شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۵/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
  |   نظرات: يك نظر
425 نفر بازدید

اسکوچیچ از نفت آبادان جدا شد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با وجود اینکه قرار بود در دیدار روز جمعه روی نیمکت این تیم بنشیند اما امروز از این تیم جدا شد.

با وجود اینکه پیش از این با توافق دراگان اسکوچیچ و باشگاه صنعت نفت آبادان قرار بود این مربی کروات در دیدار مقابل ذوب‌آهن نیز روی نیمکت زردپوشان آبادانی بنشیند اما این مربی کروات امروز از نفت آبادان جدا شد.

اسکوچیچ که در روزهای گذشته کش‌و‌قوس‌های زیادی با باشگاه صنعت نفت داشته، امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد به دلیل مشکلات شخصی دیگر نمی‌تواند در آبادان بماند و باید به کشورش بازگردد و به همین دلیل از این تیم جدا شد. صحبت‌هایی نیز از سوی مسئولان باشگاه صنعت نفت برای دریافت غرامت از اسکوچیچ مطرح شده بود که این مربی کروات حاضر به پرداخت غرامت نشده است.

از علیرضا منصوریان، سید اکبر پورموسوی و یک مربی خارجی که گفته می‌شود سرجیو مربی پرتغالی فصل گذشته آبادانی است، به‌عنوان گزینه‌های اصلی جانشینی اسکوچیچ نام برده می‌شود اگر چه گفته شده مذاکرات اولیه با منصوریان و سرجیو بی‌نتیجه مانده و مدیران این باشگاه به دنبال مذاکره با سایر گزینه‌ها هستند. پورموسوی نیز هم‌اکنون سرمربی تیم جوانان ایران است و با این شرایط باید دید که آیا نفتی‌ها موفق می‌شوند از بین این سه گزینه سرمربی آینده خود را انتخاب کنند یا خیر. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد مسئولان نفت آبادان به دنبال گزینه‌های دیگر خواهند رفت.

تیم صنعت نفت در دیدارهفته نوزدهم روز جمعه به مصاف ذوب‌آهن اصفهان خواهد رفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اسکوچیچ از نفت آبادان جدا شد”

  1. علیرضا گفت:

    ۳

    ۱

    ۱۶ تیم داریم ۱۱ تا تیم مربی عوض کردن فک کنم این رکورد رو میشه تو گینس ثبت کرد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15292 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24407168 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر