سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  |   نظرات: ۲ نظر
1,723 نفر بازدید

اخباری: فردا با ۱۱ گلادیاتور برای برد به مصاف پرسپولیس می‌رویم/ برای قهرمانی هم‌قسم شده‌ایم

پرسپولیس نیوز: مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چند هفته نیاز است تا تیم‌ها آماده شوند و به نوعی بدن‌ها باز شود.

سعید اخباری که در غیاب سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پس از دیدار فولاد خوزسان برابر پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال حضور یافته بود، گفت: هفته دوم مسابقات است و در ایران چند هفته می‌گذرد تا تیم‌ها آماده شوند و به نوعی بدن‌ها باز شود.  با تمام احترامی که برای پرسپولیس قائلیم فردا فقط برای برد به میدان خواهیم رفت و نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا با امتیاز زمین را ترک کنیم.

وی در ادامه افزود: همه بازیکنان فولاد هم‌قسم شده‌اند تا امسال برای قهرمان بجنگیم. از مدیریت کارخانه گرفت تا کل مجموعه فولاد یکپارچه دست به دست هم داده‌اند تا یک فصل بسیار خوب داشته باشیم. با توجه به همین مسئله فردا ۱۱ گلادیاتور را در مصاف با پرسپولیس خواهید دید و آنها تلاش می‌کنند نمایشی در خور اسم فولاد ارائه دهند.

مربی فولاد درباره اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس عنوان کرد‌ه‌اند اخلاقی نیست که سروش رفیعی مقابل این تیم به میدان برود، عنوان کرد: این نوع تفکر هیچ الگویی در جهان ندارد. در هیچ جای دنیا این‌طور نیست که بازیکنی وقتی با یک باشگاه قرارداد می‌بندد مقابل تیم سابق خود بازی نکند. اصلاً دلیلی ندارد وقتی بازیکنی تحت قرارداد باشگاه دیگری است فرد دیگر در باشگاه دیگر درباره بازی او اظهارنظر کند. این به مانند آن است که باشگاه اتلتیکومادرید بگوید چون آرداتوران بازیکن ما بوده و حالا که به بارسا رفته، نباید مقابل ما بازی کند. سروش قبل از اینکه بازیکن پرسپولیس شود در همین آکادمی باشگاه فولاد رشد کرد. به نظر من حتی منطقی نیست که باشگاه پرسپولیس بگوید مهدی ترابی نباید مقابل ما بازی کند. بهتر است اظهارنظرها در مورد تیم خودمان باشد.

اخباری در این باره تصریح کرد: البته برانکو به عنوان یک مربی حرفه‌ای خیلی خوب در مورد این مسئله اظهارنظر کرد و موضع نگرفت. بندی هم در قرارداد سروش نیست که مقابل پرسپولیس بازی نکند. برانکو آنقدر مربی باهوشی است که بداند فقط سروش رفیعی بازیکن مهم ما نیست، بلکه ما در ترکیب‌مان بازیکنانی چون شیمبا و بیت سعید را هم داریم که بسیار خطرناک هستند. اگر پورموسوی صلاح بداند سروش رفیعی فردا مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “اخباری: فردا با ۱۱ گلادیاتور برای برد به مصاف پرسپولیس می‌رویم/ برای قهرمانی هم‌قسم شده‌ایم”

 1. کامران نجف زاده گفت:

  ۰

  ۰

  ثواب کردی رفیعی را برداشتی….. یک ثوابم بکن فردا بازیش بده که گریه دار نشه آخرش

 2. مجتبی 57 گفت:

  ۰

  ۰

  پس کی روبرواستقلال تبانی کنه؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20334 بازدید

بازدید دیروز: 35898 بازدید

بازدید کل : 25449442 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر