چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  |   نظرات: ۱۸ نظر
3,666 نفر بازدید

احمدزاده: مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد به من زنگ نزدند/ دربی زیبایی را می‌بینیم

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم شلاسک وروتسواف لهستان گفت: مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد با من تماس نگرفتند و وقتی به من زنگ زدند که قراردادم را با تیم جدید بسته بودم.

فرشاد احمدزاده در خصوص وضعیت مصدومیتش و همچنین آخرین وضعیت تیم شلاسک وروتسواف صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

بعد از چند روز مصدومیت باز هم برای تیمت به میدان رفتی. درباره آخرین وضعیتت صحبت کن.

بعد از چند روز که مصدوم بودم فیزیوتراپی کردم دیروز حدود ۱۰ دقیقه برای تیمم بازی کردم و دو روز دیگر هم در جام حذفی بازی داریم و بازی‌ها پشت سر هم انجام می‌شود. خدا را شکر که تمرینات خوبی انجام می‌دهم و بعد از چند باخت که با بدشانسی نصیب ما شده بود موفق شدیم با ۴ گل تیم سوم جدول را ببریم و فکر می‌کنم با یکی دو برد دیگر می‌توانیم خودمان را به رتبه‌های بالای جدول برسانیم.

جشن تولد جالبی هم برایت در رختکن گرفته بودند.

خوشبختانه رابطه خوبی با هم بازی‌هایم دارم و همه آنها مرا دوست دارند. خودم هم انتظار آن جشن تولد را نداشتم و واقعا غافلگیر شدم. بعد از بردی که به دست آوردیم آن جشن تولد بهترین هدیه برای من بود.

شرایط تیم‌تان چطور است؟

با بردی که دیروز به دست آوردیم ۵ پله در جدول بالا آمدیم و فکر می‌کنم با یکی دو برد دیگر بتوانیم تا رده پنجم جدول صعود کنیم. شرایط تیم‌ها در جدول نزدیک به هم است و با یک برد جدول بالا و پایین می‌شود.

از پرسپولیس و بازی‌هایش خبر داری؟

بله بازی‌ها را پیگیری می‌کنم و باید بگویم پرسپولیس شرایط سختی دارد. این تیم با کمبود بازیکن روبرو است. اما خدا را شکر با همین شرایط سخت هم نتایج خوبی گرفته‌اند.

بازی با استقلال هم که در پیش است.

البته شرایط بازی در دربی با بازی با الدحیل هم فرق می‌کند. هواداران روی بازی دربی بسیار حساس هستند و فکر می‌کنم با توجه به شرایط هر دو تیم بازی خوبی را شاهد باشیم و انشاالله پرسپولیس برنده از بازی بیرون آید.

می‌توانی نتیجه دربی را پیش‌بینی کنی؟

واقعا پیش‌بینی کردن این بازی سخت است اما هر دو تیم مربیانی دارند که فوتبال هجومی را دوست دارند و فکر می‌کنم این بازی حتما گل خواهد داشت و امیدوارم در نهایت پرسپولیس برنده دربی شود.

از طرف دیگر پرسپولیس بازی حساسی مقابل السد در هفته آینده دارد.

به نظرم بازیکنان پرسپولیس الان نباید اصلا به بازی به السد فکر کنند و باید همه تمرکز و توان خود را برای بازی با استقلال بگذارند.چرا که هر بازی مهم است ونتیجه آن اهمیت خاص خودش را دارد. درباره بازی باالسد باید بگویم که بدون شک این بازی سخت‌ترین بازی پرسپولیس در سال‌های اخیر خواهد بود چرا کهالسد تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خیلی خوبی هم دارد و از طرفی پرسپولیس با کمبود بازیکن روبرو شده اما امیدوارم این مسئله تاثیری در عملکرد پرسپولیس نگذارد.

صحبت از کمبود بازیکن پرسپولیس کردی اما خودت بازیکنی بودی که در همین شرایط از پرسپولیس جدا شدی و این موضوع باعث شده تا انتقاداتی در فضای مجازی درباره تو به راه بیفتد. نمی‌خواهی در خصوص چرایی جدا شدنت از پرسپولیس صحبت کنی؟

من از قبل از عید اعلام کرده بودم که پیشنهاد اروپایی دارم و می‌خواهم از پرسپولیس جدا شوم. اما مسئولان باشگاه هیچ تماسی با من نگرفتند و وقتی به من زنگ زدند که با تیم لهستانی قرارداد امضا کرده بودم. وقتی با من تماس گرفتند به مدیران پرسپولیس گفتم که با تیم لهستانی قرارداد بستم اما هیچگاه دنبال پول نبودم. حتی کمال کامیابی‌نیا شاهد است که من اگر برای پول قصد جدایی از پرسپولیس را داشتم به لیگ ترکیه یا قطر می‌رفتم که پول بیشتری به من می‌دادند اما به اروپا آمدم تا پیشرفت کنم. هواداران پرسپولیس حق دارند ناراحت باشند اما آنها از خیلی چیزها خبر ندارند و من نمی‌توانم درباره پشت پرده‌ها به آنها بگویم اما فقط این را بگویم که وقتی مسئولان باشگاه با من تماس گرفتند که قراردادم را بسته بودم.

چقدر شانس دعوت به تیم ملی را برای خودت قائل هستی؟

هدف من دعوت به تیم ملی بود که به اروپا آمدم اما خوشبختانه فوتبال ایران بازیکنان خوب زیاد دارد و این مسئله کار مربیان تیم ملی را برای انتخاب بازیکنان سخت می‌کند. اما من همه تلاشم را می‌کنم تا بتوانم به تیم ملی برسم.

هدفت ماندن در لیگ لهستان است یا اینکه اهداف بزرگتری را دنبال می‌کنی؟

رفتن به لیگ‌های معتبرتر مستلزم این است که عملکرد و رزومه خیلی خوبی برای خودم در لیگ لهستان بسازم و در آن صورت می‌توانم به تیم‌های بزرگتر فکر کنم اما خوشبختانه خودم فکر می‌کنم شرایط خوبی دارم و در همه بازی‌ها فیکس بودم و فقط در زمانی که مصدوم بودم نتوانستم بازی کنم اما امیدوارم این وضعیت را ادامه دهم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

18 Responses to “احمدزاده: مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد به من زنگ نزدند/ دربی زیبایی را می‌بینیم”

 1. جواد گفت:

  ۲

  ۰

  آقای مسئول سایت اگر واقعا پرسپولیسی هستی از کسی که به پرسپولیس خیانت کرده و الانم به جای قبول اشتباه و عذرخواهی داره دروغ میگه و به شعور هواداران توهین میکنه مصاحبه منتشر نکن این خائن انگار یادش رفته وقتی میخواست بره گفت من بخاطر توهین تماشاگران میرم الانم که دید هیچکی آدم حسابش نمیکنه داره دروغ میگه
  طارمی
  احمدزاده
  محرمی
  امیری
  اینها به پرسپولیس خیانت کردن و هیچ وقت بخشیده نمیشن لطفا شما هم همراه و کنار هواداران باشید .
  باتشکر
  به امید برد دربی

 2. sadat گفت:

  ۱

  ۱

  خفه شو عزیز

 3. عشق یعنی پرسپولیس گفت:

  ۴

  ۰

  اقای احمد زاده کمتر دروغ بگو ماهوادارها کم حافظه نیستیما…،یک ماه شایدم بیشتر شما هیچ جا قرارداد نبستی و بلا تکلیف بودی بعدشم به فرض که تماس نگرفتند خواستی مثل کمال بیایی بازی کنی بعد تمدید کنی،درضمن خوب شد که رفتی نبودت اصلاااا احساس نمیشه

 4. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۲

  ۰

  بیشعور نفهم از اون طرف میگه تماس نگرفتن برا قراداد بعد میگه هدفم دعوت شدن به تیم ملی بوده.اشغال برو گم بشو

 5. حجت رمضانی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط خواهش میکنم چرت وپرت نگو پرسپولیس از همه اسمها بزرگتره خجالت بکش اسم پرسپولیس رو بیار

 6. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  چرت نگو تو اگه دلت با پرسپولیس بود چ نیازی ب تماس مدیرا داشتی خودت میرفتی تمدید میکردی

 7. جاوید گفت:

  ۰

  ۰

  اره به مادرت زنگ زدن

 8. حمید رضا ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  بیا برو گمشو عقده ای یادمون نرفته اروپا اروپا میکردی نیمکت نشین شدی یاد پرسپولیس افتادی تو بیخود میکنی اصن اسم پرسپولیس و بیاری

 9. برانکو دوستت داریم گفت:

  ۰

  ۰

  بدبخت فکر کردی بری لهستان کیروش میبردت تیم ملی!!
  تو پرسپولیس فیکس برانکو بودی بهت میگفتن پسر برانکو ولی تو محرومیت پرسپولیس رفتی الان دیدی اونجا خبری نیست و اندازه طاهرخانی خودمان بازی بهت نمیرسه هرروز مصاحبه میکنی!! دیگه خواب پرسپولیسو هم نخواهی دید..ازتوبزرگتراش هم پشیمون شدن از رفتنشون ولی همه میدونن برگشتی نخواهدبود…

 10. سعیدمیربختیاری گفت:

  ۰

  ۰

  چرااینقدردروغ میگی؟؟مردباش بگوبه خاطرکصافت کاری رفتم اروپا.خداراشکرخودت میگی پرسپولیس کمبودبازیکن داره..لطفا حتی اسم پرسپولیس رابه زبان گثیفت نیار.البته اگرشرف داری

 11. mr a گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی چی تماس نگرفتند ؟ آیا تو نباید سئوال کنی ادامه همکاریت چطوری هست با پرسپولیس این حرف یک توجیه هست

 12. moein گفت:

  ۰

  ۰

  مدیران پرسپولیس خیلی کار خوبی کردند که باهاش (احمدزاده )تماس نگرفتند و بهترین کار ممکن را انجام دادند

 13. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط برو ……….هیس

 14. mohsen گفت:

  ۰

  ۰

  خداروشکر که نخاله هایی مثل شما رفتن . راستی ترلانو چیکار کردی بردی با خودت اونجا یه وقت حوصلت سر نره .لازمم نکرده بازیای پرسپولیسو ببینی ، زیادیت میشه .

 15. پرسپولیسیم گفت:

  ۰

  ۰

  بهتر شد که رفتی پول پرست

 16. علی گفت:

  ۰

  ۰

  برو بی معرفت، برو بی خیال پرسپولیس شو
  حالا که تیم موفقه و اصلا جای خالیت حس نمیشه، میخای حاشیه درست کنی؟؟؟؟
  اگه میخاستی بمونی، میموندی

 17. ارتش سرخ آسيا گفت:

  ۰

  ۰

  مثل تمام بازیکنایی که از پرسپولیس رفتن اینم پشیمون شده میخواد برگرده دنبال بهونه میگرده، آقای احمدزاده دیگه تو خواب ببینی لباس پرهوادارترین باشگاه آسیا رو تنت کردی، یعنی ما اگه بازیکن از نوجوانان باشگاه بیاریم شرف داره به بازیکنی که توی بدترین شرایط تیمو ول کرد رفت یه تیم درجه ۴ که کسی اسمشم نمیدونه

 18. صفا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خدا را هزاران بار شکر که نیستی سه فصل تمام رو اعصاب بودی ایشالا هرگز امثال تو رو دور بر پرسپولیس نبینیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19245 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7480164 بازدید

افراد آنلاین: 40 نفر