جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
 |  ۷/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  |   نظرات: ۵ نظر
3,487 نفر بازدید

اصفهانیان: گل سایپا به پرسپولیس آفساید بود

پرسپولیس نیوز: رئیس کمیته داوران می گوید از هشت بازی برگزار شده در هفته دهم، داوران در سه دیدار اشتباه تاثیرگذار داشتند.

فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران در هفته دهم لیگ برتر گروه آنالیز داوری متشکل از رضا غیاثی و حسین عسگری جلسه‌ای را برگزار کردیم و فیلم بازی‌ها را به همراه گزارش ناظران بازبینی و بررسی کردیم.

وی در ادامه افزود: در دیدار استقلال با سپاهان ، داور علیرغم قضاوت خوب یک پنالتی به سود استقلال نگرفت و در بقیه کارهای تیمی خوب عمل کرد. همچنین در بازی فولاد با استقلال خوزستان داور این دیدار باید یک پنالتی به سود استقلال خوزستان اعلام می کرد.

اصفهانیان درباره عملکرد داوری در دیدار سایپا و پرسپولیس اظهار داشت: گل تیم سایپا در شرایط آفساید به ثمر رسید. همچنین دروازه بان پرسپولیس روی مهاجم سایپا مرتکب خطا شد، اما داور مسابقه متاسفانه این صحنه را تشخیص نداد و خطای مهاجم  را اعلام کرد. همچنین در این صحنه داورباید پنالتی اعلام می کرد و به بیرانوند هم باید اخطار می داد.

رئیس کمیته داوران در پایان افزود: از هشت بازی برگزار شده در هفته دهم لیگ، داوران ما در سه بازی اشتباه تاثیرگذار داشتند. ما سعی می‌کنیم با تذکر و راهنمایی های لازم اشتباهات را تقلیل دهیم و نقاط قوت را افزایش دهیم تا در قضاوت‌های بعدی داوران عملکرد بهتری داشته باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “اصفهانیان: گل سایپا به پرسپولیس آفساید بود”

 1. Ali f 6 گفت:

  ۰

  ۰

  حالا یکی پیدا شه اینارو به خدای فوتبالو داوری آقای دائی بقبولونه، اگر پرسپولیس اون گل آفساید و خطارو نمیخورد علیرضا هم اونجوری از مزاحمت مهاجمشون از کوره در نمیرفت

 2. مهرداد گفت:

  ۰

  ۰

  اگر داور گل سایپارو مردود اعلام میکرد قطعا” بیرانوند هم اون حرکت رو نمیکرد ونیاز نبود بازی رو سریع شروع کنه وبازیکن سایپا هم به خاطر اینکه تیمشون عقب بود مانع شروع سریع بازی نمی شد

 3. ارامش گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرم مساوی عادلانه بودجناب دایی هم یه شخصیت سرشناسه امانمیدونم چرااینطورمیشه کاش بازیکنان حرمتشونگه دارنددایی به نفع پرسپولیس هم خیلی کارهاانجام داده برای علی اقای کریمی هم متاسفم که منتظرکوچکترین بهانه هست تابه اقای دایی بتازدامیدوارم نظرم درج بشه

 4. 6قدیم گفت:

  ۰

  ۰

  آقای سرمربی، حالابگوداوری به ضررکی بود؟گل شماآفسایدبود میفهمی؟ تازه پنالتی هم اگراعلام میشددیگه بزرگترازرونالدونداشتی که داشتی؟

 5. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  اگر گل سایپا قبول نمی شد بیرانوند هم عجله ای برای شروع بازی نداشت ودرنتیجه پنالتی هم انجام نمی شد وبعضی عوامل تیم مقابل هم اون حور ادا واطفار در نمیاوردن ولی خیلی خوشحالم که تیم محبوبم با نتایجش کاری کرده که گرفتن مساوی هم برای بعضی ها مثل برد بمونه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5136 بازدید

بازدید دیروز: 45196 بازدید

بازدید کل : 14349055 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر