جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۱/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
  |   نظرات: بدون نظر
332 نفر بازدید

احمدی: کنفدراسیون فوتبال آسیا چشم خود را بسته/ بیرانوند باید سال گذشته هم مرد سال آسیا می‌شد

پرسپولیس نیوز: معاون فرهنگی وزارت ورزش گفت: نمایش خیره کننده بیرانوند در جام جهانی تحسین کارشناسان را بدنبال داشت که متاسفانه کنفدراسیون آسیا چشم خود را روی واقعیت بست.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی درباره انتخاب مرد سال فوتبال آسیا اظهار داشت: علیرضا بیرانوند دروازه بانی در کلاس جهانی است. همگان دیدند نمایش خیره کننده و ارزشمند بیرانوند در جام جهانی ٢٠١٨ روسیه تحسین کارشناسان جهانی را بدنبال داشت اما کنفدراسیون آسیا او را ندید.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: سال ۲۰۱۸ باید قطعا بیرانوند مرد سال آسیا می شد و مانند امسال لابی های ناجوانمردانه و مغایر با روح ورزش از سوی برخی کشورهای عربی و انتخاب های جهت دار اف ای سی به راحتی حق فوتبال ایران را در چنین موقعیت هایی تضییع می کند.

احمدی افزود: حضور علیرضا بیرانوند در جمع سه بازیکن برتر آسیا مایه مباهات فوتبال ایران و هواداران پرشمار ورزش و فوتبال ملی است و قطعا این انتخاب های نامنصفانه ذره ای از ارزشهای او کم نمی کند و همچنان بهترین دروازه بان آسیاست.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: حمایت از چهره های ورزشی و قهرمانان ورزشی مسئولیت و رسالت وزارت ورزش و جوانان است و برای حفظ شان و منزلت آنها هر گونه پیگیری و حمایت لازم انجام خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22314 بازدید

بازدید دیروز: 27108 بازدید

بازدید کل : 24384392 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر