دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
  |   نظرات: يك نظر
243 نفر بازدید

اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاههای استقلال و پرسپولیس مشخص شدند

پرسپولیس نیوز: سید صادق طباطبایی نژاد به عنوان رئیس کمیته تحقیق و تفحص باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد.

سید صادق طباطبایی نژاد عضو کمیسیون فرهنگی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: اعضای هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان در جلسه امروز این کمیسیون فرهنگی انتخاب شدند و بنده نیز به عنوان رئیس این کمیته انتخاب شدم.

نماینده مردم شهرستان اردستان افزود: جمشید جعفرپور نماینده لارستان به عنوان نایب رئیس اول کمیته، اصغر مسعودی نماینده نی‌ریز و استهبان به عنوان نایب رئیس دوم، طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران نیز به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدند.

رییس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان توضیح داد: این کمیته شش ماه فرصت دارد که این گزارش تحقیق و تفحص را به صحن علنی بفرستد و اگر در این بازه زمانی گزارش آماده نبود قابل تمدید است.

طباطبایی نژاد تصریح کرد: منابع و مصارف مدیرتی در ۱۰ سال گذشته این باشگاه ها از جمله پرسپولیس و استقلال بررسی و ابتدا به کمیسیون فرهنگی و سپس به صحن علنی مجلس می رود.

وی ادامه داد: تحقیق و تفحص با مشخص شدن اعضای هیات رییسه کار خود را بصورت رسمی آغاز می کنند و در این راستا با محوریت هیات رییسه بررسی های لازم از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال انجام خواهد شد.

رییس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی متعلق به وزارت ورزش و جوانان گفت: اعضای هیات رییسه هم در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان معرفی شده اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاههای استقلال و پرسپولیس مشخص شدند”

  1. حسام الدین حسام گفت:

    ۰

    ۰

    دستور خود وزیره برای ترس از برکنار نشدن وعدم اشوب داره پنجاه شصت میلیارد تو کیسه هزینه میکنه ما هم جمعه بلدیم فحش بدیم به وزیر وامتیاز بگیریم

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5564 بازدید

بازدید دیروز: 88054 بازدید

بازدید کل : 82435927 بازدید

افراد آنلاین: 522 نفر