یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  |   نظرات: ۹ نظر
4,141 نفر بازدید

اعتراف تاریخی عضو هیئت مدیره استقلال: وزیر ورزش هفته گذشته ۵۰۰ هزار دلار به ما داد!

پرسپولیس نیوز : عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال مدعی شد که باشگاه ذوب‌آهن اصفهان برای صدور رضایت‌نامه مرتضی تبریزی رقمی بالغ بر دو میلیارد تومان از این باشگاه درخواست کرده است.

اکبر عباس ملکی، عضو هیئت مدیره استقلال به میان هواداران معترض این تیم آمد که مقابل باشگاه تجمع کرده بودند. عضو هیئت مدیره باشگاه ضمن دعوت هواداران به آرامش به آنها گفت: سال گذشته ۱۳ میلیارد تومان از بدهی‌های باشگاه را پرداخت کردیم و امروز هم ۲۰۰ میلیون تومان به حساب احمد جمشیدیان واریز کردیم. ما همچنین بخشی از بدهی هرایر مگویان، مدافع ارمنستانی را نیز پرداخت کردیم.

وی افزود: سال گذشته ۴۶ میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شد و اگر بدهی‌های قبلی نبود، ۱۳ میلیارد تومان در حساب باشگاه پول بود. متأسفانه جام جهانی هم برای ما خوب نبود، چون یک بازیکن مصدوم برای ما ماند و بقیه هم هوایی شدند.

هواداری به ملکی گفت که چطور پرسپولیس می‌تواند بازیکن بگیرد، اما استقلال نه که عضو هیئت مدیره استقلال گفت: اگر تاریخ چک پرسپولیسی‌ها برسد، آنها هم با این شرایط به مشکل می‌خورند. اگر ماجرای انتقال مهدی طارمی به ریزه اسپور ترکیه برای استقلال اتفاق می‌افتاد، الان باید چه کار می‌کردیم؟ ما باید اول بدهی‌های باشگاه را پرداخت می‌کردیم تا مشکل حذف از آسیا را نداشته باشیم.

ملکی در واکنش به سؤال هواداری مبنی بر اینکه چطور وزیر ورزش به پرسپولیسی‌ها در ماجرای جریمه ریزه اسپور کمک کرد، اما به استقلال نه، تصریح کرد: وزیر ورزش هفته گذشته ۵۰۰ هزار دلار به ما داد، اما به پرسپولیسی‌ها نه.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به اعتراض یکی از هواداران که وزیر ورزش به استقلال کمک نمی‌کند گفت: این حرف‌ها را نزنید اصلا اینطور نیست من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد و شما نباید از او انتقاد کنید. این حرف‌ها را هم نزنید که وزیر پرسپولیسی است. به شخصه او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است.

هرچه از وزیر خواستیم گفت چشم

ملکی تاکید کرد: من خیلی از مسائل را نمی‌توانم بگویم چون منافع ملی در میان است. ۶ بازیکن ما را هوایی کرده‌اند متاسفانه یک ملی‌پوش ما مصدوم شد و یکی هم رفت. من یک سال و نیم است که وزیر را می‌شناسم و هر چه از او خواسته‌ایم گفته چشم.

وی در رابطه با وضعیت سیدمجید حسینی عنوان کرد: حسینی را به طور قطع می‌خواهیم و او را حفظ خواهیم کرد. اگر حتی یک میلیون دلار بدهند، حسینی را نمی‌فروشیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد جذب مرتضی تبریزی مهاجم ذوب‌آهن گفت: باشگاه ذوب‌آهن برای دادن رضایت‌نامه دو میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان خواسته و خودش هم دو میلیارد می‌خواست، ما که نمی‌توانیم این پول را بدهیم. در مورد علی کریمی هم باید بگویم که گفته می‌شود او مصدومیت کهنه دارد و نمی‌تواند فوتبال بازی کند. ما کریمی را نزد دو متخصص فرستاده‌ایم تا ببینند وضعیتش چطور است. اگر مشکلی نداشت، با او قرارداد می‌بندیم.

ملکی در ادامه گفت‌وگوی خود با هواداران گفت: سال گذشته اشتباه کردم در برنامه نود صحبت‌هایی انجام دادم. پس از آن دیدید که حرف نزدیم و تیم بهتر کار کرد. دوست ندارم مصاحبه کنم، چون ممکن است خبرنگاران از حرف‌های من سوژه درست کرده و نان در بیاورند!

به گزارش تسنیم، صحبت‌های ملکی باعث ناراحتی خبرنگاران حاضر در باشگاه شد و در ادامه عضو هیئت مدیره توضیح داد که منظورش چیز دیگری بوده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “اعتراف تاریخی عضو هیئت مدیره استقلال: وزیر ورزش هفته گذشته ۵۰۰ هزار دلار به ما داد!”

 1. همیشه پرسپولیسی گفت:

  ۲

  ۰

  آقای فردوسی پور چرا فقط بلدی دنبال حاشیه درست کردن واسه پرسپولیس باشی در حالیکه استقلال پره از حاشیه اینقدر زیاد که هر کدومش میتونه سوژه یه برنامه باشه ولی دریغ ار یک اشاره، اگه این کمک به پرسپولیس شده بود و به استقلال نشده بود ، باز هم سکوت می کردی ؟توئی که اینقدر به سوشا و پیام صادقیان گیر دادی تا نابودشون کردی ولی از کنار آبرو ریزی قائدی به راحتی گذشتی
  عدالتت کجا رفته اقای نا عادل؟

 2. همیشه پرسپولیسی گفت:

  ۱

  ۰

  چرا هوادارای پرسپولیس سکوت کردن با اینکه تعدادمون از استقلالیا خیلی بیشتره ولی اونا خیلی بهتر میتونن مسئولین رو مجبور کنن به تیمشون همه جوره کمک کنن، حتی نتیجه دربی رو هم از بالا تعیین کردن که دله آبیها نشکنه، حتی کار به جایی رسیده که مجریا ی صدا و سیما میگن طرفدارای پرسپولیس و استقلال برابرن. چرا پرسپولیسا متحد نمیشن و از وزیر نمیپرسن جریان کمک های مالی به استقلال چی هست ؟ می خوام بدونم اگه مبلغی که استقلال واسه تمدید تیام پیشنهاد داده رو پرسپولیس می خواست واسه یه بازیکن هزینه کنه هواداری استقلال سکوت می کردن ؟ این همه به پرسپولیس ظلم میشه هوادارا هم کلا نشستن و هیچی نمیگن.چرا وقتی حاج حسین حاضر بود مبلغ قرارداد ستاره های پرسپولیس رو شخصا بپردازه فدراسیون میگفت غیر قانونیه و باید سقف قرارداد رعایت بشه اونوقت واسه استقلال لالمونی گرفته؟ هیات مدیرشون هم میگه این پولا رو یه هوادار استقلال پرداخت کرده . واقعا متاسفم.

 3. جهانگیر گفت:

  ۵

  ۰

  کاش مردبودن ویک مناظره ای بین سگراسیون کیسه تنان وپرسپولیسی. های واقعی میذاشتن تا به ابله های هوچی معلوم کنیم که کدوم تیم حکومتی وسوگلی هست
  اوج حقرات آشکار وطرف داری علنی ازتیم کثیف حکومتای توبازی پلی آف با باالسدقطر بود که بزور وبلطفی میزبانی ودرپنالتی به مرحله گروهی صعود کرد تلویزیون مارش قهرمانی براشون نواخت
  ولی درهمون ساب تیم مردمی پرسپولیس به نیمه نهای جام یاشگاهای آسیا صعود کرد حتی بازیشو با نیم ساعت تاخیر پخش کرد
  دیگه کاملا مشخصه که سیستم کاملا طرف دارکدوم تیمه
  خدا تو کاسه شون میزاره
  تجمع واعتراض فایده نداره فقط با یک وفاق همگانی درفضاهای مختلف مطالب حقیقی درمورد کیسه تنان رو بازتاب کنیم

 4. جهانگیر گفت:

  ۱

  ۰

  تابوده همین بوده
  ازکیسه تنان انتظاری بجز این نیست
  ارزمان مرحوم شاه که توبازی کثافط گری درمیوردن وپرسپولیس رومحروم میکردن سه چهارتا بازی که نتیجه سه برصفر به نفعشون اعلام شد
  ومسئولین پرسپولیس مثل نوکر بله قربان گو قبول کردند ودم برنیوردن
  چند سال پیش جان حذفی تو نیمه نهایی بهم خوردن پرسپولیس در بدترین شرایط بود وازفدراسیون کیسه تن درخواست کرد که بازی به تعویق بیفته که اصلا اعتنا نکردن
  بعلت بدهی ازپرسپولیس ۶ امتیاز کم سگراسیون ککشم نگزید خیلی راحت از پرسپولیس ۶ امتیاز کم کردن
  تا الان دوبار نامه کسرامتیاز برای کیسه صادرشده ولی سرنامه روزیرآب کردند
  همیشه تحت همایت سگراسیون نتایج رو به نفع کیسه رقم زدن
  تودوسال گذشته علنن کمکشون کردند که به دسته پائینتر سقوط نکن وبزور نایب قهرمان وسوم شون کردند
  دوستان درمورد کیسه کثیف حکایت فراوان است این تیم نجس که سوگلی سگراسیونه هیچ نتیجه ای خودش رقم نزده وهمیشه نتایجش بیرون از زمین فوتبال رقم خورده
  ولی غافل ازاینکه خدا پشتیبان تیم مردمیه پرسپولیسه وباتمام کثافط گری ها چهارساله که زیرسرورشون هستند

 5. saman گفت:

  ۵

  ۰

  مشخصه با این سرو صداهایی که هوداران استقلال کردن بهشون پول دادن ساکت شن این هوچی گر ها چپ و راست فقط بلدن بگن وزیر پرسپولیسیه هر چند خودشونم میدونن اگرم پرسپولیسی باشه شغل خودشو تو خطر نمیندازه اینا رو میگن تا وزیر دست پاچه شه اینطوری بهشون لطف کنه اخه چطور به خاطر بازیکن خارجی ارز دولتی میدن؟؟؟؟تو این وضعیت اقتصادی؟؟؟؟وضع تیم ما بدتر از اوناست نصف تیممون رفته بازیکن جایگزینم نمیتونیم استفاده کنیم اما چون سکوت کردیم همه جا جوری پیچیده انگار ما در بهترین وضعیت هستیم این استقلالیای بدبخت هم بازیکن ندارن بزارن تو زمین

 6. نصیر گفت:

  ۷

  ۰

  جدا فوتبال فاسدی داریم بیست ساله جلوی خصوصی شدن پرسپولیس رو گرفتن چون استقلال مشتری نداره این هم آخرش…

 7. حمید گفت:

  ۱۹

  ۰

  آقایان وخانمهای هوادار تیم بزرگ پرسپولیس ما باید قرار یه تجمع بزرگ را بذاریم. وزارت ورزش کیسه کش به کیسه ارز دولتی میده ولی به ما ۱۰۰ هزار دلار نمیده . تا کی باید سکوت کنیم

 8. محمدی گفت:

  ۲۳

  ۰

  چند نکته:
  ۱_ به نظرم لازمه هواداران جلسه ای با گرشاسبی بذارن که چرا استقلالیها میتونن از وزارت کمک بگیرن اما پرسپولیسیها نه؟ چرا از حق پرسپولیس بخوبی دفاع نمیشه؟ از چی واهمه یا رودربایستی و یا … دادن؟ قضیه چیه؟
  ۲_ اینکه استقالل را تیم حکومت بدونیم غلطه، در بدنه دولت طرفدار هر دو تیم وجود دارد اما یا به هر دو کمک میشود و ما نمیدونیم یا اینکه مدیران باشگاه راه اخذ کمک را نمیدونن! شاید اگر اونا میتونن کمک بگیرن به نظرم احتمالا بخاطر اینه که چون وزیر نمیخاد متهم به پرسپولیسی بودن شود شایدم دز دولت افرادی هستند که بر سلطانی نفوذ دارند و یا دلایل دیگر که ما بی خبریم
  ۳_ کسانی که میتونن پبج وزیر بروند سوال کنن چرا فقط به استقلال کمک میشه و اگر به پرسپولیس کمکی شده چرا اعلام نمیشه؟ چه اشکالی داره که به صورت تساوی به هر دو تیم کمک شود؟ لطفا از اتهام پرسپولیسی بودن نترسید.
  ۴_ چرا نمایندگان مجلس از وزیر سوال نمیکنن فقط به استقلال کمک میشه؟! لطفا شفاف سازی کنین. امیدوارم در تحقیق و تفحصی که از دو باشگاه دارن این نکته نیز روشن شود.

 9. محمد گفت:

  ۲۱

  ۱

  معنی نداره وقتی محرومیم بیرانوند رو بذاریم بره . بعد که ضعیف بشیم و کلی گل بخوریم کی جواب میده؟ هر وقت محرومیت تموم شد و یه دروازبان عالی جذب شد اونوقت میتونه بره . شهر هرت که نیست. بیچاره پرسپولیس که فقط اینو و اونو به یه نوایی میرسونه و خودش مظلومه .

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر