چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۳:۱۱
  |   نظرات: ۱۳ نظر
7,210 نفر بازدید

آماری که زیر و رو شد / چرا سپاهان اینقدر از پرسپولیس عصبانی است؟

پرسپولیس نیوز: تا همین چند سال پیش سپاهان با پنج عنوان قهرمانی پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمار می‌آمد و از این جهت کاملا دست‌نیافتنی به نظر می‌رسید

حاشیه‌های جدال بر سر قهرمانی در این چند روز بیشتر از هر زمان دیگری شده است. اقدام سپاهان مبنی بر عدم حضور در زمین مسابقه برای مصاف با پرسپولیس، فصل جدیدی از داستان‌پردازی‌ها در مورد مهندسی شدن موفقیت‌های سرخپوشان را آغاز کرد. به این ترتیب موج بزرگی راه افتاد که این بار احسان حاج‌صفی، یکی از کاپیتان‌های تیم ملی را هم با خودش همراه کرد. اصلی‌ترین دلیل اوج گرفتن این مسایل بدون تردید نزدیک شدن پرسپولیس به کسب چهارمین قهرمانی پیاپی است. طبیعتا وقتی تیمی چهار قهرمانی متوالی به دست می‌آورد، این مساله باعث حساسیت رقبا می‌شود؛ آنچه در حال حاضر در مورد پرسپولیس هم صدق می‌کند.

با این حال ماجرای قهرمانی امسال پرسپولیس حتی می‌تواند متفاوت‌تر هم باشد. تا همین چند سال پیش سپاهان با پنج عنوان قهرمانی پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمار می‌آمد و از این جهت کاملا دست‌نیافتنی به نظر می‌رسید. با این وجود سه قهرمانی پیاپی پرسپولیس باعث شد این تیم با طلایی‌پوشان برابر شود و با نایب قهرمانی بیشتر در صدر جدول قرار بگیرد و حالا قهرمانی امسال، پرسپولیس را به تنهایی در صدر جدول پرافتخارترین تیم‌های تاریخ لیگ برتر قرار خواهد داد.
به علاوه پرسپولیس با این جام، تنها تیم تاریخ فوتبال ایران در مسابقات سراسری خواهد شد که می‌تواند چهار قهرمانی پیاپی کسب کند. پیش از این سرخپوشان در این آیتم هم با سپاهان شریک بودند، اما حالا از رقیب دهه هشتاد و نودشان فاصله خواهند گرفت. شاید با در نظر گرفتن همین دو مساله بتوان دلیل خشم سپاهانی‌ها از اتفاقات این فصل را درک کرد.

پرسپولیس در صورت قهرمانی در لیگ نوزدهم، سیزدهمین جامش در لیگ‌های سراسری را به دست خواهد آورد. از این نظر نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده این تیم، استقلال است که ۸ قهرمانی در مسابقات سراسری دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

13 Responses to “آماری که زیر و رو شد / چرا سپاهان اینقدر از پرسپولیس عصبانی است؟”

 1. mohamad گفت:

  ۰

  ۰

  یکی از دلایل اصلی قهرمان نشدن تیم ملی در آسیا فتنه گری قلعه نوعی بین هواداران پرسپولیس وسایر تیمها بود این مردکه فقط من من میکند و مافیاست بلایی که قلعه نوعی سرفوتبال ایران وهواواران آورده است هیج کسی درتاریخ ورزش ایران نیاورده است.

 2. سید محمد گفت:

  ۳

  ۰

  آقای قلعه نوعی بازیرکی تمام برای پرسپولیس دشمن تراشی میکنه . درگذشته رابطه ی پرسپولیس باباشگاههای سپاهان وتراکتوربسیارصمیمی بودزیراسپاهان وپرسپولیس ازیک حانواده اند وازطرفی غالب طرفداران تراکتوروپرسپولیس مشترکند قلعه نوعی به تبریزرفت تخم فتنه رادرتراکتورکاشت وبه سپاهان رفت هم همینطور واینچنین به پرسپولیس لطمه زد ومدیران وهواداران پرسپولیس هم توی زمین وی بخوبی بازی کردند جاداردکه قدری هوشیارانه عمل کرد وبامواضع صحیح وبه موقع این قبیل نقشه هاراخنثی کرد . آقای زنوزی هم سعی میکنه ازعامل قومیت استفاده کنه ومردم خوب تبریز راوسیله ی موفقیت خودش قراربده البته آدمهای باهوش ترتبریزی متوجه این قضیه شدندودیگرباوی همراهی نکردنداماهستندمعدودجوانان احساساتی که هنوزگول شعارهای تحریک آمیز ایشان رامیخورند امااکنون دراصفهان این طراحی هابیشترازجانب آقای قلعه نوعی شکل میگیرد نه مدیران ومردم شریف اصفهان

 3. شیما گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم که بازیکنامون یک موقع خدای نکرده مغرور نشوند و فکر نکنند که قهرمان شدند…. ۹ فینال هنوز مونده و تیم های پایین جدولی همه کاری برای ماندن در لیگ میکنند… یک کم تلاش کنیم و تو حاشیه نریم به امید خدا قهرمانیم…با آرزوی موفقیت برای پرسپولیس عزیزم

