چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۳
 |  ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
  |   نظرات: ۳۳ نظر
7,563 نفر بازدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: خبرهای خوبی داریم ولی جو متشنج به ضرر پرسپولیس است / تمدید قراردادها را کم اهمیت جلوه می دهند

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که در بخش نقل و انتقالات، اتفاقات خوبی در راه خواهد بود، متشنج کردن جو خبری و فضای هواداری را تلاشی برای ناکام گذاشتن باشگاه در اجرای برنامه ها و امتیاز گرفتن از پرسپولیس توصیف کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس به خوبی حساسیت ها و نگرانی های هواداران خوب خود را درک می کند اما هواداران نیز مثل همیشه می توانند با درک متقابل به خنثی شدن بداخلاقی ها  علیه پرسپولیس که فقط به نقل و انتقالات محدود نمی شود، کمک کرده و تیم خود را یاری برسانند.باشگاه پرسپولیس در اجرای برنامه های خود حداقل طرحی  دو ساله را در دستور کار دارد، چرا که در کنار ادامه قهرمانی در لیگ ، باید برای موفقیت در آسیا، تیم را برای دو سال آینده تجهیز کنیم. بخشی از اقدامات ما در نقل و انتقالات که به تمدید قرارداد ها اختصاص داشت در همین راستا بود نکته مهمی که باید لحاظ می شد و بعضی تلاش می کنند همین را در نظر هوادار کم اهمیت جلوه دهند.

 از سوی دیگر واسطه ها به خوبی  می دانند؛ تمدید قرارداد، از یک سو باعث ثبات فنی تیم می شود و از سوی دیگر به پایین آمدن نیاز باشگاه به جذب بازیکن جدید در ادوار بعدی می انجامد. این پدیده منجر به کاهش قیمت ها و تراکنش مالی در این حوزه می شود که برای بعضی خوشایند نیست. باشگاه در همین راستا برنامه جذب پدیده های جوان را هم در دستور کار دارد. پس طبیعی است که بعضی از این افراد سعی کنند با سوء استفاده از احساسات پاک هواداران ، باشگاه را متوقف کنند.

از سوی دیگر ما تیمی را در اختیار داشتیم که بازیکنان آن، تیم پرسپولیس ،  هوادار، فضا و فشار های آن را می شناسند. این خود یک سرمایه بزرگ است. بازیکنانی که روحیه قهرمانی در آن ها شکل گرفته و بلندپرواز هستند و همه این ها نه یک شبه که با صرف زمان و با حمایت هواداران حاصل شد. آنها با وجود محرومیت به قهرمانی مجدد رسیدند و پرسپولیس بزرگ را تا فینال آسیا بردند. آیا باید چنین بازیکنانی را رها می کردیم که یک سال دیگر شکار رقبای ما بشوند؟!

از سوی دیگر ، چگونه ممکن است باشگاهی که به دوسال دیگر و سال های بعد آن فکر می کند در اندیشه تدابیر لازم برای فصل پیش رو نباشد ؟ تداوم قهرمانی و ثبت رکورد جدید در آن، اولویت غیر قابل چشم پوشی پرسپولیس است.

تامین منابع مالی به آسانی صورت نگرفت. در حال حاضر بخش زیادی از مطالبات را پرداخت کرده ایم تا تیم آرامش داشته باشد. اردوی خوبی هم تدارک دیده شد.  این آرامش را همه باید به آن ها بدهیم. نباید به شکلی عمل شود که توانایی بالای بازیکنان فعلی نادیده گرفته شود. اکثریت این بچه ها اگر در پرسپولیس نبودند برای جذب هر کدامشان جشن به راه می افتاد.  انتخاب و توافق با گزینه ای مثل آقای کالدرون هم یکی دیگر از اتفاقات خوب بود.

به هواداران پرسپولیس همچنین اطلاع و اطمینان می دهیم با توجه به تیم خیلی خوب و بازیکنان متعصبی که در اختیار داشتیم، برای تقویت مجموعه ، با نظر سرمربی در حال مذاکره با چند گزینه برای تقویت فاز هجومی تیم  هستیم تا دست مربی در این خط برای تصمیم گیری های فنی باز باشد. در این باره قطعا خبرهای خوبی در راه است ولی صمیمانه یک مشکل را با هواداران خوبمان در میان می گذاریم. مشکلی که اگر با همت و درایت خود هواداران بر طرف نگردد همه تلاش هایی که در باشگاه و تیم صورت می گیرد، بی ثمر خواهد بود و این را بدون هیچ تعارفی مطرح می کنیم. طرح این موضوع قطعا آن ها که علیه پرسپولیس هستند را مصمم تر می کند ولی با شرایط موجود چاره ای جز طرح آن نداریم و به طور قطع هواداران با هوشیاری خود، قویتر از آن ها خواهند بود.

همه اجزا و اعضای خانواده پرسپولیس اگر با یکدیگر نباشند ، موفقیت ممکن نیست و متاسفانه بعضی آگاهانه یا به صورت سهوی به نام پرسپولیس و هوادار در حال تخریب اتحاد و اعتماد و ایجاد اختلال در امور باشگاه هستند. بعضی تلاش می کنند پرسپولیس در گذشته نگه دارند در حالی که ما باید رو به آینده حرکت کنیم. بی تردید منظور از این سخن ایراد به درخواست ها و نقد های دلسوزانه نیست که این موارد کاملا قابل تفکیک هستند.

فصل نقل و انتقالات هنوز باقی است و باشگاه با توجه به روند مذاکرات اقدامات موثری را در پست های مورد نظر خود انجام می دهد. در این شرایط بعضی حاشیه سازی ها باعث تضعیف موضع باشگاه شده و در بعضی موارد به شدت به روند مذاکرات لطمه می زند. این موارد باعث سوء بهره برداری طرف های مقابل می شود که از تحت فشار بودن باشگاه برای تحمیل خواسته های خود استفاده می کنند. شرایطی که پذیرش آن ها به مصلحت پرسپولیس نیست. به نظر می رسد این اتفاقات در بعضی موارد با هماهنگی روی می دهد و بعضی نیز بر اثر جو احساسی پیش آمده، بدون اطلاع از پیچیدگی ها و پشت صحنه هایی که در نقل و انتقالات یا علیه پرسپولیس وجود دارد با آن ها همراه می شوند در حالی که نسبت به پرسپولیس تعصب دارند! همچنین فراموش نکنیم تناسب و یکنواختی در ارقام قراردادهای بازیکنان هم امر مهمی است که سیاست موفقی در سال های اخیر بوده است. بعضی به دنبال دور کردن ما از این مساله و پس از آن برهم  زدن اتحاد و انسجام داخل تیم هستند.

باشگاه پرسپولیس از هواداران عزیز ، و رسانه های محترم در فضاهای مختلف اطلاع رسانی تقاضا دارد؛ با توجه به زمان باقیمانده از نقل و انتقالات اجازه دهند باشگاه پرسپولیس در آرامش و در فضایی منطقی که در آن مجبور به اتخاذ تصمیم های احساسی نباشد، اقدام های خود را ادامه بدهد.

باشگاه کنترل لازم را روی شرایط و اوضاع دارد تا اتفاقات خوبی را رقم بزند.  طبیعی است، بعضی با اهداف متفاوتی که دارند، برنامه مشترک برهم زدن اوضاع در پرسپولیس و ایجاد جو بی اعتمادی با اسم رمزهایی که همه می دانیم را دنبال کنند. لوث و بی ارزش کردن اقدام های صورت گرفته هم از جمله اقدام های آن ها است. در ظاهر مدیران هدف گرفته شده اند ولی در واقع هدف خود پرسپولیس است و حالا بعضی واسطه های نقل و انتقالات هم در حال بهره برداری از این وضعیت هستند و اخبار نادرست هم در روزهای گذشته کم نبودند‌.

باشگاه آن چه را که لازم است انجام می دهد ولی بی تاثیر شدن بداخلاقی ها کاری است که از هواداران بر می آید چه در ورزشگاه ها و چه در عرصه رسانه ای و شبکه های اجتماعی، چرا که هواداران پرسپولیس در تمام این عرصه ها حضور دارند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

33 Responses to “اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: خبرهای خوبی داریم ولی جو متشنج به ضرر پرسپولیس است / تمدید قراردادها را کم اهمیت جلوه می دهند”

 1. محمود گفت:

  ۱

  ۰

  باعث تأسف است که تعدادی باتحریک باندی سازمان یافته شده برای درست کردن جوتمام تلاش خودرا بکاربسته اند خوبست دست بردارند وتیم رادرچالش نیندازند

 2. پژمان گفت:

  ۰

  ۳

  ینی خاک بر سر مدیریت
  چه بدهگارای پر رویی

 3. ناشناس گفت:

  ۰

  ۳

  کنعانی رادگانی رو گفتن زمانی که معلوم نیست از کجا بهشون گفتن بگیرن درست چند روز قبل با مصلح و ماهینی هم تمدید شد.چلسی مورینیو هم این تعداد بازیکن توی دفاع نداشت که پرسپولیس داره از طرفی هرکی رفته توی خارج دید هیچی نشده دارن دوباره میارن پرسپولیس اونهایی که سخت جنگدن توی روزهایی که بازکن نداشتیم و پنجره نقل وانتقالات بسته بود رو دارن یه کاری میکنن برن. بشار باید بمونه توی تیم . ما به مهاجم خوب احتیاج داریم فکر کنم عرب و هییت مدیره قرار خودشون برن مهاجم بشن که برای این پست کاری نمیکنن .

 4. ali گفت:

  ۲

  ۱

  به خدا این تیم فقط بشار طارمی میخواد اگه امیری اومد باید دفاع بزاریم کنار عالیشاه هوادارا ازش راضین تو این چند سال فقط امید چپ پرسپولیس خوب بازی کرده وینگر باید تکنیکی چابک باشه

 5. rb گفت:

  ۱

  ۲

  سلام
  در جواب اون دوست عزیزی که گفتن دکتری فوتبال دارید و بشار… باید بگم با احترام به شما تأثیرگذارترین هافبک تیم بشار بوده چه در فاز دفاع و چه حمله. ضمناً ماندن بشار مگه اسمش ثبات نیست که شما می فرماییدبشار بره امیری بیاد؟ این ثباتش کجا بود؟

 6. علی پرسپولیسی گفت:

  ۱۸

  ۱۰

  حالم از هیئت مدیره ی پرسپولیس به هم میخوره
  از جذب یه مهاجم خوب عاجزن
  کنعانی زادگان فرشاد احمد زاده و احتمالا امیری خودشون اومدن به پرسپولیس و گرنه به نظرتون اینا میتونن بازیکن بگیرن ، بشار بدبخت هی داره میگه من میخوام بمونم اینا حالا هی امروز فردا میکنن
  ما هوادارا چیز زیادی نمیخوایم فقط یه مهاجم خوب

 7. سعید گفت:

  ۱۳

  ۵

  هر وقت با بشار تمدید کردید و دو مهاجم تاپ عالی اضافه کردید آنوقت مرد هستین ولی با تمدید به کسایی که به پرسپولیس خیانت کردن هیچ خیری در کار نیست این همه هافبک میخواهیم چیکار دفاع الان خیلی خوبه هافبک دفاعی خیلی خوبه . هافبک با تمدید با بشار عالی میشه . و مهاجم با علی پور .و دو مهاجم خارجی عالی یکی تکنیکی یکی شوت زن همه تیم عالی میشه مهاجم شریفی رو داریم با اینکه فکر میکردیم خوب میشه اما بعضی بازیا یادش رفته بود شوت بزنه

 8. پرسپولیس لیورپول گفت:

  ۱۴

  ۱۸

  تعجب میکنم از بعضی از دوستان که بازگشت امیری به تیم رو کم اهمیت جلوه میدن……بشار هم اگه دلش باتیم نیست بره به سلامت توی پستش بازیکن خوب زیاد داریم……. اینجا پرسپولیسه و عضو این تیم بودن شایستگی و لیاقت میخواد

 9. اصغرشعبانی گفت:

  ۹

  ۷

  آخه میخواین کی گول بزنیدکدوم بازیکن باهماهنگی کالدرون خریدیدمگه کادرفنی بعدازاردوی ترکیه نمی خوادچندبازیکن خط بزنه ودرپست های مدنظرش بازیکن گرفته بشه پس برچه اساسی کنعانی واحمدزاده راگرفتین وباربیع خواه تمدیدکردید جزاینکه میخوایدمربی راتوعمل انجام شده بزاریدوپرسپولیس ضربه بزنید مثلث نابودی پرسپولیس تشکیل شده اهم از نبی وکاشانی وعرب | نبی که قبلاهمه نوع دزدی توپرسپولیس کردوباعابدینی تیم رابه چندنفرفروختن ورفتن ومدارک هاهم ازبین بردن حالادوباره دزدقدیمی برگشته |کاشانی هم که تیم مردمی شاهین رامنحل کردحالانوبته پرسپولیسه|نبی هم که غلام حلقه به گوشه وزارت وبله قربان گوی وزیرکه برای نابودی پرسپولیس ماموریت داره دیگه هواداربنده خداچه امیدی به فصل پیشروداشته باشه اگه کسی مهاجم ارزان قیمت سراغ داره به دلال های باشگاه خبربدید

 10. اصغرشعبانی گفت:

  ۰

  ۱

  آخه میخواین کی گول بزنیدکدوم بازیکن باهماهنگی کالدرون خریدیدمگه کادرفنی بعدازاردوی ترکیه نمی خوادچندبازیکن خط بزنه ودرپست های مدنظرش بازیکن گرفته بشه پس برچه اساسی کنعانی واحمدزاده راگرفتین وباربیع خواه تمدیدکردید جزاینکه میخوایدمربی راتوعمل انجام شده بزاریدوپرسپولیس ضربه بزنید مثلث نابودی پرسپولیس تشکیل شده اهم از نبی وکاشانی وعرب | نبی که قبلاهمونودزدی توپرسپولیس کردوباعابدینی تیم رابه چندنفرفروختن ورفتن ومدارک هاهم ازبین بردن حالادوباره دزدقدیمی برگشته |کاشانی هم که تیم مردمی شاهین رامنحل کردحالانوبته پرسپولیسه|نبی هم که غلام حلقه به گوشه وزارت وبله قربان گوی وزیرکه برای نابودی پرسپولیس ماموریت داره دیگه هواداربنده خداچه امیدی به فصل پیشروداشته باشه اگه کسی مهاجم ارزان قیمت سراغ داره به دلال های باشگاه خبربدید

 11. محمد گفت:

  ۸

  ۱۱

  با این مدیران بی عرضه و بی بخار احتمالا خبر خوش تمدید قرارداد ماهینی برای ده سال آینده هستش !

 12. حسین گفت:

  ۵

  ۱۲

  مردم نمیزارن این هیات مدیره بی لیاقت که براانکو رو فراری دادن کار کنن بهتره زودتر قبل از شروع لیگ استعفا کنن تا تیم نره تو حاشیه

 13. پرسپولیسی گفت:

  ۱۷

  ۵

  یعنی همتون دکترای فوتبالو دارید.چقد بشار بشار میکنید.تو دوسال چنتا گل زد و پاس گل داد.بعدش کجا بیارن پنج میلیارد بدنش.اونوقت بقیه بازیکنا شورش میکنن.امیری سگش شرف داره ب بشار.هم دونده هم پاس میده.فقط ی مهاجم و امیری بیاد تیم عالیه.بنظر شما کیسع ک بالای ده بازیکنش رفتن تیم میشه.بابا حفظ ی تیم از تقویتش مهمتره.تیمهای اروپایی نگا کنید.شماها خو هر وقت موقع برانکوبازی میکردین منتقد سیستمشو تعویضاش بودین الان پس چی شد؟؟شماها از صدتا دشمنم بدترین.بهترینها رو داریم فقط مهاجم کم داریم ک اونم ایشالا میارن.فقط حمایت کنین.پرسپولیس چهار سال بهترین ایران بود چون حمایت هوادارو داشت.فقط حمایت حمایت .

 14. آرش گفت:

  ۸

  ۸

  غیر از اطلاعیه دادن کار دیگه ای هم بلدید؟ همین اطلاعیه دادن هم نشانه ضعف شماست. اگر عرضه داشتید به جای وعده دادن سر خرمن عمل می کردید. سال گذشته گرشاسبی با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالات بازیکنایی را گرفت مه شما تو پنجره باز هم عرضه گرفتنشون ندارید.

 15. رضا گفت:

  ۳۶

  ۱۵

  الحق انصاف اینو راست میگن بخدا یکم بابا خونسرد باشین دیگه

 16. الناز گفت:

  ۳۱

  ۸

  معلوم نیست باز دارن چه گندی میزنن که دارن اینجوری برای خودشون زمان میخرن

 17. ناپلئون در واترلو گفت:

  ۲۴

  ۸

  آره جون کاشانی خبر خوب!!!!!!!!!جذب امیری شد خیر حوب؟؟؟ این همه وینگر میخواهیم چکار؟؟؟؟ دو تا فوروارد چند میلیون یورویی عالی بگیرید چیتون یا چیمون کمتره از استفراقی هاست؟؟؟؟؟؟؟

 18. قلب سرخ گرگری امیدیه گفت:

  ۳۳

  ۰

  درود بر پرسپولیس کبیر❤

 19. سیروس پرسپولیسی گفت:

  ۲۲

  ۶

  در سال های پیش به دلیل وجود برانکو واعتماد به اونها همچنین کارامدی مدیریت هواداران کمترین دلهره را داشتن
  به شخصه با بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی مطمئن بودم که تیممون اول تا سوم خواهد شد
  اما این مدیریت نالایق با فراری دادن برانکو و تمدید با افرادی مثل مصلح و ربیع خواه آرامش را از تمام هواداران گرفتن‌. بعد با چه رویی و چقد حق به جانب بیانیه دادن. انگار هوادارا چیزی از اتفاقات پشت پرده را متوجه نمیش

 20. مصطف گفت:

  ۲۷

  ۴

  هر وقت با بشار تمدید کردید و یه مهاجم در حد باشگاه های آسیا گرفتید اونوقت شاااااید خرفتون رو باور کنیم مگرنه فراری دادن برانکو بزرگترین ظلمی بود که در حق این هوادارها کردین و هیچ وقت هم فراموش نمیکنیم

 21. حسین ص گفت:

  ۱۹

  ۰

  ببینیم وتعریف کنیم ،ولی با اینحال امیدواریم شاهد اتفاق های خوب برای تیم محبوب مون باشیم

 22. علی۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۱۳

  ۱

  اخیش خیالم راحت شد بعداز ربیع خار ماهیتی هم دوساله تمدید میکنه ایولا این دوتا عامل موفقیت چندسال مابودن

 23. نعيم گفت:

  ۲۰

  ۱

  بااحترام به صحبتهاى باشگاه ،ولى وقتى ١١ماه حقوق سرمربى که موفق بوده نمیدیدوبهونه دستش میدیدکه بتونه جدابشه وازحق طرفدارانمیتونیدبخوبى دفاع کنیدویادرجذب ٢تابازیکنه ستاره عاجزیدویامثلاشماازپارسال میدونستیدتیم توبخش حمله مشکل داره چراازاونموقع مثل همه تیماى بزرگ جهان اقدام نکردیدکه اینقدرزمانوازدست بدیم،چرابایدحتماهمه بازیکناتوى یه سطح پول بگیرن مگه سطح فنى همه یکیه؟یه تیم همینطورکه به بازیکنه کارگرنیازداره توى هرپستم براى قهرمان شدن نیازبه یک ستاره داره مگه بازیکنى مثل مسى یارونالدو …اندازه بقیه بازیکناى تیمشون پول میگیرن؟یعنى همه اونا نمیفهمن وشماهامیفهمید؟چطوراستقلال پول داره ومیتونه مهاجمه بزرگ بگیره ولى پرسپولیس که توى این چندسال ریخت وپاشه اونارونداشته نمیونه؟حالا خواهشا یه هافبک نفوذى خوب ازبین بشار وامیرى ویاخارجى خوب ویه مهاجمه خوب که حتما بایدمثل استقلال یکم بیشترخرج کنیدبگیریدتاماهم این اشتباهاتونوببخشیم وبجاى نفرین دعاتون کنیم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 24. دانیال گفت:

  ۲۰

  ۰

  از باشگاه پرسپولیس ممنونم بابت حرف هایی که زده شد.
  یک سوال دارم:
  آقای نبی به شرافتش قسم بخوره که واسه انتخابات مجلس اسفند ماه نیومده پرسپولیس !
  آخ که چه دنیای کثیفیه این سیاست…

 25. محمد گفت:

  ۱۷

  ۶

  ربیع خواه و ماهینی باید جدا بشن و جاشون امیری و طارمی جذب بشن. بشار هم بمونه

 26. رضا گفت:

  ۲۰

  ۱

  عرب اگه قصدت خیانت به پرسپولیسه چنان خدا بزنه به کمرت که حتی نتونی
  بنشینی سر ویلچر، نفهم ما مهاجم میخوایم لیبریا دیگه کجاس؟ رفته مهاجمی
  رو بیاره که الان تیم نداره بشار کو؟ بیرو و علیپور چرا تمدید نمیشه ؟ فقط اینا
  تمدید نشه ببینید چه بلایی سرتون میااااد

 27. محمد مهدی گفت:

  ۱۷

  ۱۷

  واقعا تیم خوبی داریم … چرابعضیا حاشیه درست می کنند
  بشار رسن طی دو فصل یک گل زده تو لیگ فقط بدون پاس گل
  یک پاس گل داده تو لیگ قهرمانان بدون پاس گل اونم تو پست نوک لوزی
  حالا آمار سید جلال جمعا ۳ گل و یک پاس گل هست
  بشار می خواد ۳۵۰ هزار دلار بگیره حدود ۵٫۵ میلیارد ولی قرار داد احمد و کمال و ربیع خواه با هم تو یه فصل ۴٫۵ میلیارد هست
  لطفا دوستان با اطلاعات از بازیکنا حمایت کنن

 28. عشق پرسپولیس گفت:

  ۲۰

  ۱۲

  به نظرم ما هواداران باید متحد باشیم و از مدیریت باشگاه پشتیبانی کنیم تا بدخواهان پرسپولیس به هدفشون نرسند.

 29. payam گفت:

  ۲۰

  ۴

  ۲-۳ صفحه دیگه بیانیه میدادین
  شما با تمدید کردن ربیع خا هو مصلح همه چی و لوث کردین
  انتظار داشتین پانادیچ هیچی نگه؟
  اگه با رسن تمدید نکنین و یه مهاجم حوب نگیرین مطمعن باشین تین هوادارا همونجوری ک حمایت میکنن همونطورم این بیانیرو میکنن توو چشتون
  بی مصرف

 30. میلاد۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۲۳

  ۳

  هرچی میگین دروغه محضه اقایون بی بخار هیئت مدیره

 31. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۲۳

  ۰

  آقایان مدیریت باشگاه !! تیم تو خط حمله باید تقویت بشه . خواهشا مهاجم درجه ۳ و بی کیفیت نخرین.
  .

 32. عشق پرسپولیس گفت:

  ۲۳

  ۲

  خبرای خوب اینه: تمدید بشار، اومدن امیری و جذب یه مهاجم خوب. وای چه تیمی بشیم وااای تیم اصلی موند و چند بازیکن قدر بیان. ما دوتیم خوب داریم که باید به همه بازی برسه که حاشیه نداشته باشیم. بایدم بازیکن داشته باشیم. مگه پارسال کم خستگی اذیتمون کرد

 33. سوران گفت:

  ۳۱

  ۳

  احتمالا طارمی رو راضی کردن برگرده
  امیری هم میاد
  بیرانوند و علیپور هم نمیرن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30125 بازدید

بازدید دیروز: 48115 بازدید

بازدید کل : 14238719 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر