سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶
بالا داخلی سه
 |  ۱۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  |   نظرات: ۳ نظر
2,139 نفر بازدید

احتمال پیوستن پیام صادقیان و سروش رفیعی به تراکتورسازی

شنیده شدن نام سروش رفیعی و پیام صادقیان در اطراف باشگاه تراکتورسازی نشان می‌دهد که مالک جدید این باشگاه می‌خواهد تیم قدرتمند برای فصل آینده آماده کند.

بعد  از این که محمدرضا زنوزی مالکیت باشگاه تراکتورسازی تبریز را در اختیار گرفت، این باشگاه با مهدی کیانی، هافبک و کاپیتان خود قراردادی را امضا کرده و روز گذشته هم محسن فروزان را به خدمت گرفت.

با این حال اسامی مختلفی در اطراف باشگاه تراکتورسازی تبریز شنیده می‌شود. برخی از این بازیکنان مثل سامان نریمانجهان، سیدی، نقی زاده و بابایی در تیم گسترش فولاد حاضر هستند و با توجه به این که هنوز مالکیت گسترش فولاد تبریز در اختیار زنوزی است، انتقال این بازیکنان به تراکتورسازی کار سختی نیست.

یکی از نام‌های جالب توجه که این روزها در حوالی باشگاه تراکتورسازی تبریز شنیده می‌شود، پیام صادقیان است. این بازیکن جوان که سابقه بازی در ماشین‌سازی و پرسپولیس را هم دارد فصل گذشته در لیگ ترکیه بود و حالا این احتمال وجود دارد که این فصل را برای تراکتورسازی توپ بزند.

دیگر نام مشهور مطرح شده برای تیم تراکتورسازی نیز هم سروش رفیعی است، بازیکنی که باشگاه پرسپولیس به دنبال برگرداندنش بود ولی با محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل‌ و انتقالات باید به تیم دیگری بپیوندد. سپاهان با هدایت امیر قلعه‌نویی هم این بازیکن را می‌خواهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “احتمال پیوستن پیام صادقیان و سروش رفیعی به تراکتورسازی”

 1. متین گفت:

  ۰

  ۰

  وضعیتمون خیلی بهتر از تراکتور فصل پیش نباید خودمون بیازیم اینا بازیکن بگیر نیستن حتی برای نیم فصل باید همینطور ادامه بدیم

 2. این قرمز منه عشق منه گفت:

  ۱

  ۰

  با وجود شما ها احتیاجی به دشمن نداریم , , یادتون ره تیمی که درخشان سرمربیش بود طارمی داشت مسلمان داشت رضاییان داشت بنگر و عباسزاده و خیلی بازیکنایی که الان سنگشون رو به سینه میزنید رو هم داشت ولی یه چیزی نداشت حرفه ای گری و دیسیپلین و نظم و انضباط هرکی واسه خودش یه باند داشت هیچ غلطی هم با اون همه بازیکن نخوردیم بعد تو امثال تو که بازیکن پرستید به برانکویی که جلو بی نظمی بی انضباطی وایستاده میگی اقای کینه؟؟ اگر بازم قهرمانی میخوایم فقط اتحاد و همدمی لازمه , یادمون باشه حاج ممد و هیچ کس قبولش نکرد ولی برانکو جواهر تراشید ازش همین تو امثال تو مسلمان و هزار بد و بیراه گفتید وقتی اومد پرسپولیس ولی برانکو کاری کرد باهاش که سوراختور و سه پایان پیشنهاد ۳ میلیارد دادن بهش , آره عامو شما کار داره هوادار بشید همون تماشاگر بمونید , فقط یه اسم مهمه پرسپولیس و ختم کلام

 3. Unforgiven گفت:

  ۸

  ۵

  ترتر شله زرد و کیسه
  همه در حال تقویت تیم هاشونن
  ما هم به یاری اقای کینه هر روز بازیکن هامون را از دست میدیم
  برانکو مچکریم!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34402 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9385763 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر