شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: حرف هوادار
 |  ۱/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
  |   نظرات: بدون نظر
767 نفر بازدید

اطلاعیه مجموعه ورزشی آزادی در خصوص بلیت فروشی بازی‌ها / فقط از این سایت خرید کنید

پرسپولیس نیوز: هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تهیه بلیت الکترونیکی بازی‌های این دو تیم فقط به سایت Pin90.ir مراجعه کنند.

به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، پس از اینکه از ظهر امروز چهارشنبه اول آبانماه سامانه بلیت فروشی الکترونیکی برای هواداران استقلال و پارس جنوبی جم آغاز به کار کرد متاسفانه باز هم یک عده سودجو با معرفی سایت های متفرقه اقدام به ثبت نام و فروش بلیت های الکترونیکی کرده که سبب مشکلاتی برای هواداران فوتبال شده است.

به همین خاطر روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی به تمام هواداران استقلال و همچنین پرسپولیس هشدار می دهد تنها سایت معتبر برای ثبت نام و تهیه بلیت الکترونیکی سایت Pin90.ir است و هواداران فوتبال برای تهیه بلیت‌ بازی های لیگ برتر فوتبال از مراجعه به سایر سایت‌ها پرهیز کنند.

تماشاگران پس از ثبت نام و دریافت پرینت بلیت خود به ورزشگاه مراجعه کنند. در صورت عدم ارائه پرینت بلیت از ورود به ورزشگاه جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است که فروش بلیت الکترونیکی دیدار استقلال و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۳ امروز چهارشنبه اول آبانماه آغاز و در روز جمعه سوم آبانماه ساعت ۱۵ به پایان خواهد رسید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10870 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24402746 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر