چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۹
تبلیغ داخلی


 |  ۱۸/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱:۳۱
  |   نظرات: ۵۳ نظر
10,233 نفر بازدید

احمدزاده: در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم/برمی‌گردم و همه چیز را جبران می‌کنم!

پرسپولیس نیوز : بازیکن اشلاسک وروسلاو لهستان گفت: درست است که در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم اما بی‌معرفتی نکردم چون تا وقتی که بودیم همه تلاش‌مان را برای موفقیت تیم انجام دادیم.فرشاد احمدزاده بازیکن تیم اشلاسک وروسلاو این روزها در کانون اخبار قرار گرفته و هر روز درباره این بازیکن صحبت جدیدی به گوش می‌رسد. یک روز صحبت از پیوستن احمدزاده به تراکتورسازی خبر می‌آید و روز دیگر بازگشت او به پرسپولیس مطرح می‌شود اما این بازیکن فارغ از این شایعات در لهستان حضور فعالی در تمرینات تیمش دارد. گفت‌وگوی فارس را با این بازیکن می‌خوانید.

 به نظر می‌رسد وضعیت تیم‌تان خیلی مناسب نیست.

به هر حال شرایط تیم ما فعلاً خوب نیست و جایگاه ما در جدول لیگ لهستان این مسئله را نشان می‌دهد. همه از وضعیتی که داریم ناراضی هستند اما این امیدواری وجود دارد که وضعیت بعد از تعطیلات کریسمس بهتر شود. از لحاظ تمرینی در وضعیت خوبی به سر می‌بریم و امیدوارم که از نظر نتیجه‌گیری هم شرایط ما بهتر شود. به هر حال شرایط فوتبال در اروپا با همه جا فرق می‌کند و گاهی تیم‌ها دچار افت شدیدی می‌شوند.

 وضعیت خودت چطور است؟

وضعیت خودم خیلی خوب نیست چرا که دوست داشتم بیشتر از این بازی کنم. اما به هر حال به عنوان یک بازیکن تابع نظرات مربی تیم هستم. البته مصاحبه‌ای دروغین از مربی تیم ما منتشر شد که وقتی با سرمربی تیم صحبت کردم عنوان کرد که این مصاحبه صحبت‌های او نبوده و متأسفانه نقل قول دروغین از طرف او نوشته بودند. سرمربی تیم به من گفت که حرف‌هایی که از قول او منتشر شده صحبت‌های او نبوده و نگفته که مشکل من تاکتیکی است بلکه مربی تیم گفته مشکل من فیزیکی بوده و به همین دلیل تمرینات اضافه بدنی برایم در نظر گرفتند تا به شرایط مدنظر مربیان برسم. بعد از این مسائل به مدیرعامل تیم گفتم که اجازه جدایی به من بدهند اما او گفت که اجازه جدایی به من نخواهد داد.

 اما شایعه شده بود که تو باید به تیم دوم اشلاسک وروسلاو بروی.

چه کسی این حرف را زده است؟ اگر قرار بود به تیم دوم بروم که در همه بازی‌ها جزو لیست ۱۸ نفره نبودم! من در بازی‌های تیمم ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بازی کردم اما اینها دلیل نمی‌شود که بگویند من به تیم دوم می‌روم. به هر حال فوتبال حرفه‌ای همین است و شاید یک روز مربی بخواهد ترکیب دفاعی بچیند یا اینکه از بازی یک بازیکن خوشش نیاید. هرچند که به هر حال این شرایط هم درست می‌شود.

 از حضور در لیگ لهستان راضی هستی؟ یا اینکه قصد برگشتن به فوتبال ایران را داری؟

از نظر بازی کردن خیلی از وضعیتی که دارم راضی نیستم چون انتظار داشتم بیشتر از اینها بازی کنم. من برای حضور در فوتبال اروپا سختی زیادی کشیدم و حرف‌های زیادی را تحمل کرده‌ام. از هوادار گرفته تا پیشکسوت صحبت‌های عجیبی علیه من مطرح کردند اما من از همین طریق می‌گویم که فقط هواداران حق دارند درباره من صحبت کنند چون پرسپولیس برای آنها است و بعضی از پیشکسوتان حق ندارند درباره من صحبت کنند چون تیم برای پیشکسوتان نیست! امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانم به شرایط خوبی که داشتم برگردم.

 این روزها در فضای رسانه‌ای و فضای مجازی ایران صحبت از بازگشت تو به پرسپولیس و حتی رفتنت به تراکتورسازی شنیده می‌شود. این شایعات را تأیید می‌کنی؟

اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. روزهایی که بازی نمی‌کردم به مدیر باشگاه گفتم که قراردادم را فسخ کنند و اجازه دهند بروم اما این اجازه به من داده نشد. من قرارداد ۲ ساله‌ای اینجا دارم و مدیر باشگاه به من گفته که اجازه جدایی به من نمی‌دهد. اما فوتبال حرفه‌ای اینطور است و شاید دیدید در نقل و انتقالات زمستانی من را در لیست فروش گذاشتند!

 یعنی هیچ مذاکره‌ای با پرسپولیس و تراکتورسازی نداشته‌ای؟

صحبتی نشده اما اگر بنا به بازگشت هم باشد خانه اول و آخر من پرسپولیس است.

 بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟

بله، همه بازی‌ها و اخبار پرسپولیس را پیگیری می‌کنم. پرسپولیس شرایط سختی داشت اما این تیم همیشه هوادارانش را دارد و حتی اگر بازیکن نداشته باشد یا پنجره نقل و انتقالاتش بسته باشد هم هوادارانی دارد که مایه دلگرمی هستند و دیدید که پرسپولیس با همین کادر فنی و بازیکنان نتایج فوق‌العاده‌ای گرفت. پرسپولیس یک نام بزرگ در فوتبال ایران و آسیا است و امیدوارم این تیم در ادامه مسابقاتش موفق باشد.

 در صحبت‌هایت گفتی که فقط هواداران حق دارند از تو انتقاد کنند و پیشکسوتان حق ندارند. فکر نمی‌کنی این صحبت‌ها با واکنش پیشکسوتان روبه‌رو شود؟

الان هم می‌گویم که هواداران حق دارند از ما انتقاد کنند چون تیم برای آنها است. من از انتقادهای هواداران ناراحت نمی‌شوم و حتی زمانی که بدترین حرف‌ها را به خود من زدند هیچ عکس‌العملی نشان ندادم چون آنها صاحب پرسپولیس هستند و اگر من فرشاد احمدزاده شدم به خاطر حمایت آنها بوده است. هواداران پرسپولیس قدر زحماتی که بازیکنان این تیم کشیدند را می‌دانند و شرایط بازیکنان را درک می‌کنند. اگر ما از پرسپولیس جدا شدیم به این دلیل بود که می‌خواستیم در اروپا فوتبال بازی کنیم چون شرایط سنی ما به گونه‌ای بود که شاید دیگر پیشنهادی از اروپا به دست ما نمی‌رسید. نمی‌گویم کار ما درست بوده و شاید کار ما در جدایی از پرسپولیس اشتباه بود اما واقعاً هیچکدام از ما چهار نفر قصد نداشتیم پرسپولیس را تنها بگذاریم. هر کدام از ما که از پرسپولیس جدا شد فکر می‌کرد آخرین نفر است و بقیه در تیم می‌مانند و اینطور شد که من، صادق محرمی، مهدی طارمی و وحید امیری از پرسپولیس جدا شدیم و این در حالی است که هیچکدام از ما فکر نمی‌کرد بقیه از تیم بروند. وقتی من از پرسپولیس جدا شدم فکر می‌کردم بقیه می‌مانند و آنها هم همین فکر را درباره من می‌کردند. هر چهار نفر پیشنهادهای خوبی داشتیم اما وقتی چهار نفری از پرسپولیس جدا شدیم شرایط سخت شد. ما اگر اسمی در فوتبال داریم به خاطر پرسپولیس و هوادارانش است و من دست  تک‌تک آنها را می‌بوسم حالا چه هواداران این مسئله را قبول بکنند و چه قبول نکنند.

  پرسپولیس به دلیل کمبود نفرات در آسیا قهرمان نشد و هواداران این تیم معتقدند اگر شما چهار نفر در پرسپولیس می‌ماندید قهرمانی در آسیا دور از دسترس نبود.

فوتبال از این اما و اگرها زیاد دارد. شاید اگر ما چهار نفر هم بودیم در نیمه نهایی حذف می‌شدیم. شاید یکی از ما چهار نفر باعث باخت پرسپولیس می‌شدیم و نمی‌توان گفت اگر ما بودیم حتماً قهرمان آسیا می‌شدیم.  فوتبال هزار اتفاق دارد و شاید اگر ما بودیم قهرمان می‌شدیم، شاید هم قهرمان نمی‌شدیم.

 چرا می‌گویی پیشکسوتان حق انتقاد از تو را ندارند؟

من درباره همه پیشکسوتان این حرف را نمی‌زنم. یک پیشکسوت مثل مهرداد میناوند همیشه مرا راهنمایی می‌کند و اگر هم انتقادی دارد به خودم تلفن می‌زند و می‌گوید اما یک نفر دیگر به برنامه تلویزیونی می‌رود و علیه من حرف‌هایی می‌زند که این مسئله باعث می‌شود به خانواده من فحاشی کنند. خانواده من چه گناهی کرده که شش هزار فحش برایشان ارسال شود؟ حرف من به این آقای پیشکسوت این است اگر حرفی داری به خودم بگو نه اینکه در یک برنامه زنده تلویزیونی هجمه علیه من به راه بیندازی و باعث باشی که خانواده من فحش بخورند. من چه بدی به شما کردم که اینگونه من را در تلویزیون خراب می‌کنی. این تیم برای هواداران پرسپولیس است و برای پیشکسوتان نیست. آن زمان که این آقای پیشکسوت ما را برای اکران فیلمش دعوت می‌کرد و می‌رفتیم آدم خوبی بودیم اما حالا آدم بدی شدیم؟

اما به هر حال پیشکسوتان پرسپولیس هم صاحب نظر هستند و نظرات خود را می‌گویند.

شما به گواه آرشیو ببینید که از روزی که از پرسپولیس‌ رفتم به واکنش‌ها و انتقادها هیچ عکس‌العملی نشان ندادم اما چه دلیلی دارد که برخی‌ها اینگونه علیه من صحبت می‌کنند؟ قبول دارم که جدایی ما کار را سخت کرد. هواداران علناً برای ما نوشتند که بروی و دیگر برنگردی اما آنها من را فرشاد احمدزاده کردند و هر حرفی هم بزنند به روی چشم می‌گذارم اما این پیشکسوت چه تأثیری در فوتبال من داشته که الان بخواهد از من انتقاد کند؟ دلیلی ندارد که برخی‌ها اینگونه علیه من صحبت می‌کنند. شش هزار فحش و بی‌احترامی به خانواده من شده است آن هم به دلیل اینکه این پیشکسوت در تلویزیون علیه من صحبت کرده است. آن روزی که ما را برای اکران فیلمش دعوت می‌کرد ما آدم‌های خوبی بودیم اما حالا می‌آیند در تلویزیون علیه ما صحبت می‌کند این پیشکسوت می‌گوید که وحید امیری برای پرسپولیس زحمت کشیده و انگار نه انگار که ما هم تلاش کردیم. برخی‌ها به گونه‌ای حرف می‌زنند که انگار عامل نتیجه نگرفتن پرسپولیس ما هستیم.هر کسی در پرسپولیس بوده و هست به اندازه خودش زحمت کشیده و می‌کشد و دیگر این حرف‌ها معنی ندارد.

 به هر حال جدایی شما چهار نفر باعث شد تا پرسپولیس یک موقعیت خوب برای قهرمانی در آسیا را از دست بدهد و شاید اگر شما در این تیم می‌ماندید خیلی اتفاق‌های بهتری می‌افتاد.

فوتبال حرفه‌ای همین است. شاید یک بازیکن مثل گریژمان در تیمش بماند و شاید هم مثل برخی بازیکنان تیم‌شان را تنها بگذارند اما این تصمیمی بود که ما گرفتیم و نمی‌خواستیم اینطور شود. من سال گذشته هم پیشنهاد خیلی بهتری از اروپا داشتم و می‌توانستم همان موقع از پرسپولیس بروم. حتی قبل از عید بود که به باشگاه گفتم که قصد لژیونر شدن دارم و چند هفته قبل از پایان لیگ این موضوع را به آقای برانکو هم انتقال دادم. قبول دارم در شرایط بدی پرسپولیس را تنها گذاشتم اما بی‌معرفتی نکردم چرا که تا روزی در پرسپولیس بودیم با همه وجود تلاش کردیم و کم نگذاشتیم. هواداران پرسپولیس باید این مسائل را درک کنند. ما برای موفقیت پرسپولیس از جان مایه گذاشتیم و تا روزی که بودیم کم‌کاری نکردیم و انگ بی‌معرفتی به ما نمی‌چسبد. به هر حال در فوتبال همه یک روز می‌آیند و یک روز می‌روند و تنها این هواداران هستند که تحت هر شرایطی برای پرسپولیس می‌مانند. چه پرسپولیس پنجره‌اش باز باشد چه بسته و چه بازیکن داشته باشد و چه نداشته باشد هواداران از این تیم حمایت می‌کنند و ما هم مثل یک هوادار برای موفقیت پرسپولیس دعا می‌کنیم.

 به عنوان سؤال آخر حالا که شایعات بازگشت تو به پرسپولیس به گوش می‌رسد آیا باید منتظر رخ دادن این موضوع باشیم؟

نمی‌دانم آینده چه می‌شود اما هر موقع که پرسپولیس من را بخواهد برمی‌گردم. دوست دارم به پرسپولیس برگردم تا خیلی چیزها را جبران کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

53 Responses to “احمدزاده: در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم/برمی‌گردم و همه چیز را جبران می‌کنم!”

 1. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  از دوستانی که از احمد زاده و دیگر بازیکنانی که تیم مارو از تو بحران در اوردن خواهش میکنم با کمی جانب داری کمی حق را به این بازیکنان بدهید فوتبال یک بیزینس است و در همه دنیا همینطور است و بازیکن باید تا زمانی که در تیمی بازی میکند تمام تلاشش را کند و این نشانه غیرت است و نه فقط حرف زدن من که دست تک تکشون را می بوسم و ازشون تشکر میکنم چون این تیم و همین بازیکنان بودن که خنده رو دوباره به لبهای ما برگرداندند

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  باشه پرسپولیس شده خونه خاله هرکی خواست بره هرکیم براخودش خواست برگرده دیگه مگراینکه توخواب ببینی.

 3. Mahdi2000 گفت:

  ۰

  ۰

  داداش من خدارو شکر میکنم که تو رفتی اصن این تیمو ول کردید رو کار ندارم بازیکن خوبی نیستی ولی طارمی هر چی باشه ارزش داره تنهایی جور تیمو میکشه الان تو یه بازی هفت تا موقعیت میاد یه گلم نمیزنیم طارمی خودش کلی ایجاد میکرد گلم میزد

 4. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  پسر جون تو اگر الان در لهستان بازی میکنی از صدقه سر پیش کسوتان باغیرت وهواداران است که در سرما وگرما از بازیکنان درجه سه ای مثل تو حمایت بعمل آوردند بخدا منی که سالها فوتبال را دنبال میکردم تا قبل از اینکه به پرسپولیس بیایی تو بچه خوشگل را نمی‌شناختم تیم به امثال شما نیازی نداره

 5. H گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس بهت نیاز نداره گدا گرسنه ی بی غیرت ! اگه ی ذره غیرت داشتی حداقل امسال رو می موندی !اینو هم بدون توی خواب هم نمیزاریم بیایی پرسپولیس

 6. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  غیرت یعنی محمد انصاری که پیشنهادات میلیاردی رو رد کرد و شرایط سخت پرسپولیس رو درک کرد. غیرت یعنی همین بازیکنا که با جون و دل برای پرسپولیس کبیر بازی میکنن.با وجود محرومیت ها و مصدومیت ها. هیچ نامی بزرگتر از پرسپولیس نیست.

 7. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  لطفا برنگرد…هرگز…اصلا ما شما ها رو بخشیدیم ..اما برنگردید..برید هر جا دوست دارید…هرجا غیر از نام بزرگ پرسپولیس…شما هنوز فکر میکنید پرسپولیس رنگه..در حالیکه پرسپولیس فرهنگه…لطفا نه شما و نه همه اونهایی که رفتند برنگردید…اصلا همتون با معرفت و خوب…اما برنگردید…

 8. پرسپوليس و هوادارانش فقط گفت:

  ۰

  ۰

  اولا زرشک.دوما یه عاشق عشقشو تنها نمیذاره که هیچ همانند قهرمانانی چون محمد انصاری با داشتن پیشنهادات خوب ماند و در این راه سنگ تمام گذاشت و حتی مصدومیت شدید متحمل شد و اما سوما اگه تیم نتیجه خوبی تا اینجا نمیگرفت بازم حرفت همین بود بی وفا

 9. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  میخوام صدسال سیاه برنگردی..

 10. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  اروپا که خوبه! لژیونری دیگه بابا، خودش کلی کلاس داره، یه درصد فکر کن بازیکنای جدید و همچنین بازیکنای وفادارا کنونی تیم بشینن رو نیمکت و تو بری جاشون توی ترکیب

 11. Red man گفت:

  ۰

  ۰

  اگر می خوای در همان فرودگاه امام. کتک مفصلی نوش جان کنی. برگرد

 12. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  تو غلط میکنی برگردی بی غیرت

 13. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ایشون کیه؟؟؟؟ کسی میشناستش؟؟؟؟؟

 14. بهشت گیلان ماسال پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  برگردفرشاد جان جات تو پرسپولیس خالیه ایشالا مهدی طارمی هم برگرده بیایید تو خونتون شماها حق انتخاب داشتید دمتون گرم

 15. روح اله گفت:

  ۰

  ۰

  برو گم بشو لازم نکرده جبران کنی شما برو تو همون لهستان توپ جمع کن باش بهتره

 16. فرزاد گفت:

  ۰

  ۰

  بابا مردم خیلی از شما باهوشترن چی میگی اخه اول میگی اما واقعاً هیچکدام از ما چهار نفر قصد نداشتیم پرسپولیس را تنها بگذاریم. هر کدام از ما که از پرسپولیس جدا شد فکر می‌کرد آخرین نفر است و بقیه در تیم می‌مانند و ….
  بعد بلافاصله میگی هر چهار نفر پیشنهادهای خوبی داشتیم اما وقتی چهار نفری از پرسپولیس جدا شدیم شرایط سخت شد….
  تو اون برهه مدام اخبار مذاکراتتو ن نقل محافل بود بعد تو میگی هر کدوم جدا میشد فکر میکرد نفر اخره… خودتو بیشتر از این خراب نکن و فک نکن با سرشاخ شدن با فرشاد خان میتونی برگردی پرسپولیس
  دیگه تو خواب هواداری پرسپولیسیا رو ببینی

 17. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  اولا شما کی هستی که در مورد پیشکسوت های پرسپولیس نظر میدی ؛همونطور که بخاطر پول توی اون شرایط از پرسپولیس جدا شدی الان هم فقط بخاطر پول وشهرت میخوای برگردی وبرای همین با این مظلوم نمایی ها میخوای احساسات هواداران رو به یازی بگیری ؛از پیشکسوت ها هم بد میگی چون اونا میدونن که تو چرا از پرسپولیس جدا شدی ؛در ضمن تیم بزرگی مثل پرسپولیس هیچ احتیاجی به جبران تو نداره بهتره بری همون تراکتوری که یه بازیکن زیر متوسط توی اون تیم بودی ؛ برانکو و پرسپولیس تورو احمدزاده کردن والان هم هیچ احتیاجی به امثال تو ندارن کوچولو

 18. سالار گفت:

  ۰

  ۰

  لطفا برنگرد…

 19. saam گفت:

  ۰

  ۰

  احتیاجی به تو و امسال تو نداریم برو گمشو بی غیرت

 20. mohsen گفت:

  ۰

  ۰

  زرشک داداش .نمیخاد جبران کنی همونجا با ترلان جونت بمون

 21. سامان گفت:

  ۰

  ۰

  برو بابا میخواهیم چیکارت کنیم با اون بازیهات
  مسئولین باید خیلی ….. باشن که تورو برگردونن، ما هوادارا نمی ذاریم

 22. جهان گفت:

  ۰

  ۰

  خواهشا‌ دیگه‌ اسم‌ پرسپولیس نیار

 23. ریحانه گفت:

  ۰

  ۰

  بازیکنایی و مدیرانی که باعث محرومیت و مشکلات و تنهایی پرسپولیس شدن رو نباید دیگه حتی به تمرین باشگاه راه داد . امثال انصاری تعصب داشتن که پیشنهاد میلیاردی چین رو رها کرد و موند و الانم رباط پاره کرده .

 24. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  ادمین سایت خواهشی که دارم اینه که دیگه حرفای این چندتا بازیکن بی غیرت رو اصلا توی سایت قرار ندین.
  چون اینا دیگه اصلا مهم نیستن.

 25. فرهاد گفت:

  ۰

  ۰

  به عنوان یه هوادار :
  هیچ وقت ، هیچ وقت به برگشت فکر نکن
  با تشکر از زحماتی که برای تیم کشیدی !

 26. سامان گفت:

  ۰

  ۰

  اگه این بازیکن رو برگردونن واقعا خاک برسرشون

 27. هادی گفت:

  ۰

  ۰

  الان مثلا پیشرفت کردید با رفتنتون!؟ خدارو شکر که حق هرکسی رو بهش میده…عکس العمل نشون ندادی؟بله.من بودم هیس نشون میدادم….در آخر دمت گرم الانم تو همون اروپا بمون ما بهترشو میخریم ولی یاد گرفتیم که دیگه کسی رو الکی گنده نکنیم

 28. افسانه 13 دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  تو دیگه حرف نزن
  همین که رفتی بزرگترین خدمت رو به پرسپولیس کردی چون نوع فوتبالت واسه تیم مثل سم مهلک بود و با رفتنت ۴۰درصد فوتبال پرسپولیس پیشرفت کرد دیگه اسم پرسپولیس رو نیاور تازه از شرت خلاص شدیم فوتبال جای احساسات نیست و تنها بازیکنی که پرسپولیس شدیدا بهش نیاز داره فقط مهدی طارمیه چون مهم فقط پرسپولیسه و منافع پرسپولیس و گذشته ها گذشته و طارمی چندان مقصر نبود چون بعد قرارداد با ریزه اسپور ۲۰روز مدیریت فرصت داشت که یک مهاجم جدید جایگزین کنه که نتونست و بالاجبار و با یک اشتباه تاریخی دوباره رفتند سراغ طارمی الان تو این شرایط ما مهاجمی مثل طارمی نمیتونیم پیدا کنیم و برای صعود از گروه مرگ واقعی نیاز به چنین مهاجمی داریم به ۱۰۰۰علت

 29. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس نیاز ب بازیکن بی معرفت نداره .برانکو ثابت کرد با دست خالی هم میشه نتیحه گرفت برو ب درک تو و امثالهم ک در بدترین شرایط تیمو تتها گذاشتین دیگه جایی در بین هوادارن نخواهید داشت

 30. پرسپولیسی آتشین گفت:

  ۰

  ۰

  نوش دارو پس از مرگ سهراب.شما در آزمون وفاداری رد شدی اگر در تیم مانده بودی الان قهرمان آسیا بودیم با دوستاره ولی بدون فقط پرسپولیس می ماند وبس.به عشقش بکوب اون قرمز قشنگه رو

 31. moein گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس به بازیکن بی غیرت و تازه به دوران رسیده احتیاج نداره

 32. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم پرسپولیس احتیاجی ب تو نداره همون جا باش پیشرفت کن اروپا ندیده خخخ

 33. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم
  امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم

 34. پرسپولیسی قدیمی گفت:

  ۰

  ۰

  تو بیخود میکنی برگردی
  تو بیخود میکنی به فرشاد پیوس حرف بزنی
  آخه جوجه تو کی هستی که به فرشاد آقای گل بگی نظر نده

  تو و طارمی برگردید پرسپولیس ورزشگاه رو براتون جهنم میکنیم
  مدیران پرسپولیس حواسشون باشه

 35. احمد گفت:

  ۰

  ۰

  اینجا دیگه جات نیست. برو سوراختور تا فوتبالت نابود بشه. تازه بفهمی پرسپولیس و برانکو چیکار برات کردن.

 36. مرگ بر خائن گفت:

  ۰

  ۰

  حق برگشت نداری،ینی نمیذاریم برگردی،تو همون تمو لیگ در پیتت بمون،لازم هم نیست خودتو با تعصب جلوه بدی،حنات دیگه رنگی نداره،اون ممه رو لولو برد،این پنبه رو از گوشت درار،خائن

 37. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  رفتن فرشاد از پرسپولیس واقعا برای بنده عجیب بود بازیکنی که با وجود فیزیک بدنی و قدرت بدنی ضعیف به شدت در ترکیب پرسپولیس جا افتاده بود و در لیگ ایران با سرعت و دریبلی که داشت آقایی می کرد و همیشه در آسیا جز سه بازیکن برتر بود به جز بازیهایی که تیم زیر فشار بود و نیاز به بازیکنان فیزیکی داشتیم اینجور بازیکن ها وقتی که فیزیک اروپا رو ندارن و حتی در تیم ملی هم ستاره نیستن و اصطلاحا بازیکنان لیگی تعریف میشن نباید چنین ریسکهایی بکنن و آینده خدوشون رو نابود کنن مثل محسن مسلمان یا حتی سروش رفیعی. اصولا فوتبال امروز دنیا به شدت فیزیکی شده شما در تیم ملی فرانسه به عنوان قهرمان جهان قد و هیکل رو می بینید به دو متر رسیده

 38. علی گفت:

  ۰

  ۰

  برگشتن تو و محرمی و امیری، توهین به شعور هوادارست

 39. Mazyar گفت:

  ۰

  ۰

  بازگشت بازیکنی مثل احمدزاده بی احترامی به ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس هست . این بازیکن حتی از لحاظ فنی اونقدر نیست که بشه از سر تقصیراتش گذشت . جناب احمدزاده برو توی همون خراب شده ای که هستی

 40. مهدی مقدم گفت:

  ۰

  ۰

  چطوری اسطوره با معرفت
  اگه برگردی پرسپولیس بی غیرت از تو نیست.

 41. dany گفت:

  ۰

  ۰

  لازم نکرده برگردی
  ما شماها رو لازم نداریم
  پس چرا انصاری نرفت

 42. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  اون موقع برای پول رفت الان هم اگه. بیادبخاطر. پوله الان هم فقط دآره مظلوم نمایی میکنه احمدزاده یک بازیکن معمولی بود که برانکو تا این سطح آوردش بالا در ضمن در موردبحث
  پیشکسوت ها و هواداران ، اینجا هم میخواد از احساسات هوادارا سواستفاده کنه وگرنه همین
  هوادارها ازش خواستن تو اون وضعیت پرسپولیس رو ول نکنه که اصلا گوش نکرد.

 43. خجالت هم خوب چیزییه والا گفت:

  ۰

  ۰

  فکرمیکردم فقط از مرام ومعرفت بویی نبردی .نگو خجالت هم نمیکشی .فقط دیگه برنگرد

 44. saeed گفت:

  ۰

  ۰

  شما بی جا کردی برگردی بمون همونجا!!!!

 45. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  لازم نکرده
  پرسپولیس اشغالی مثل تو رو نمیخواهد

 46. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  لازم نکرده پرسپولیس اشغالی مثل تو رو نمیخواهد

 47. Redism گفت:

  ۰

  ۰

  تو بیخود کردی که برمیگردی به پرسپولیس همون تیمت بمون و پیچهای نیمکتشون رو سفت کن اصلا خیلی بیجا کردی که در مورد پیشکسوت ها حرف میزنی خودتو خیلی آدم حساب نکن که حیون هم نیستی.

 48. این قرمزمنه دوسش دارم خیلی زیاد گفت:

  ۰

  ۰

  من که باهاتون اصلا حال نمیکنم این از سهم‌ من. پرسپولیس تو تاریخش همچین بی معرفتی بخودش ندیده بود یعنی اصلا بی معرفتی تو مکتب پاک پرسپولیس وجود نداره ولی بازم هرچی برانکو بگه ما حرفمون حرف برانکو

 49. Hossein. A گفت:

  ۰

  ۰

  چه خودشو دعوت میکنه!! میگه تاموقعی که بودیم کم نگذاشتیم!! آخه نفله اگه کم میزاشتی که برانکو بازیت نمی‌داد گرچه تکروی هات وتوپ لودادن هات کم اعصاب هوادار روداغون نکرد. اگه شعور داشتی تواین وضع بی بازیکنی تیم رو ول نمیکردی بری یه تیم آشغال درپیتی آخرم اونجاآدم حسابت نکنن ونیمکت نشین بشی!!پیراهن مقدس پرسپولیس لیاقت میخوادکه تووکسانی که تیم رو رهاکردن لیاقت این لباس رونداشتیدونخواهیدداشت.

 50. علی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  دیگه فایده نداره…………

 51. payam گفت:

  ۰

  ۰

  اولا درمورد پیوس اینجوری حرف نمیتونی بزنی یارو بیشترین گل واسه پرسپولیس زده و حرفشم درست بود
  داش دوما ما تازه از شرت راحت شدیم و اگه تو میموندی بشارو سیامک بهشون بازی نمیرسید
  دیگه بازیکنای با کیفیتمون هم دارن اضافه میشن به کسی نیاز نداریم

 52. پرسپولیس ❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۰

  ۰

  خیلیا مث تو بودن محو شدن هرچی داشتی از پرسپولیس و ما هواداران بود..الان میخوای برگردی پول بزنی به جیب برو همون تر تر بیشتر پول گیرت میاد

 53. پرسپولیس ❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۰

  ۰

  تو بیجا میکنی برگردی پرسپولیس..مگه شهر هرته تیم رو موقعی سختی تنها بذاری بری دنبال پول جمع کردن هر وقت نخواستنت برگردی پرسپولیس..حق بازگشت نداری حرف دل همه هوادارا همینه ی حاشیه ساز هستی ک دومی نداری بازیت هم در حد پرسپولیس نیست پرسپولیس و هوادارا نیازی بهت ندارن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28931 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25493955 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر