دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
بالا داخلی سه
 |  ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
  |   نظرات: بدون نظر
680 نفر بازدید

اعتراض شدید کادر فنی راه‌آهن به قضاوت داور/خوشحالی پرسپولیسی‌ها از گل نساجی

پرسپولیس نیوز: زمانی که هواداران نساجی از باخت خونه به خونه مطلع شدند جو عجیبی در ورزشگاه تختی به وجود آمد.

دیدار دو تیم نساجی مازندران و راه‌آهن در هفته پایانی در پایان نیمه اول با حساب ۲ بر صفر به پایان رسید.

* این در حالی است که زمانی که تیم نساجی از دقیقه یک به روی دروازه راه‌آهن حمله کرد دقیقه ۲۸ داور به نفع نساجی پنالتی گرفت و این اتفاق باعث شد که کادر فنی راه‌آهن به داور معترض شود.

* عباس‌زاده دقیقه ۳۰ بازی اولین گل را برای نساجی به ثمر رساند تا این تیم با یک گل جلو بیفتد. بعد از گل عباس‌زاده جو خوبی در ورزشگاه به وجود آمد و هواداران نساجی سراسیمه بازیکنان و کادر فنی این تیم را تشویق کردند.

* از نکات قابل توجه این دیدار به خوشحالی جالب بهداد سلیمی، علی علیپور و شجاع خلیل‌زاده را به زبان آورد چرا که از گل تیم نساجی بسیار خوشحال بودند.

* در شرایطی که آنتن‌دهی در ورزشگاه تختی بسیار ضعیف است اما زمانی که تیم خونه به خونه یک گل از تیم برق شیراز دریافت کرد جو عجیبی در ورزشگاه تختی به وجود آمد. در همین حین تیم نساجی توانست گل دوم را به تیم راه‌آهن بزند تا این تیم ۲ بر صفر از تیم راه‌آهن جلو بیفتد.

*‌استرس خاصی بین هواداران و کادر فنی نساجی وجود دارد از نکات قابل توجه می‌‌توان به حرکت فرزاد مجیدی اشاره کرد زمانی که توپ به اوت می‌رفت سرپرست تیم نساجی دوان دوان به دنبال توپ می‌دوید تا توپ را به بازیکنان نساجی بدهد.

* داور دقیقه ۴۲ بازی یک پنالتی دیگر برای نساجی گرفت که باعث اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی راه‌آهن شد. سرمربی و سرپرست راه‌آهن به داور چهارم معترض بودند.

* هواداران نساجی از بابت این برد خوشحال هستند و امید دارند این نتیجه حفظ شود و به لیگ برتر بعد از ۲۶ سال صعود کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15512 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11083962 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر