پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
  |   نظرات: ۲ نظر
1,837 نفر بازدید

اسکوچیچ: این داوری ها خجالت آور است/ نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشته بودند

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل به دنبال شکست تیمش در دیدار نهایی جام حذفی از داوری این مسابقه انتقاد کرد.

اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر خونه‌به‌خونه مقابل استقلال در فینال جام حذفی اظهار داشت: برای این بازی چند بازیکن‌مان را نداشتیم. در این هفت هشت روز هم چیزهایی دیده‌ام که واقعاً خجالت‌آور است. این داوری‌ها خجالت‌آور است.

وی افزود: برای برگزاری فینال دو روز به ما فرصت کمتری نسبت به استقلال دادند. استقلال بیشتر استراحت کرد و از طرفی ما ۱۰ بازیکن خودمان را نداشتیم. این داور را هم برای بازی ما گذاشتند که در این چند سالی که من اینجا هستم، به خوبی او را می‌شناسم. کیفیت بازی بالا بود، اما داور در حد کیفیت بازی نبود. نمی‌دانم چرا او را برای این بازی گذاشته بودند!

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه درباره اینکه عدم صعود به لیگ برتر چقدر در شکست تیمش در فینال جام حذفی تأثیرگذار بود، اظهار داشت: صددرصد تأثیرگذار بود. اگر صعود می‌کردیم و به لیگ برتر می‌آمدیم شرایط فرق می‌کرد و با روحیه بهتری بازی می‌کردیم. این مسئله تأثیر زیادی روی روحیه ما گذاشت.

اسکوچیچ درباره اینکه مالک باشگاه خونه‌به‌خونه اعلام کرده بود در فینال شرکت نخواهند کرد و چه شد که در این مسابقه حاضر شدند، تصریح کرد: مالک باشگاه ما گفته بود که شرکت نمی‌کنیم و شاید بهتر بود که به فینال نمی‌‌آمدیم، اما به احترام مردم آمدیم. به احترام مردمی که تا به اینجا آمدند.

وی در خصوص اینکه داوری که برای فینال جام حذفی انتخاب شده بود در لیگ برتر قصاوت می‌کند و چه انتقادی به او دارد، گفت: درست است که من جوان هستم، اما به اندازه کافی تجربه دارم. به نظرم این داور در حد فینال جام حذفی نبود.

سرمربی خونه‌به‌خونه درباره شرایط همکاری‌اش با این تیم در فصل آینده، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم باید چه کار کنیم. برنامه‌ریزی نداریم. هر موقع تصمیم گرفتم، صحبت می‌کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “اسکوچیچ: این داوری ها خجالت آور است/ نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشته بودند”

 1. amirreza گفت:

  ۵

  ۰

  اسکوچیچ جان مقصرشمانیستین.چون لباس شماهم قرمزه ازشماهم میترسن.هرچیزی که به پرسپولیس ربط داشته باشه میترسن‌.مخصوصااینکه مالک باشگاهتون بدون ترس اومدگفت من یه پرسپولیسیم.درهرحال دمتون گرم بااینکه باتیم دومتون بازی کردین ولی باغیرت بودین

 2. نصیر گفت:

  ۱۱

  ۱

  فوتبال ایران واقعا فاسده…حیف که نام بزرگی به نام پرسپولیس ۳ هزار ساله میراث امپراطوری آریایان که باید در بین تیم های زالو کفتار و……..و…….باشه…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33523 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86774625 بازدید

افراد آنلاین: 702 نفر