دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
  |   نظرات: ۵ نظر
2,471 نفر بازدید

اعلام آرای جدید کمیته انضباطی؛ برانکو جریمه شد!

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های متخلف به شرح زیر صادر کرد:

*دیدا تیم‌های سایپا و سردار بوکان از سری رقابت‌های جام حذفی کشور برگزار شد و از سوی شهریار شیروند، بازیکن تیم سردار بوکان پس از پایان مسابقه تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور که منجر به اخراجش شد و همچنین تمرد از اجرای دستور داور، وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

محمد چهارمحالی، بازیکن تیم سردار بوکان به دلیل اهانت به داور پس از اتمام مسابقه، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

* دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی برگزار شد که از سوی حمیدرضا رجبی، مربی تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به داور بازی بعد از پایان مسابقه، به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه دو تیم گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل در حالی برگزار شدکه  از سوی اسماعیل کیانی، بازیکن تیم خونه به خونه بابل تخلفاتی مبنی بر فحاشی به کمک داور بازی رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود  و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

تیم خونه به خونه بابل به خاطر ورود کادر فنی به زمین مسابقه به نشانه اعتراض به داور که سبب وقفه در برگزار مسابقه شد، باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین مهران برزگر، مربی تیم خونه به خونه بابل به دلیل رفتار غیر ورزشی  با کمک داور، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

حبیب شاکری، مربی تیم خونه به خونه بابل به دلیل اعتراض مکرر به داور و اهانت به وی و رفتار غیر ورزشی به کمک داور که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “اعلام آرای جدید کمیته انضباطی؛ برانکو جریمه شد!”

 1. arya گفت:

  ۰

  ۰

  مانند روز روشن است که کمیته انضباطی با باشگاه پرسپولیس کینه ای برخورد می کند , وگر نه چرا مربی نساجی که به دلیل حرکات غیر ورزشی اخراج شده است جریمه اش ۲۰ میلیون ریال است ولی برانکو که اعتراضش در حدی نبوده که داور او را اخراج کند ۵۰ میلیون ریال جریمه شده است. خیلی خنده دار است.

 2. آرش گفت:

  ۳

  ۰

  مردک حسن زاده کیسه کش ، حمید رضا رجبی و برانکو رو به رفتار غیرورزشی متهم کردی با اینکه او اخراج هم شده جریمه اش کمتر از برانکوست؟!!!!!!!
  عناد و دشمنی تا کی؟!!!!!!

 3. Fahim گفت:

  ۵

  ۰

  شفر یا جواد چکش این همه اعتراض و دادو بیداد میکنن هر چیم دلشون بخواد میکن ولی هیچی
  براکو که این همه با اخلاقه اینطور

 4. علی گفت:

  ۵

  ۰

  ادمین به این بپرداز چرا نکونام بااون همه اعتراضودرگیری جریمه نشد؟ بخاطرکیروشی بودنش فدراسیون کاریش ندارن

 5. پرسپولیس گفت:

  ۴

  ۰

  جالبه برانکو کلا کاری نکرد جریمه و توبیخ کتبی میشه
  اونوقت نکونام که همه رو تهدید کرد هیچ!
  تبعیض تا کی!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34565 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5178254 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر