شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۵
 |  ۶/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  |   نظرات: ۲ نظر
4,415 نفر بازدید

آغاز طرح انتقال علی علیپور به آاِک آتن + عکس

پرسپولیس نیوز : تیم آاِک آتن پس از توافق با مهاجم دینامو مسکو به دنبال جذب علی علیپور از پرسپولیس است تا زوج خط حمله خود برای فصل آینده را تکمیل کند.

SDNA یونان در این باره نوشت، به نظر می‌رسد تیم آاِک بلافاصله پس از عقد قرارداد با میشل کاردوسو، مهاجم پرتغالی به دنبال اجرایی کردن طرح انتقال علی علیپور، مهاجم ایرانی است. او از سال ۲۰۱۵ میلادی در تیم پرسپولیس بازی می‌کند و در ردیف اول فهرست نقل‌وانتقال‌های تابستانی تیم آاِک در خط حمله قرار دارد و به زودی این انتقال اجرایی می‌شود.

در ادامه این مطلب رسانه یونانی آمده است: علی علیپور در ۳ فصل اخیر لیگ برتر ایران با تیم پرسپولیس به قهرمانی رسید و سابقه ۲ بازی ملی نیز دارد. این مهاجم می‌تواند به همراه کاردوسو نقش مثبتی در خط حمله تیم آاِک داشته باشد. به احتمال فراوان تیم آاِک برای جذب علی علیپور تلاش خواهد کرد. هر چند او تنها بازیکن موردنظر این تیم برای خط حمله نخواهد بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “آغاز طرح انتقال علی علیپور به آاِک آتن + عکس”

 1. hji گفت:

  ۲

  ۵

  هر چه سریعتر ردش کنید بره این برا پرسپولیس مهاجم نمیشه…

 2. ۱۰۱۰۳۶۴ گفت:

  ۸

  ۲۴

  علیپور رو اگه بخاید بدید کمتر از یک میلیون یورو نباید بدید و بجاش باید قوچان نژاد و انصاری فر رو جذب کنید چون بودیمیر هم باید بره عرب اگه عرضه جذب قوچان نژاد و انصاری فر رو نداری نباید علیپور رو بفروشی مگر نه با خشم هوادار روبه رو میشی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24451 بازدید

بازدید دیروز: 49013 بازدید

بازدید کل : 12939978 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر