چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳۱/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
  |   نظرات: يك نظر
375 نفر بازدید

احضار مدیران رسانه‌ای پرسپولیس و استقلال به کمیته انضباطی

پرسپولیس نیوز: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، توضیحاتی در مورد بیانیه مقامات رسمی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال ارائه کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره بیانیه‌های اخیر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: اولاً قاطعانه اعلام می‌کنم که این رفتارها در شروع فصل جدید، مغایر با همه‌ی زحمت‌هایی است که برای آرامش فضای فوتبال و آغاز یک لیگ پرشور و سالم کشیده می‌شود. ثانیاً با توجه به تأکید و اعلام قبلی، رکن قضایی فدراسیون فوتبال مصمم است با اجرای ظرفیت کامل مقررات انضباطی، با هر نوع رفتاری که خلاف مقررات تلقی می‌شود، برخورد کند.

وی ادامه داد: سوم اینکه اگر چه بیانیه دو باشگاه شاید در نوع خود متضمن کلمات معمولی و متعارف باشد، اما چون این بیانیه‌ها با تشویش اذهان عمومی و جهت‌دهی به طرفداران دو تیم بزرگ پایتخت می‌تواند موجب ناآرامی و التهاب در سکوها شود و تماشاگران دو تیم استقلال و پرسپولیس را علیه یکدیگر تحریک کند، لذا ضمن ابلاغ اخطاریه برای مقامات صادرکننده بیانیه (مدیران رسانه‌ای دو تیم)، اعلام می‌شود که در اولین فرصت ممکن باید جهت پاسخگویی به این رفتار خود در کمیته انضباطی حاضر شوند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: البته از مدیریت دو باشگاه بزرگ پایتخت درخواست می‌کنم که با ارشاد مجموعه تحت نظارت خود و جلوگیری از هرگونه رفتارهای تحریک‌آمیز که منجر به التهاب در بین هواداران می‌شود، چنانچه درباره رفتارهای دیگران و یا هرگونه تخلف و رفتار غیرورزشی اعتراض دارند، فقط از طریق انعکاس مقامات مسئول اقدام کنند. ان‌شاءالله که در روز آغازین لیگ برتر، با همت مدیران محترم ۱۶ باشگاه و عوامل و دست‌اندرکاران و همچنین هواداران پرشور، شاهد شکوفایی و طراوت لازم در مسابقات باشیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “احضار مدیران رسانه‌ای پرسپولیس و استقلال به کمیته انضباطی”

  1. sajad گفت:

    ۰

    ۰

    من موندم تو اون بیانیه استقلال : در مورد پرافتخارترین تیم ایرانی اسیا !!!!!!!!!!!!!!!! بابا یکی به اینا بگه اون دوتا ستاره فقط لوگوی پیراهنتونه ، واقعا باورشون شده قهرمان اسیا شدن ! مگه قهرمانی اسیا به این کشکیاس؟!!!!! کشکی بودنش هم مربوط به اماتوری ترین دوره مسابقات بوده که با ۳ تا بازی !! تاکید میکنم ۳ تا دونه بازی به میزبانی تهران !!!!!!! تاکید میکنم تهران اول شدید و ستاره زدید!!!!!!!!!!!!!!! یعنی ستاره زدن شما اینه!!! انقدر خوارو ذلیل نباشید با این رفتاراتون، همین رفتارتونه که خودتونو سوژه کل ایران کردید همه بهتون میخندن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12290 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19475877 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر