پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  |   نظرات: ۶ نظر
1,170 نفر بازدید

اصفهان| ورزشگاه نقش‌جهان در حال انفجار؛ پرچم ژاپن به ورزشگاه نقش‌جهان رسید!

پرسپولیس نیوز: با توجه به تکمیل ظرفیت جایگاه‌های هواداری ورزشگاه نقش‌جهان، حدود ۸ هزار هوادار سپاهان در پشت درب حضور داشتند و نیروهای امنیتی مانع حضور آن‌ها به ورزشگاه شدند، این در حالی است که هواداران حاضر در بیرون ورزشگاه با شکستن درب ورودی وارد استادیوم شدند.

حواشی پیش از دیدار ۲ تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در بازی معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به شرح زیر است:

* طلایی‌پوشان از لحظاتی پیش برای تمرین وارد میدان شدند و این در حالی است که سرخ‌پوشان با تاخیر زیادی نسبت به تیم سپاهان برای تمرین در زمین حاضر شدند.

* محرم نویدکیا بازیکن سابق و کاپیتان تیم سپاهان ساعاتی قبل از شروع دیدار وارد زمین شد و با چرخش به دور زمین مورد استقبال گسترده هواداران این تیم قرار گرفت.

* در زمان ورود بازیکنان پرسپولیس به زمین مسابقه برای تمرین پیش از بازی، هواداران سپاهان پرچم کشور ژاپن را به دست گرفتند و این حکایت از تمام نشدن این حاشیه دارد.

* با توجه به تکمیل ظرفیت جایگاه‌های هواداری ورزشگاه نقش‌جهان، حدود ۸ هزار هوادار سپاهان در پشت درب حضور داشتند و نیروهای امنیتی مانع حضور آن‌ها به ورزشگاه شدند، این در حالی است که هواداران حاضر در بیرون ورزشگاه با شکستن درب ورودی وارد استادیوم شدند.

* با توجه به شکستن درب ورودی استادیوم توسط هواداران سپاهان، راهروهای جایگاه هوادارای این تیم مملو از جمعیت شده است و امکان تردد در آن‌ها وجود ندارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “اصفهان| ورزشگاه نقش‌جهان در حال انفجار؛ پرچم ژاپن به ورزشگاه نقش‌جهان رسید!”

 1. دست خدا گفت:

  ۵

  ۰

  پرچم ژاپن نشانه اینه که هیچ تیم ایرانی عرضه شکست پرس پلیس رانداشته.
  استقلالیها چرا پرچم ژاپن اوردن مگه ششتای العین رایادشون رفته پرچم امارات رابیاریم تا یادشون بیاد.دوست نداریم اینکار بکنیم. اما تااینکار راهم نکنیم نه کمیته انظباطی ونه هیچ ارگان دیگری بفکر جمع کردن این بساط پرچم بیگانه به استادیومها نمیشه.

 2. متین گفت:

  ۲

  ۰

  یه عده نفوذی تو همه ورزشگاها هستن که دستور از بالا میرسه میرن برای خراب کاری

 3. فرزاد گفت:

  ۲

  ۰

  ببخشید بی عرضگی أز شما رسانه ها هم هست که دوتا تیتر حسابی در أین مورد نمیزنید که خجالت بکشند. مگه اوراوا ردز ژاپن سپاهانو نبرد؟ چرا در أین مورد تیتری نمی زنید؟
  یا چرا تیتر نمی زنید که اگه قرار بر اوردن پرچم کشوری دیگه باشه پرچم امارات هم ما بیاریم ( ما که أین کار رو نمی کنیم) چون تیمای اماراتی فصل قبل تراکتور و استقلال رو نقره داغ کردند.

 4. پرسپولیس گفت:

  ۹

  ۰

  به قول پرسپولیسی های بوشهری وسایل خواهر و مادرشونو اوردن ورزشگاه

 5. Sampishro گفت:

  ۶

  ۰

  تعجب میکنم ازمردم شهیدپروراصفهان که مقام نخست شهدای۸سال دفاع مقدس جزافتخارتشون وبرای برافرازی این پرچم ازجان ودل مایه گذاشتن اماحالاپرچم ژاپن اوردن به استادیوم
  نه اصفهان بلکه هرشهردیگه ای اینکاربکنن ننگه وعاره
  خاک برسراون کسانی که این عمل قبیح مدکردن وبایددرپیشگاه شهداجوابگووسرافکنده باشن که نه هویت دارن نه انسانیت وعقل وشعور
  زنده وپایندبادنام وخاک ایران تاابدسربلندوباملتی متشکل ازقومیتهای مختلف وهمگی شریف وبااصالت
  جانم فدای پرسپولیس

 6. موسی ازکازرون گفت:

  ۱۱

  ۰

  پرچم ژاپنو بکن تو………………………………بکن تو……………………………

آمار بازدید:

بازدید امروز: 64517 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7525436 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر