دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  |   نظرات: بدون نظر
142 نفر بازدید

استیلی: با حضور در چین در اندونزی کمتر دچار مشکل می‌شویم

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال امید،‌ گفت: حضورمان در چین کمک می‌کند بازیکنان بهتر با آب و هوای اندونزی هماهنگ شوند.

حمید استیلی،  در مورد شرایط تیم امید در شانگهای چین، عنوان کرد: پرواز تیم فوتبال امید با یک ساعت و نیم تاخیر به سمت  شانگهای  از تهران انجام شد و پس از ۸ ساعت پرواز به شانگ‌های رسیدیم و حدود دو ساعت در مسیر بودیم تا وارد شهر سوژو شدیم.

وی افزود:  پس از استقرار بازیکنان در محل اقامت خود و استراحتی کوتاه؛ ملی پوشان را به دو گروه ۱۰ نفره تقسیم کرده و در سالن  بدنسازی فعالیت کردند و سپس به استخر رفتند. صبح امروز نیز از ساعت ۱۰‌ به وقت محلی  و به مدت دو ساعت تمرین با انگیزه و شاداب بازیکنان زیر نظر کادر فنی برگزار شد.

مدیر تیم امید در ادامه اظهار داشت: موضوعی که حائز اهمیت است آب و هوای گرم و شرجی این منطقه است که باعث شده بازیکنان با شرایط آب و هوایی متفاوتی مواجه شوند و با توجه به اینکه چند روز زودتر در این کشور حاضر شدیم می‌توانیم خود را با وضعیت آب و هوایی چین وفق بدهیم. این امر باعث می‌شود تا در اندونزی کمتر با مشکل روبه رو شویم و بازیکنان به این وضعیت عادت خواهند کرد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه هیچ بازیکنی مصدوم نبود و همه آماده هستند تا در رقابت‌های جاکارتای اندونزی عملکردی موفق داشته باشند.
گفتنی است؛ دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال زیر ۲۱ سال ایران و زیر ۲۳ سال چین روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه از ساعت ۱۹ و ۳۰ به وقت محلی برگزار می شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 87736 بازدید

بازدید دیروز: 94694 بازدید

بازدید کل : 71444591 بازدید

افراد آنلاین: 317 نفر