پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۲:۲۰
  |   نظرات: يك نظر
2,614 نفر بازدید

اتفاقات تلخ پس از دیدار پرسپولیس و استقلال / زورگیری از تماشاگران!

پرسپولیس نیوز : تماشاگرانی که برای دیدن دربی هشتاد و هشتم استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی رفته بودند پس از پایان این دیدار در ضلع شرقی ورزشگاه با صحنه های وحشتناکی مواجه شدند.

 دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس پنجشنبه شب با حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. البته این دیدار از نظر فنی سطح پایینی داشت که همین امر باعث ناراحتی تماشاگران دو تیم شد.

با این حال این تنها اتفاق کسل کننده شهرآورد هشتاد و هشتم نبود چرا که صحنه های وحشتناک تری در خارج از ورزشگاه رقم خورد. تماشاگرانی که از درب شرقی ورزشگاه آزادی خارج شدند مجبور بودند برای رسیدن به اتومبیل های خود که خارج از محوطه ورزشگاه پارک شده بود، مسیر طولانی را طی کنند.

در بخشی از این مسیر که دید کافی وجود نداشت چند زورگیر با سلاح سرد به تماشاگران حمله می کردند و با تهدید آنها موبایل و وسایل شخصی شان را به سرقت می بردند. صحنه‌هایی که توسط سارقان رقم خورده بود باعث وحشت و فرار تعدادی از تماشاگران دیگر شد با این حال برخی نیز قربانی شدند و تلفن همراه و سایر وسایلشان را از دست دادند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اتفاقات تلخ پس از دیدار پرسپولیس و استقلال / زورگیری از تماشاگران!”

  1. saman گفت:

    ۰

    ۰

    ما چیزی که فهمیدیم این بود که گزارشگر بازی استقلالیه! البته منظورم این نیست که گناهی مرتکب شده باشه که به هر هال این طبیعی هست که یک شخصی شاید ابی یا قرمز باشه که مساله طبیعئی هست…اما چند بار چند تا سوتی داد که یه کم ضایع بود…انگار تیم ملی (ابی) داره جلوی یک تیم خارجی (قرمز) بازی میکنه…. امیدوارم تو گزارش کردن یه مقدار حواسشون بیشتر باشه…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12951 بازدید

بازدید دیروز: 33374 بازدید

بازدید کل : 24128958 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر