شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
  |   نظرات: يك نظر
2,235 نفر بازدید

استقبال جالب از سرخپوشان در بازگشت به هتل کاشیما

پرسپولیس نیوز : بازیکنان پرسپولیس پس از بازی امروز شنبه در بازگشت به هتل با صحنه و استقبال ویژه‌ای از سوی سفیر، مدیران باشگاه و کارکنان هتل روبرو شدند.

 سرخپوشان امروز شنبه پس از بازی با کاشیما در بازگشت به هتل محل اقامت خود با استقبال و تشویق ویژه‌ای از سوی اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، سفیر و کارکنان هتل روبرو شدند.

بازیکنان در حالیکه حاضران برای آنها دست می‌زدند وارد هتل شدند. سفیر ایران در ژاپن از تلاش بازیکنان تقدیر و ابراز امیدواری کرد که در بازی برگشت این نتیجه جبران شود.

حمید رضا گرشاسبی هم تک تک بازیکنان را در آغوش گرفت و سعی کرد با صحبت‌های خود به آنها قوت قلب بدهد و یادآوری می‌کرد که با توجه به نمایش خوب پرسپولیس در نیمه اول، بازی برگشت با یک نتیجه خوب رقم بخورد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “استقبال جالب از سرخپوشان در بازگشت به هتل کاشیما”

  1. Omid.sa گفت:

    ۵

    ۴

    تیم ماحداقل جای۴تا بازیکن باید چند تا بازیکن خوب دیگه هم بگیره چون امسال بایدتو۴تاجام شرکت کنیم چون جام باشگاه های جهان هم هست واونجا باید تیم قوی و منسجم بسازیم چون جام باشگاه های جهان مهمتراز جام باشگاه های اسیا تو ۴تا بازیکنی هم که پرسپولیس گرفته فقط شیری عالی بوده ترابی که خوب بوده نه عالی-سروش هم که مصدوم بوده تو این چند ماه شریفی هم که یکسال بازی نکرده باید یه مهاجم خوب بخریم چون تو خط حمله بازی علیپور و منشا بگیر و نگیر داره پرسپولیس یه مهاجم خوب مثل طارمی می خواد که خودش واسه خودش موقعیت درست کنه کاش ایمن حسین رو میگرفتن. یا طارمی برگردونن کاری به کار اینکه چه کاری با پرسپولیس کرد ندارم ولی باید قبول کرد سطح بازی طارمی از منشا و علیپور بهتره کاش زهیوی رو که بازیکن. ازاد بود میگرفت پرسپولیس واقعا بدرد پرسپولیس می خورد باید قبول کرد با دسته بسته هم تا یه جای میشه رفت نه تا اخرش تو بازی امروز دیدید دوتا بازیکن برزیلی ژاپنی ما چقدر به کار تیمشون اومدن ولی کاش یه دستیار خوب هم مثل سرتن چوک واسه کمک به برانکو بگیرن چون برانکو واقعا تنهاست وکسی نیست که بهش مشاوره بده تا کاری بتونه انجام بده چون واقعا برادر برانکو اصلا درحد دستیاری تو لیگ ۳هند هم نیست باور کنید از وقتی هم پانادیچ و سرتن چوک از کادر فنی رفتن پرسپولیس زیبا بازی نمیکنه مثل چند سال پیش

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37386 بازدید

بازدید دیروز: 58772 بازدید

بازدید کل : 2763929 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر