جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  |   نظرات: بدون نظر
725 نفر بازدید

آقایی بدون دریافت پول به تراکتورسازی رضایت داد/ طلب‌های ۵ تا ۳۰۰ میلیونی سرخپوشان

پرسپولیس نیوز: بازیکن اسبق تیم فوتبال تراکتورسازی به خاطر اینکه این باشگاه با مشکلی روبرو نشود تفاهم نامه طلبش را بدون دریافت ریالی با تراکتورسازی امضا کرد.

تراکتورسازی یکی از چهار باشگاهی است که برای اخذ مجوز حرفه‌ای باید رضایت طلبکارنی که از این باشگاه حکم قطعی در اختیار دارند را جلب کند در غیر این صورت این تیم نمی‌تواند در لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۸ حضور پیدا کند.

باشگاه تراکتورسازی حدود ۳۰ طلبکار دارد که کمترین مبلغی که این باشگاه باید پرداخت کند ۵ میلیون تومان و بیشترین مبلغ ۳۰ میلیون تومان است. تراکتورسازی تقریبا با تمامی این نفرات به توافق رسیده و منتظر رسیدن پول برای تسویه حساب است که هنوز این اتفاق نیفتاده است. مسئولان باشگاه تراکتورسازی امیدوار هستند تا با کمک مسئولان استانی و … بتوانند خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر بگذارند.

در این بین اتفاق بسیار جالبی رخ داده است. در شرایطی که بسیار از افراد ذره‌ای از حقوق خود کوتاه نیامدند، عباس آقایی که سال ۸۸ عضو تراکتورسازی بوده با وجود اینکه حدود ۷۰ میلیون تومان طلب داشته پس از تماس مسئولان تراکتورسازی به خاطر اینکه این تیم را خطر حذف تهدید می‌کرده بدون دریافت ریالی نامه تفاهم‌نامه را امضا کرده تا مشکلی برای این باشگاه پیش نیاید. البته مسئولان باشگاه تراکتورسازی به آقایی قول دادند حقوق او در فرصتی مناسب پرداخت کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20494 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4978370 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر