چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  |   نظرات: يك نظر
1,798 نفر بازدید

اعلام آرای کمیته انضباطی| محرومیت خلعتبری از بازی مقابل پرسپولیس/ محرومیت و جریمه نقدی کرار جاسم

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره مسابقات فوتبال و فوتسال صادر کرد.

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

* یوسف بخشی‌زاده، مربی ماشین‌سازی تبریز به دلیل اعتراض مکرر به تصمیم داور در دیدار پدیده – ماشین‌سازی تبریز که منجر به اخراج وی شد و بیان کلمات نامناسب به داور به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان، بازیکن تیم ماشین‌سازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی که سبب تحریک تماشاگران و بازیکنان تیم حریف شد به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* علیرضا مرادی، مربی تیم ماشین‌سازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی با مربی و سرپرست تیم پدیده و با قصد مضروب کردن مدیر تیم پدیده به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (محرومیت در این رأی قابل تجدیدنظر است).

* تیم پدیده مشهد به دلیل اهانت به هواداران‌شان به داوری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده مشهد نیز به دلیل رفتار غیرورزشی با بازیکن تیم ماشین‌سازی و درگیری با وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* در جریان برگزاری دیدار پارس جنوبی جم و تراکتورسازی، از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی که سبب وقفه در مسابقه شد رخ داد که این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در مرحله یک چهارم حذفی برگزار شد و از سوی جاسم کرار، بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و تکرار آن بعد از مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* تیم سپیدرود رشت به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوران در دیدار برابر استقلال تهران باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم‌های مس سونگون و مقاومت البرز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم مس سونگون نسب به تیم مقابل و تماشاگران اهانت رخ داد و تیم مس سونگون به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* فرهاد فخیم، بازیکن تیم مس سونگون به دلیل اهانت به تیم مقاومت البرز به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* تیم مس سونگون به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* شیخ الاسلامی، سرپرست تیم مس سونگون و همچنین سرپرست تیم مقاومت البرز به دلیل بی‌احترامی به یکدیگر هرکدام منفرداً به توبیخ کتبی محکوم شدند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اعلام آرای کمیته انضباطی| محرومیت خلعتبری از بازی مقابل پرسپولیس/ محرومیت و جریمه نقدی کرار جاسم”

  1. محمد گفت:

    ۴

    ۰

    پس شوفر چی ؟
    آقای شووفر کمیته استقلالی (انضباطی سابق) رنگ آبی دوست داره؟ هر غلطی میخوای بکن چون وزارت و فدراسیون و تاج و قارچ و … همگی عاشق رنگ آبکی هستن …

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19319 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7480238 بازدید

افراد آنلاین: 28 نفر