دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
  |   نظرات: ۲۰ نظر
4,232 نفر بازدید

استقلال ۳ – ۵ سایپا؛ زور تیم شفر به جام شگفتی و اتفاقات هم نرسید/ سایپای ۱۰ نفره استقلال و تیم داوری را با هم اوت کرد

پرسپولیس نیوز: دیدار تیم‌های استقلال و سایپا پس از تساوی در ۱۲۰ دقیقه با برتری شاگردان علی دایی در ضربات پنالتی خاتمه یافت تا مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی وداعی تلخ با این رقابت‌ها داشته باشد.

تیم‌های استقلال و سایپا در چارچوب رقابت‌های جام حذفی و در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی ۲ – ۲ خاتمه یافت و به وقت اضافه کشیده شد. این بازی در وقت‌های اضافه هم گلی در بر نداشت تا در ضربات پنالتی سایپا ۳ بر یک پیروز شود.

در ضربات پنالتی ابتدا سایپا شروع‌کننده بود که آرش رضاوند موفق شد پنالتی اول را تبدیل به گل کند. در ادامه آرمین رمضانی و رضا اسدی برای سایپا گلزنی کردند، اما مهدی ترابی ضربه چهارم نارنجی‌پوشان را به اوت زد. برای استقلال هم ابتدا آرمین سهرابیان پشت ضربه پنالتی ایستاد که موفق شد ضربه خود را به گل تبدیل کند. مهدی قائدی، روح‌الله باقری و فرشید اسماعیلی دومین، سومین و چهارمین پنالتی استقلال را از دست دادند.

استقلالی‌ها پس از وداع از جام حذفی اشک می‌ریختند، چرا که آنها روی قهرمانی در این جام و دفاع از عنوان قهرمانی خود حساب باز کرده بودند.

گل‌های این بازی را فرشید اسماعیلی (۱۷ – پنالتی) و الحاجی گرو (۳۴ – پنالتی) برای استقلال و مهدی ترابی (۲۸) و امین حاج‌محمدی (۴۱) برای سایپا به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی‌مهر، میلاد زکی‌پور (آرمین سهرابیان – ۱۰۴)، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مارکوس نیومایر (مهدی قائدی – ۵۴)، رضا آذری (اللهیار صیادمنش – ۶۸)، طارق همام و الحاجی گرو (روح‌الله باقری – ۹۹).

ترکیب سایپا: محمد حسین اکبرمنادی، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی دشتی (محمدرضا سلیمانی – ۹۸)، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی و محمد صادق بارانی (امین حاج‌محمدی – ۳۶).

نیمه اول
دقیقه ۲: 
کرنر ارسالی روی دروازه سایپا، ضربه سر خطرناک روزبه چشمی را به دنبال داشت که البته ضربه او راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱۲: ارسال روی دروازه استقلال با اشتباه سیدحسین حسینی همراه شد که آرمان رمضانی در این شرایط قصد باز کردن دروازه او را داشت، اما ضربه‌اش راهی اوت شد.

دقیقه ۱۵: محمدحسین منادی، دروازه‌بان سایپا با خطا روی الحاجی گرو یک پنالتی را به استقلالی‌ها هدیه کرد.

دقیقه ۱۷: فرشید اسماعیلی ضربه پنالتی استقلال را در خلاف جهت حرکت منادی تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۱۹: عبدالله ناصری با شوتی سنگین قصد باز کردن دروازه استقلال را داشت که شوت این بازیکن به شکلی خطرناک از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۲۳: ساموئل سارفو از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲۸: پاسکاری کوتاه بازیکنان مقابل خط دفاعی استقلال در فضای خالی به مهدی ترابی رسید تا این بازیکن با شوتی محکم دروازه آبی‌پوشان را باز کند.

دقیقه ۳۲: محمد دانشگر پیش از رسیدن به توپ روی ارسال نیومایر توسط ساموئل سارفو در محوطه جریمه متوقف شد، اتفاقی که باعث شد داور پنالتی دوم را برای استقلال اعلام و با نشان دادن کارت زرد دوم به سارفو، این بازیکن را از زمین اخراج کند.

دقیقه ۳۴: الحاجی گرو این بار پشت ضربه پنالتی ایستاد و پنالتی دوم آبی‌پوشان را تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۳۵: رضا آذری از پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۸: مهدی ترابی روی حمله‌ای سریع در موقعیت تک به تک با سیدحسین حسینی قرار گرفت که دروازه‌بان استقلال ضربه کاپیتان سایپایی‌ها را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۱: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال با ضربه سر امین حاج‌محمدی تبدیل به گل شد.

دقیقه ۴۴: توپ ارسالی روی دروازه سایپا توسط زکی‌پور، الحاجی گرو را در موقعیت بسیار مناسبی برای گلزنی قرار داد، اما این بازیکن نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت خطرناک از دست برود.

دقیقه ۴۵: استقلالی‌ها توپی را روی دروازه سایپا ارسال کردند که مدافع سایپا به شکلی مشکوک توپ را دور کرد که شاگردان وینفرد شفر معتقد به خطای پنالتی بودند.

نیمه دوم
دقیقه ۴۸: 
علی دشتی در میان غفلت مدافعان تیم فوتبال استقلال، وارد محوطه جریمه شد. دشتی پاس رو به بیرونی برای آرمان رمضانی مهیا کرد که ضربه رمضانی پس از برخورد به تیر دروازه، روی خط دروازه فرود آمد و وارد دروازه حسینی نشد.

دقیقه ۵۰: فرشید اسماعیلی درون محوطه جریمه سایپا پس از برخورد با یکی از مدافعان نارنجی‌پوش متوقف شد که بیژن حیدری اعتقاد به تمارض اسماعیلی داشت و به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۵۴: محمد دانشگر پس از خطا روی مهدی ترابی، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۶۰: الحاجی گرو در شلوغی محوطه جریمه سایپا پاس خوبی را برای طارق همام فراهم کرد که ضربه این بازیکن با اختلاف زیادی به اوت رفت تا استقلالی‌ها حسرت از دست رفتن این موقعیت را بخورند.

دقیقه ۶۴: میلاد زکی‌پور با خطا روی علی دشتی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۶۶: ضربه ایستگاهی سایپا را مهدی ترابی به صورت مستقیم به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: دفع اشتباه رضا اسدی در محوطه جریمه سایپا، توپ را در اختیار فرشید اسماعیلی قرار داد، اما هافبک تیم استقلال قدر این موقعیت را ندانست.

دقیقه ۷۷: طارق همام از پشت محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که شلیک او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۸۱: رضا اسدی به دلیل خطا روی سیدحسین حسینی با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۸۷: ارسال مهدی ترابی روی سر بازیکنان سایپا، موقعیت خوبی برای گلزنی این تیم ایجاد کرد، اما بازیکنان پیش‌تاخته سایپا نتوانستند از این فرصت بهره‌ای ببرند.

وقت‌های اضافه
دقیقه ۹۲:
 امید خالدی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱۰۰: استقلال در محوطه جریمه سایپا در آستانه رسیدن به موقعیتی خطرناک و گل برتری بود که آرش رضاوند با تکلی به موقع مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه ۱۰۱: ارسال طارق همام روی دروازه سایپا ضربه سر فرشید باقری را به دنبال داشت که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰۷: مهدی قائدی در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار داشت که ضربه آرام او را منادی در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه ۱۱۳: فرشید اسماعیلی ضربه ایستگاهی را از راهی دور به قصد باز کردن دروازه سایپا به سمت دروازه شلیک کرد که منادی با وجود غافلگیری توانست توپ را راهی کرنر کند.

دقیقه ۱۱۴: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال با ضربه سر چکشی دانشگر همراه شد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲۰: ضدحمله تند و تیز برای سایپایی‌ها با حرکت ترابی همراه شد و در نهایت به محمدرضا سلیمانی رسید، هرچند ضربه بی‌دقت این بازیکن نتوانست گلی برای سایپا به دنبال داشته باشد.

با برتری سایپا مقابل استقلال، این تیم حریف تیم صنعت نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

20 Responses to “استقلال ۳ – ۵ سایپا؛ زور تیم شفر به جام شگفتی و اتفاقات هم نرسید/ سایپای ۱۰ نفره استقلال و تیم داوری را با هم اوت کرد”

 1. مهران گفت:

  ۳

  ۰

  این کیسه کشها اگر یادتون باشه یه دلقک داشتن بنام عمران زاده کری خونده که لشکر سرخ تارومار میشه بهش گفتم آهای دلقک یادت رفته زمانیکه بازی میکردی تو دربیها اتوبان بدون عوارض مهاجمین لشکر سرخ بودی تو بازی پاهات قفل می‌کرد یادت میاد ادموند زائد که چه جوری میان تو وامیرحسبن مثل برق طاهز شد وده دقیقه ای دودتان دادیم دلقک

 2. Aref❤️ گفت:

  ۴

  ۰

  جونم به تیتر…

 3. مسافر گفت:

  ۴

  ۰

  خیلی هم خوب تا اینا باشن که این قدر حسادت پرسپولیس را نکنند ………….حسود هرگز نیاسود

 4. ارامش گفت:

  ۱

  ۲

  دلم برای علی دایی میسوزه که هیچکس پشتت نیست طرفدارداره اماکم دایی چوب داقتش رومیخوره خیلی جاهابه دادپرسپولیس رسیداماامان ازحافظه کوتاه مدت که زودفراموش میکنه دربرابرتوهین علی کریمی سکوت کردخودش گفت عزت دست خداست تاخودش نخوادهیچ برگی ازدرخت نمی افته به کریمی احترام میذارم امادرمقابل دایی هیچ عددی نیست تواین مملکت چندتامثل دایی بودنداوضاع اینطورنبوددرسته زبانش تندهست اماهرچی میگه همش حقیقته

 5. مصطفی پرسپولیسی گفت:

  ۶

  ۱۰

  به نظرشمانمیدونی چراچون خودتون قدراسطوره خودتون رونمیدونین وبهش فحاشی میکنین کیسه هاهم ازآب گل آلودماهی میگیرن

 6. Hossein. A گفت:

  ۱۸

  ۰

  احتمالابازهم باختشون تقصیرو زیره!!! اون منتظری وحیدری بیشعورکه همین اراجیف رودوباره قرقره کردند. تاکی پشت وزیرمیخوایدقایم بشیدیکم به جرخوردگی هایتان رسیدگی کنید!!!

 7. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۲۰

  ۰

  خداراشکر‌ .این هم دومین جام‌،پر.متخصصین بی جام.خداوند جواب نامردی این یاوه گویان راداد.حالا می‌خوان به casنامه بزنند که به‌دادمون
  برسین سرورمون تمام جامها را برد.

 8. پرسپولیس بزرگ گفت:

  ۵۲

  ۶

  تبریک به تیم سایپا ولی متعجبم چرا وقتی سایپا به استقلال گل میزد دایی تا فضا نمی رفت ولی برای گل به پرسپولیس سوپرمن میشد

 9. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۳۷

  ۶

  باخت تیم سوم پاینخت رو به روزنامه های غم شهری واستفراق جوان تسلیت میگم ولی اگ تیم دیگه ای به غیر از تیم دائی برده بود بیشتر به ما می چسبید حیف از تیم محبوبم که پیشکسوتی مثل دائی داره

 10. Sajad گفت:

  ۳۷

  ۲

  استقلال چی هست!؟ راهنمایی کنید

 11. رامین پرسپولیسی بروجرد گفت:

  ۳۵

  ۴

  فقط بهترین حال دنیااینه که مهدی قاتلی عن بشه،دمت گرم مهدی ترابی عزیزیه تنه ریدی به کیسه

 12. مانی با تعصب گفت:

  ۳۵

  ۱

  از جام رمضان که شوت شدن ..
  لیگم که به آرزوهاشون پیوست..
  سوپرجامم هیچی ..
  آسیا هم تخصصشونه✋

 13. محمد گفت:

  ۲۱

  ۵

  کیسه افتاده
  کیسه افتاده
  وسط معرکه کاپیتانش افتاده
  یکی با شوت گل میزنه
  یکی با سر گل میزنه
  هرکی میرسه گل میزنه
  چشم نامحرم به دروازه کیسه افتاده
  همه ازاونجا شروع شد که العین ۶گذاشت درش
  وگرنه بجز پرسپولیس کسی جرات جر دادن کیسه نداشت
  کیسه افتاده
  کیسه افتاده
  چه کنم کاپیتان کیسه وسط معرکه افتاده
  کیسه افتاده
  شوفر سوت میزنه
  کیسه افتاده
  شوفر واسط جام میاره
  اماهمش خواب خیاله
  تو که جام نگرفتی
  تو که میگفتی تخصص ما آسیاس
  اونجا هم که ریدی
  تسلیت به هواداراش التماس دعا

 14. مانی پرسپولیسی گفت:

  ۳۳

  ۱

  هاهاهاهاهاها…دمشون گرم بالشون رو قیچی کردن

 15. ی گفت:

  ۳۱

  ۱

  خدای راشکر،روسیاهی به ذغال‌ می ماند.آقایان casبه فریادبرسید.یه جام به ما بدید.

 16. امیر السادات گفت:

  ۳۷

  ۱

  این بود تیمی که با حداقل پنجاه میلیارد خرید مدعی قهرمانی آسیا بود؟!
  با دیدن این روزهای استقلال بیاد وضعیت چهارسال پیش تیم پرسپولیس افتادم که چطور هواداران فهیم ارتش سرخ تیمی که در لیگ رتبه دورقمی داشت به بهترین تیم آسیا تبدیل کردند،هزاران هزار درود بر شما و بدانید این حمایت شماست که قدرت و تعصب رو به ساقهای بازیکنان تزریق می کنه.

 17. sami گفت:

  ۲۴

  ۱

  ریدن خخخخخخخخ

 18. تیم مردمی گفت:

  ۲۹

  ۰

  بهتره که دنبال یه رقیب دیگه بگردیم چون که با این نتایج استقلال سال اینده در لیگ قهرمانان نمی تونه شرکت کنه با اون ستاره هاش

 19. 6قدیم گفت:

  ۶۱

  ۵

  دایی:باید از تماشاگران استقلال تشکر کنم که من را شرمنده کردند. انشاالله که همیشه موفق و پیروز باشند… آقای دایی یعنی واقعا نفهمیدی برای چی تشویقت کردند؟!

 20. عشق یعنی پرسپولیس گفت:

  ۴۳

  ۲

  این تیم داوری اگه مال بازی پرسپولیس بود همین کیسه کشا هزارتا اراجیف میگفتن،اخیشششش قربونت برم خدا که این کیسه کشا حذف شدن،با اینکه حالم از دایی بهم میخوره ولی بازم خوشحالم ک اینارو حذف کردن، ایشالا شنبه صبح خوشحالی ما پرسپولیسی ها تکمیل میشه الهی امین،پرسپولیس پاینده

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2273 بازدید

بازدید دیروز: 90038 بازدید

بازدید کل : 6744680 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر