پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۳۳
تبلیغ داخلی


 |  ۴/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
  |   نظرات: يك نظر
940 نفر بازدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: هیچ بازیکن و مربی کرونا ندارد / تست دو عضو تدارکات مثبت بود

پرسپولیس نیوز: دو عضو تدارکات پرسپولیس که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی هستند و هیچ ارتباطی با عوامل تیم ندارند.
به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ بنابر اعلام دکتر حقیقت پزشک تیم، بعد از انجام آزمایش‌های تست کرونا از اعضای تیم، مشخص شد که تست دو عضو تدارکات تیم مثبت بوده است.
در همین راستا، نتایج تست همه اعضای تیم، بنا بر تکالیف باشگاه به سازمان لیگ ارسال شد ولی موضوع با توجه به تعهد نسبت به حفظ اسرار پزشکی افراد، رسانه‌ای نشد.
در حال حاضر همه بازیکنان و مربیان تیم، همانطور که پیش از این اعلام شده بود از جهت آلودگی به این ویروس در صحت و سلامت کامل هستند.
طبیعی است که مثبت بودن تست این دو عضو ارتباطی با تمرینات نداشته چرا که نمونه‌گیری نیز قبل از آغاز تمرینات انجام شده است.
دو عضو تدارکات که به این عارضه مبتلا شده اند نیز با اعضای تیم ارتباط نداشته‌اند و اکنون در قرنطینه خانگی و تحت نظر هستند، ضمن آنکه در روز نمونه برداری، با توجه به احتمال این که نفراتی دچار عارضه باشند، تدابیر لازم برای انجام پروتکل‌های بهداشتی اتخاذ شده بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: هیچ بازیکن و مربی کرونا ندارد / تست دو عضو تدارکات مثبت بود”

  1. اکبر گفت:

    ۱

    ۰

    پرسپولیس باید اعتراضش رو نشون بده
    هر کس که ادعای بیماری کرونا داشته باید تحت نظارت سازمان مبارزه با این بیماری دوباره تست بده اگر دروغ گفته باشن جریمه بشن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21146 بازدید

بازدید دیروز: 41054 بازدید

بازدید کل : 25787057 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر