جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۹/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
  |   نظرات: بدون نظر
435 نفر بازدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: بدون بلیت راهی ورزشگاه آزادی نشوید

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای را خطاب به هواداران این تیم صادر کرد.

این باشگاه با انتشار اطلاعیه‌ای از هواداران خواست؛ فقط در صورتی برای تماشای بازی‌ها، به ویژه دربی راهی ورزشگاه شوند که بلیت مسابقه را خریداری کرده باشند.

در این اطلاعیه آمده است:

“قبل از هر چیز وظیفه خود می دانیم از استقبال پرشور هواداران قدردانی کنیم. استقبالی که باعث شور و شعف و انگیزه بیشتر است.

هواداران پرسپولیس بار دیگر نشان دادند تحت هیچ تبلیغات سوء و شرایطی، دست از حمایت تیم محبوب خود نمی کشند و در کثرت و وفاداری همواره سرآمد هستند و چنین باقی می مانند.

همچنین با توجه به استقبال صورت گرفته، محدودیت ظرفیت ورزشگاه و الزام های موکد کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور تماشاگران با بلیت در ورزشگاه و برقراری نظم  و رعایت استاندارد های امنیتی درخواست جدی داریم؛ هواداران عزیز در صورتی که بلیت بازی را خریداری نکردند، تحت هیچ شرایطی راهی مجموعه آزادی نشوند، چرا که با توجه به در آستانه تکمیل بودن ظرفیت سکوهای پرسپولیس (به اعلام مقام های سامانه فروش بلیت)، از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری خواهد شد.

عدم توجه به این مساله، نه تنها این عزیزان را دچار مشکل خواهد کرد بلکه با ایجاد بی نظمی، ترافیک و ازدحام جمعیت، باعث تضییع حقوق و تحلیل انرژی هوادارانی خواهد شد که نسبت به تهیه بلیت اقدام کرده اند و ارایه خدمت مناسب به ایشان از سوی نهاد های مسوول و ذیربط را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

باشگاه پرسپولیس همچنین از هواداران پرسپولیس که با تهیه بلیت راهی ورزشگاه می شوند تقاضا دارد مانند همیشه، نهایت همکاری را با نهاد های برگزار کننده بازی و برقراری نظم و امنیت از جمله نیروی انتظامی داشته باشند. ضمن آن که اعلام می شود باشگاه پرسپولیس متقابلا در جلسات متعدد، خواستار اتخاذ تصمیم ها و اقدام هایی شده است که شان و امنیت هواداران پرسپولیس را تامین کند.

باشگاه پرسپولیس همچنین از هواداران تقاضا می کند در طول زمان برگزاری مسابقه ضمن حمایت همه جانبه از تیم بزرگ پرسپولیس، از قبل سوت آغاز مسابقه تا بعد از سوت پایان بازی، مانند دیگر بازی‌ها، رفتار و فرهنگ بی همتای پرسپولیسی خود را به نمایش بگذارند و در صورت بروز تنش های احتمالی نیز از برخوردهای متقابل اجتناب ورزند.”

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20975 بازدید

بازدید دیروز: 27108 بازدید

بازدید کل : 24383053 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر