سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۳
بالا داخلی سه
 |  ۱۴/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
  |   نظرات: ۲ نظر
994 نفر بازدید

اشتباهات استقلال یکی یکی نمایان می‌شود/ غرامت ۶ میلیاردی برای بازیکن پرتغالی که هرگز بازی نکرد!

بازیکنی که به دلیل مصدومیت با باشگاه استقلال قرارداد نبست بعد از عدم ناکامی در عقد قرارداد با این باشگاه در ۴ بازی برای تیم جدیدش آن هم به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته است.

یازالده گومز پینتو مهاجم پرتغالی که در بهمن ماه سال گذشته برای شرکت در تست‌های پزشکی باشگاه استقلال به تهران آمده بود به دلیل مصدومیتی که از ناحیه همسترینگ داشت مورد تائید این باشگاه قرار نگرفت. وی بعد از شرکت در تست‌های پزشکی ایفمارک و پاسخ منفی باشگاه استقلال راهی کشورش شد اما عجیب‌تر اینجا است که وی بدون حتی یک جلسه تمرین از این باشگاه شکایت کرده است.

گومز پینتو بلافاصاله بعد از ترک ایران  و ناکامی در عقد قرارداد با باشگاه استقلال در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۱ به تیم بلننسس پرتغال که در لیگ دسته اول کشورش حضور دارد پیوست اما جالب اینجا است که این بازیکن به دلیل مصدومیت کلا در نیم فصل دوم لیگ این کشور فقط در ۴ بازی و البته نه به صورت کامل به میدان رفته است.

مهاجم پرتغالی که در تست های ایفمارک مصدومیت سنگین وی از ناحیه همسترینگ مشخص شده بود در تیم جدید خود تنها در ۲ مسابقه ابتدایی بعد از عقد قرارداد به میدان رفت و سپس غیبتی ۶ هفته ای در ترکیب تیمش داشت چون یا روی نیمکت نشست و یا در لیست ۱۸ نفره قرار نداشت. بازیکن مورد نظر بعد از ۶ هفته غیبت دوباره  در ۲  بازی برای تیمش به میدان رفته و البته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ یعنی همان ناحیه‌ای که ایفمارک تائید کرده بود خانه نشین شد و همانطور که در تصویر زیر مشخص شده وی ۴ هفته پایانی را هم از دست داده است. یعنی یازالده از ۱۵ بازی نیم فصل دوم تیمش در مجموع فقط ۱۶۸ دقیقه برای تیمش به میدان رفته است!  همین اتفاق نشان می‌دهد مسئولان قوت باشگاه استقلال چه اشتباهی در مورد این بازیکن مرتکب شده‌اند.

اگر چه مسئولان وقت استقلال با این بازیکن از نظر خود قرارداد امضا نکردند اما نحوه ارتباط گیری و پیشنهادی که به وی به صورت مکتوب ارائه کردند بهانه را دست بازیکنی دادند که وی حالا خواهان غرامت ۶ میلیاردی ( با نرخ ارز امروز) شده است.با این شرایط و با توجه به آسیب دیدگی بازیکن نامبرده مشخص نیست یازالده که در کشور خودش هم کارایی لازم را نداشته  توسط چه شخصی به مسئولان استقلال معرفی کرده بود.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “اشتباهات استقلال یکی یکی نمایان می‌شود/ غرامت ۶ میلیاردی برای بازیکن پرتغالی که هرگز بازی نکرد!”

 1. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۶

  ۱

  آقای فردوسی پور کجایی؟؟ دقیقا کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. نصیر گفت:

  ۵

  ۱

  جوووووووووووووووووووووووووون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26876 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9378237 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر