده تا با حریف‌های سطح پایین بازی کند تا بتواند خود را در رده بندی فیفا به عنوان تیم اول آسیا نگه دارد.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران در مورد حواشی پس از بازی دو تیم که منجر به درگیری دستیار کی‌روش و یکی از خبرنگاران شد خاطرنشان کرد: این اتفاق از زمان ورود کی‌روش کمابیش در فوتبال ایران اتفاق افتاده و این حواشی همیشه بوده است. به نظرم پس از این موضوع فقط وظیفه فدراسیون فوتبال است تا به عنوان یک کارفرما ورود کند و یکبار برای همیشه این حواشی را به پایان برساند.

آشوبی در پایان خاطرنشان کرد: هر مربی موظف است به رسانه‌ها قبل و بعد از هر بازی اطلاعات داده و مصاحبه کند و این موضوعی عادی در تمام جهان است. به نظرم این ضعف فدراسیون بوده که کی‌روش و دستیارانش به هر شکلی که می‌خواهند رفتار می‌کنند و کسی هم جلوی آنها را نمی‌گیرد. این رفتار از سرمربی تیم ملی که یک فرد حرفه‌ای است بعید بود و به نظرم باید این موضوع حل شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “آشوبی: تیم ملی عادت کرده با حریفان سطح پایین بازی کند تا تیم اول آسیا بماند/ روند فعلی آماده‌سازی شاگردان کی‌روش برای جام ملت‌ها خوب نیست”

  1. علی گفت:

    ۱

    ۰

    در نظر سنجی مارکا شرکت کنید باید قند شکن فعال باشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15427 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5159116 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر