شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
  |   نظرات: بدون نظر
387 نفر بازدید

اصرار AFC برای به پایان رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان

پرسپولیس نیوز: یک روزنامه قطری از اصرار کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای به پایان رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان با وجود شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به نقل از روزنامه الوطن قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال راهکاری برای به پایان رساندن فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان است که ابتدای ماه مارس ۲۰۲۰ به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا در هفته سوم مرحله گروهی به تعویق افتاد.

این روزنامه قطری سپس به نقل از یک منبع موثق نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهد که در سال جاری میلادی لیگ قهرمانان به پایان رسد و هیچ تمایلی برای موکول کردن آن به سال ۲۰۲۱ ندارد. این نهاد به خاطر تعهد قانونی‌اش به یک شرکت جدید تبلیغاتی برای رقابت‌های آسیایی سال ۲۰۲۱ اصرار دارد تا فصل جاری لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰ پایان یابد.

بر اساس این گزارش، پیش از این کمیته مسابقات AFC گزینه‌هی مختلفی از جمله برگزاری تجمیعی دیدارهای یک یا ۲ گروه لیگ قهرمانان در یک کشور را مورد بررسی قرار داد. ماه آگوست (مرداد) می‌تواند بهترین زمان برای به پایان رساندن دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باشد که در این صورت علاوه بر دیدارهای مرحله یک‌هشتم نهایی، دیدارهای مرحله یک‌چهارم در ماه سپتامبر، دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی در ماه اکتبر و فینال در ماه نوامبر ۲۰۲۰ برگزار خواهند شد.

روزنامه الوطن قطر در ادامه این مطلب آورده است: کنفدراسیون فوتبال آسیا اگر نتواند دیدارهای مرحله گروهی را در ماه آگوست به پایان رساند دومین گزینه را عملی خواهد کرد. در این صورت دیدارهای مرحله گروهی در ماه سپتامبر و دیدارهای مراحل نهایی در ماه‌های اکتبر و نوامبر و پیش از آغاز فصل آینده لیگ قهرمانان در ماه ژانویه ۲۰۲۱ پایان خواهند یافت. کنفدراسیون فوتبال آسیا از همه گزینه‌های به پایان رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان حمایت می‌کند و این در اولویت قرار دارد. این موضوع در صدر مباحث روزانه کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد و نزدیکترین زمان برای از سرگیری دوباره رقابت‌ها در ماه آگوست است و حتی پیشنهاد یک کشور غرب آسیا که نامش فاش نشده برای میزبانی دیدارهای لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی وجود دارد.

در پایان این گزارش آمده است: قطر نامزد برگزاری دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان است و در صورت خواسته کنفدراسیون فوتبال آسیا تمامی ابزارهای لازم از جمله ورزشگاه‌های با تهویه مطلوب را در اختیار دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11779 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24187487 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر