دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۷/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  |   نظرات: يك نظر
955 نفر بازدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: هواداران برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه بیایند

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران دعوت کرد روز جمعه برای حمایت از تیم محبوب خود با حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره)، به تشویق قهرمان ایران پرداخته و با تقویت انگیزه سرخپوشان، آنها را به سمت تکرار قهرمانی‌ها هدایت کنند.

 در این اطلاعیه آمده است؛

فوتبال یک رقابت ورزشی است و هواداران فوتبال حق دارند در کنار هیجان این رقابت‌ها و حمایت تیم‌های محبوب خود، در کنار هم، از آن لذت ببرند و این وظیفه دست‌اندرکاران فوتبال است که چنین شرایطی برای مردم فراهم آورند.

باشگاه پرسپولیس در همین راستا از هواداران پرسپولیس به ویژه در تبریز و آذربایجان، دعوت به عمل می‌آورد که در روز جمعه پیش رو مانند همیشه و در سایه رعایت قوانین، برای حمایت از تیم محبوب و قهرمان خود در ورزشگاه یادگار امام (ره) حضور پیدا کنند.

پرسپولیس قهرمان در اولین هفته رقابت‌ها، انگیزه، آمادگی و توانمندی خود برای تکرار افتخارات را نشان داد، اما خارج از هر گونه تعارف و شعارزدگی، این امکان بدون حضور، اتحاد و حمایت همه جانبه هواداران پرشور پرسپولیس در تمام عرصه‌ها از فضای مجازی تا دنیای واقعی به ویژه در ورزشگاه‌ها میسر نخواهد بود. حقیقتی که به طور خاص در سال‌های گذشته نیز به اثبات رسیده است.

هواداران پرسپولیس برای تهیه بلیت مسابقه بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی که عصر جمعه در شهر تبریز برگزار می‌شود، می‌توانند به سایت فروش الکترونیک ticket.tractor-club.com مراجعه کنند.

به امید رقابتی که چه در زمین فوتبال و چه روی سکوها و بیرون ورزشگاه تصویری شایسته از فوتبال و جامعه ایران را به تصویر بکشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: هواداران برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه بیایند”

  1. حبیب گفت:

    ۰

    ۰

    آقا مثل اینکه جان هواداران پرسپولیس برای برگزار کنندگان فوتبال مهم نیست بخدا آخر خرییت میباشد که به دیدن این مسابقه بیایند.امنترین جا برای دیدن فوتبال پای تلویزیون می‌باشد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11524 بازدید

بازدید دیروز: 34271 بازدید

بازدید کل : 22138651 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر