دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
بالا داخلی سه
 |  ۲۷/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶
  |   نظرات: ۹ نظر
2,913 نفر بازدید

احمدزاده: امیدوارم نماینده شایسته ای برای پرسپولیس باشم

پرسپولیس نیوز : هافبک اسبق تیم فوتبال پرسپولیس برای خداحافظی با کادر فنی و همبازیانش امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافت.
فرشاد احمدزاده بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و با اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.

وی در خصوص حضورش در جمع سرخپوشان گفت: امروز به دیدار مربیان و همبازیانم آمدم تا از همه آنها خداحافظی کنم. به هر حال من سه فصل بسیار خوب در پرسپولیس را سپری کردم و روزهایی در این تیم داشتم که هیچگاه فراموش نخواهم کرد. تا وقتی در پرسپولیس بودم برای موفقیت این تیم همه تلاشم را کردم و از حالا مثل یک هوادار برای موفقیت تیم محبوبم دعا خواهم کرد.

احمدزاده در ادامه تصریح کرد: با پرسپولیس دو مقام قهرمانی متوالی و یک سوپر جام را به دست آوردیم و نتایجی گرفتیم که در سال‌های اخیر بی‌سابقه بود. به همین دلیل هیچگاه این روزها را فراموش نمی‌کنم و هرکجا که باشم به یاد این روزهای خوبم در پرسپولیس خواهم بود.

فرشاد خاطرنشان کرد: امروز همچنین با آقای برانکو صحبت کردم و از او بابت زحماتی که برایم کشیده بود قدردانی کردم. او هم برای من آرزوی موفقیت کرد و با هم خداحافظی کردیم. همچنین با همبازیانم دیدار گرمی داشتم و برای همه آنها در فصل آینده لیگ برتر آرزوی موفقیت کردم. امیدوارم که پرسپولیس بتواند روند خوب خودش را ادامه دهد. از هواداران عزیز و فهیم پرسپولیس می‌خواهم که پشتیبان تیم محبوب خود باشند چرا که پرسپولیس متعلق به آنهاست. من هم امیدوارم که بتوانم نماینده شایسته‌ای برای پرسپولیس و هوادارانش باشم و بتوانم در اروپا با عملکرد خوبی که از خودم ارائه می‌دهم نماینده شایسته‌ای برای پرسپولیس باشم. امیدوارم هواداران هم دعای خیرشان را بدرقه راهم کنند.

فرشاد احمدزاده عنوان کرد: مطمئن باشید هرکجای دنیا که باشم پیگیر بازی‌ها و نتایج پرسپولیس خواهم بود. تا وقتی که به عنوان بازیکن در این تیم بودم همه تلاشم را برای موفق تیم به کار گرفتم و حالا مثل یک هوادار برای موفقیت این تیم دعا می‌کنم و امیدوارم علاوه بر قهرمانی لیگ برتر بتوانیم قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شویم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “احمدزاده: امیدوارم نماینده شایسته ای برای پرسپولیس باشم”

 1. هادی گفت:

  ۴

  ۱

  ما ارتش سرخ اختیاجی به نماینده ای مثل تو نداریم
  پس برو واسه خودت بچه دهاتی

 2. علی زنگنه گفت:

  ۱۶

  ۱

  برو گمشو ، تمام

 3. saman گفت:

  ۱۶

  ۱

  تو اصلا نماینده ما ساب نمیشی کی تو رو کرده نماینده ما؟خودت به خودت لقب نماینده پرسپولیس میدی؟نماینده پرسپولیس بودن لیاقت میخواد امثال کریمی و باقری و مهدوی کیا نماینده ما هستن که اگه هم از تیم جدا شدن وقتی محروم نبودیم و وقتی یه تیم بزرگ خواستشون نه مثل تو که رفتی تو یه تیم گمنام اونم وقتی محرومیم هرچند خوشحالم از رفتنت دیگه رو اعصابمون رژه نمیری
  فقط سال بعد که بهت نیاز نداشتیم نیایی بگی میخوام برگردم غلط کردم

 4. صفا پرسپولیسی گفت:

  ۳۵

  ۵

  بنظرم برنده نقل و انتقالات تابستان بدون شک پرسپولیس بزرگ بود چون یکی از بدردنخور ترین بازیکنای پرسپولیس از تیممون جدا شد کاش دوفصل پیش میرفتی

 5. dr hamidreza گفت:

  ۳۲

  ۳

  غلط کردی میخوای نماینده پرسپولیس باشی …
  چون هوادارای پرسپولیس خوار مادرتو فقط فحش میدن و بهت توهین خانوداگی میکنن ….
  برو خوش باش . پرسپولیس نیازی به نماینده ای مثل تو نداره ….

 6. 007 گفت:

  ۲۶

  ۲

  جمع کن کاسه کوزه رو . خدانکنه توووووو نماینده پرسپولیس باشی . هر چند میدونم سال بعد ک دیپورت شدی همین هوادارا برات فرش قرمز پهن میکنن بدون توجه ب کاری ک کردی

 7. ابوالقاسمپور333333 گفت:

  ۲۶

  ۲

  مثل خر پشیمونی از رفتنت …دگه محض خیطی اومدی برایی خدافظی مثلا خوشحالی برو دادش

 8. Masoud9997 گفت:

  ۲۸

  ۳

  خواهش میکنم نماینده ترلان پروانه خودت باش.نه نماینده پرسپولیس.با اسم پرسپولیس بازی بازی نمیشه کرد بچه خوشگل

 9. ممل گفت:

  ۲۷

  ۱

  خداروشکر که دیگه ازدستت دق نمیخوریم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16457 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11084907 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر