جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۴/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
  |   نظرات: يك نظر
2,847 نفر بازدید

اسکوچیچ: ۳۰ بازی تیم ملی را در دوران قرنطینه دیدم/محرمی فقط یک نقطه ضعف دارد

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم ملی ایران خبر داد بعد از بازگشت به کرواسی ۲ هفته قرنطینه شد و در این مدت فیلم بازی های تیم ملی کشورمان را دیده است.

به نقل از سایت«vecernji» کرواسی، شیوع ویروس کرونا در ایران نزدیک به ۴۰ هزار نفر را مبتلا کرده و حدود ۳ هزار نفر جان خود را از این تعداد از دست دادند. دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران اکنون در کرواسی حضور دارد و منتظر پایان این بحران است تا به ایران برگردد و کارش را ادامه دهد.

سرمربی ایران درباره اولین تجربه اش از شنیدن شیوع ویروس کرونا در جهان، گفت: اولین بار در فرودگاه مسکو بود که فیلم هایی از مبتلایان به کرونا را در فضای مجازی دیدم. واقعا از دیدن آن صحنه ها متاثر شدم. همان لحظه مسافران چینی را دیدم که با زدن ماسک به همراه تیم امنیتی حرکت می کردند. وقتی به تهران رسیدم با ۴ نفر از دستیارانم در کمپ تیم ملی در تماس بودم. کمپ تیم ملی ایران مثل کمپ های بزرگ ترین باشگاه های فوتبال دنیا است. آنجا هر روز ۲ بار تست دمای بدن می دادیم و همه چیز مرتب ضدعفونی می شد.

او درباره سفر سختی که با کمک سفارت کرواسی در ایران داشت تا موفق شد به کشور برگردد، گفت: از آقای استامبوک تشکر می کنم. او با رفتار حرفه ای خود باعث شد تا بتوانم بلیت پرواز به اروپا را بگیرم. در آن هواپیما دیپلمات های زیادی بودند که از ایران خارج می شدند. اگر در آن زمان نمی توانستم از ایران خارج شوم چه کسی می دانست چه زمانی می توانستم به کرواسی برگردم.

سرمربی تیم ملی در ادامه درباره قرنطینه شدن ۱۴ روزه اش در کرواسی، خبر داد و گفت: وقتی به زاگرب رسیدم یک اتومبیل کرایه کردم و به شهر رجیکا رفتم. آنجا برای مدت ۲ هفته در آپارتمان قرنطینه بودم و نتوانستم خانواده ام ببینم. در آن زمان همسر و عمویم برای من غذا می آوردند. سخت ترین لحظه برایم در دوران قرنطینه این بود که نمی توانستم دختر ۹ ماهه خود را به آغوش بگیرم. در دوران قرنطینه نزدیک به ۳۰ بازی تیم ملی را تماشا کردم.

اسکوچیچ درباره صادق محرمی، لژیونر ایرانی عضو باشگاه دیناموزاگرب، عنوان کرد: عملکردش در بازی با هایدوک را دیدم. البته این عملکرد خوب از او مرا شگفت زده نکرد چون او در سن ۱۷ سالگی در زمان مربیگری ام در ملوان در ترکیب اصلی تیم قرار داشت. تنها نقطه ضعفش این است که دوست دارد در حملات مشارکت کند ولی در بازگشت کند است. اگر او این کار را نکند یک مدافع عالی است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اسکوچیچ: ۳۰ بازی تیم ملی را در دوران قرنطینه دیدم/محرمی فقط یک نقطه ضعف دارد”

  1. محمد گفت:

    ۱

    ۰

    حتی اگه برفرض محال ۳سال لیگ تعطیل باشه وقتی قرار باشه شروع بشه اینکه ۹هفته باقی مونده پیگیری بشه و و نتایج زحمت ۲۱هفته هیچی نشه خیلی مهمتر از اینه که یه لیگ جدید شروع بشه. اصلا کی گفته حتما باید یه لیگ جدید شروع کرد و نتایج ۲۱هفته رقابت رو هیچی کرد؟! فقط تیمای داغون و بیعُرضه که هیچ شانسی برای قهرمانی یا سهمیه لیگ ندارن آرزو میکنن که لیگ تعطیل بشه تا توی یه لیگ جدید شانسشون رو امتحان کنن.
    هنوز لیگ برتر انگلیس که معتبرترین لیگ اروپاست تصمیم گیری نکردن بعد چرا مسئولان فوتبال ما انقدر عجله دارن؟!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9999 بازدید

بازدید دیروز: 27108 بازدید

بازدید کل : 24372077 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر