یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۱۹
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  |   نظرات: يك نظر
830 نفر بازدید

آماده باش پلیس برای دیدار دو تیم پرسپولیس و الجزیره

پرسپولیس نیوز: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و الجزیره را تشریح کرد.

سرهنگ حسن عابدی در رابطه با تدابیر ترافیکی پلیس برای برگزاری مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی افزود: با توجه به برگزاری مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های آسیا در ورزشگاه آزادی تهران از ساعت ۱۴ امروز عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی مستقر شده و نسبت به تسهیل عبور و مرور و روان سازی ترافیک اقدام خواهند کرد.

عابدی با بیان اینکه ماموران در محور شرق به غرب آزادراه تهران – کرج به سمت شمال و همچنین محور غرب به شرق این آزادراه حضور خواهند داشت، گفت: با توجه به حجم ترافیک احتمال دارد که از این محدوده به سمت پل غربی ورزشگاه آزادی محدودیت موقت ترافیکی اعمال شود.

عابدی همچنین از تماشاگران این دیدار خواست که تا حد امکان از مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در ورزشگاه استفاده کرده و چنانچه با خودروی شخصی به ورزشگاه می‌آیند حتما خودروی خود را در پارکینگ‌ها پارک کنند؛ چرا که پارک خودرو در مسیرهای اصلی به ویژه در شرایطی که منجر به اخلال در ترافیک شود با برخورد مأموران پلیس روبرو خواهد شد.

به گفته جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، استقرار مأموران پلیس تا پایان بازی و تخلیه کامل تماشاگران از ورزشگاه و معابر اطراف آن ادامه خواهد داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “آماده باش پلیس برای دیدار دو تیم پرسپولیس و الجزیره”

  1. Amir گفت:

    ۰

    ۰

    اورو خدا بیاید ورزشگاه ورزشگاه ورزشگاه خالیه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36635 بازدید

بازدید دیروز: 40031 بازدید

بازدید کل : 25643738 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر