سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۶
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲:۱۷
  |   نظرات: ۲ نظر
1,203 نفر بازدید

احمدی: شرایط واگذاری پرسپولیس و استقلال ‌فراهم شد

پرسپولیس نیوز : معاو‌ن وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان تمام شرایط لازم را برای واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی فراهم کرده است.

عبدالحمید احمدی اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان تمام شرایط لازم را برای واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی فراهم کرده ‌و در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی با اشاره به این که برنامه‌های واگذاری پرسپولیس و استقلال در اختیار سازمان خصوصی‌سازی کشور قرار گرفته است بیان کرد: تصمیم نهایی واگذاری پرسپولیس و استقلال در اختیار سازمان خصوصی‌سازی کشور است.

احمدی بیان کرد: انتظار می‌رود سازمان خصوصی بعد از بررسی‌های لازم شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس تهران را قبول کند تا تکلیف این دو تیم پرطرفدار در کشور مشخص شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “احمدی: شرایط واگذاری پرسپولیس و استقلال ‌فراهم شد”

 1. Rf گفت:

  ۱

  ۰

  من که زیاد به حرفاش ایمان ندارم . جک قرن شد خصوصی سازی این دو باشگاه

 2. سرخدل گفت:

  ۱

  ۰

  احسنت .این بهترین خبر میتونه باشه . ببینیم این متوهمین که فکر میکنن پرسپولیس کبیر از جایی حمایت میشه بعد از مستقل شدن چه بهانه ای میخوان بیارن.
  بدون شک پرسپولیس با توجه به پشتوانه هواداران دلسوز و عاشقی که دارد اگر بدست یک مالک کار بلد با یک تیم مدیریتی قوی و سازمان یافته بیفتد, قدرتی مضاف پیدا خواهد کرد.
  از پیشکسوتان پرسپولیس با همه احترامی که برای آنها قائلیم انتظار داریم خودشان را از پیش مالک تیم ندانند چون در تخصص آنها نیست و حقیقتا از عهده مدریریت چنین سیستم حساس و پیچیده ای بر نخواهند آمد.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22909 بازدید

بازدید دیروز: 67996 بازدید

بازدید کل : 11159355 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر