پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۵:۰۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
  |   نظرات: يك نظر
3,212 نفر بازدید

احمدرضا براتی از تغییر در مقررات نقل وانتقالات خبر داد

پرسپولیس نیوز: فیفا اخیرا تغییرات بسیار مهمی را در مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت اعمال نموده است.

احمدرضا براتی – رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: فیفا اخیرا تغییرات بسیار مهمی را در مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت اعمال نموده و این تغییرات در جلسه ۲۵ اسفند سال گذشته در شورای فیفا در بوگوتای کلمبیا، به تصویب رسیده اند و از تاریخ ۱۱ خرداد ماه امسال برای کلیه فدراسیون ها و ازجمله فدراسیون فوتبال ایران لازم الاجرا هستند.

براتی ضمن اشاره به این موضوع که این تغییرات در خصوص مواد مرتبط با ثبات قراردادها، فسخ، غرامت ناشی از فسخ و احکام مالی هستند تاکید کرد با توجه به این تغییرات ، قطعا مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ما نیز تغییراتی خواهد داشت.

وی افزود تغییراتی که در مقررات نقل و انتقالات خواهیم داد محدود به تغییرات فیفا نخواهد بود و در حدودی که فیفا اجازه می دهد شاهد تغییرات دیگری نیز خواهیم بود و در همین راستا از عموم کارشناسان ، باشگاه ها و هیات های فوتبال سراسر کشور دعوت می کنیم که پیشنهادهای خود را در اختیار کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون قرار دهند .

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “احمدرضا براتی از تغییر در مقررات نقل وانتقالات خبر داد”

  1. arya گفت:

    ۱

    ۱

    براتی تا زمانی که در فدراسیون نبود انسان حق گویی بود , ولی بعد از اینکه در فدراسیون به نوایی رسید ۱۸۰ درجه تغیر کرد و فقط به سود فدراسیون فوتبال تشریح حقوقی می کند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29100 بازدید

بازدید دیروز: 85593 بازدید

بازدید کل : 77654098 بازدید

افراد آنلاین: 114 نفر