 4. پرسپولیس عشق ❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۱۳

  ۱

  خواهشا پرسپولیسو با این تیمای درپیت مقایسه نکنید.سه پایان گاو آهن و دوچرخه سواران کیسه پوش هرسه تاشون روهم انگشت کوچیکه پرسپولیسم نیستن چ برسه ب اینکه بخان قابل قیاس باشن با سرورشون.پرسپولیس کبیر با اصالت ترین،قدرتمند ترین،پرافتخارترین تیم ایران و پرطرفدارترین تیم آسیا و سرخ ترین عشق دنیاست. ب کوری چشم حسود پیش ب سوی پوکر و رکوردی دست نیافتنی در تاریخ لیگ

 5. هوادارواقعی گفت:

  ۱۶

  ۰

  هرچه بیشتر به این مسائل توجه کنیم
  بیشتر اسم تیمهائی که ارزودارند با پرسپولیسی اصیل و بزرگ
  مقایسه بشند شنیده میشه
  اسم بعضی تیمها را که با هزار حیله و نیرنگ دارند برا رقابت
  تلاش میکنند را درکنار نام پاک و قهرمان بزرگی مثل پرسپولیس
  بر زبان آوردند نادانی است و بگذارید فراموش ودرحسرت بمانند.

 6. حقوقدان گفت:

  ۲۵

  ۱

  سپاهان هیچ وقت رکورددارنبوده ونیست…سوال من اینه اگه دوسال دیگه رسما اسم لیگ برتر رو به جام خلیج فارس تغییر بدیم که خیلی هم قشنگتره دوباره باید بیایم از اول بگیم کدوم تیم رکوردداره جام خلیج فارسه…دوباره بیایم اونم تغییر بدیم .یا بخوایم بگیم سری آ دوباره از اول…یا دوباره به برتر بگیم یک و یک رو ببریم دو و …بازم از اول شروع کنیم…خب سالها اصفهانیا تو فدراسیون بودن و باتغییر اشم خواستن شهرشونو مطرح کنن این دلیل میشه که ما تاریخ لیگ که بخشی از تاریخ کشورمونه پاک کنیم….تا اونجایی که مشخصه پرسپولیس با ۱۲ و استقلال با۸ اول و دوم هستند بعد این دوتارو کناربزاریم یک تیم با ۵ قهرمانی رو رکوردداربدونیم…آیا این حرف خیانت به فوتبال ایران و تاریخ غنی لیگ ایران نیست و آیا اقتدار فوتبالمونو زیر سول نمیبریم؟ آیا فردا کشورهای دیگه نمیگن کشوری که رکورددارقهرمانیش فقط ۵ تا هست باید سهمیه حضورش رو کم کنیم چون الان تیمهای نوظهور آسیایی هم با ۵ قهرمانی لیگشون با تیمهای ما ادعای برابری میکنن!!!

 7. محمد حسام گفت:

  ۲۲

  ۰

  کدام آمار؟ پرسپولیس با ۱۲ قهرمانی رکوردداره لیگ ایرانه…این آمارهای جعلی که مربوط به یک سوم تاریخ لیگ فوتباله قابل قبول نیست..سپاهان میخواد با تحریف تاریخ لیگ برای خودش اسم و رسمی به پا کنه وگرنه پرسپولیس و استقلال تیمهای اول و دوم لیگ ایران هستند…

 8. عباس گفت:

  ۲۴

  ۰

  نه تنها پرسپولیسیها بلکه هیچ تیم ایرانی و ترفداراشون ۵ عنوان قهرمانی سپاهان رو قبول نداره.
  ۵ عنوانی که مافیا و مدیران اصفهانی این ۱۵ ،۲۰ سال فوتبال ایران تقدیم سپاهان کردن.مدیرانی چون کفاشیان ، تاج ،ساکت، اصفهانیان…مافیای فوتبال.همه شرایط را فراهم میکردن تا سپاهان کاپ بگیره.

 9. محمد گفت:

  ۱۵

  ۰

  رقبایادشون باشه به ترسوهاجام نمیدن ماتویه دربی نیمه اول۲تااخراجی دادیم ۹نفره شدیم ولی مردونه بازی کردنباختیم، حالا اینایکی تورختکن قایم میشه یکی فرارمیکنه ترکیه بعدتوقع دارن جام بگیرن امیدوارم کرونازودترگورش وگم کنه بره ایشالاباپوکرقهرمانی برای چندمین بار۴جعلی ودفنش کنیم (گرچه قبلٱ اینکاروکر دیم) وبیشترازقبل رقباروبسوزونیم هرچقدردشمن بیشترداشته باشیم اراده وانگیزه مابیشترمیشه همیشه خدای هوای تیم مظلومه داره.

 10. محمد گفت:

  ۱۶

  ۰

  اگه کروناگورش وگم کنه بره ایشالا چهارمین قهرمانی هم میگیریم تارقبابیشتربسوزن اوناخبرندارن هرچی علیه تیم ماچرت وپرت بگن انگیزه تیم وطرفداران وبالاترمیبرن چندساله دارن اینکارومیکنن ولی بازحیانکردن.
  الان اوناازخداشونه که اصلٱ لیگ ادامه پیدانکنه تاقهرمان مشخص نشه ولی زهی خیال باطل اولٱاعلام شده ادامه پیدامیکنه به دلیل اینکه بازیهای تیم ملی وباشگاهای آسیا عقب افتاده وفرصت کافی هست که لیگوحذفی وتموم کنن بعدش۹هفته هر۴روزیه بازی میشه۳۶روز

 11. Zahra گفت:

  ۱۵

  ۰

  کورشوند آنکه نتواند دید

 12. پوکر گفت:

  ۱۴

  ۰

  ای جووونننممممم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18009 بازدید

بازدید دیروز: 35670 بازدید

بازدید کل : 22431030 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر