پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
  |   نظرات: بدون نظر
779 نفر بازدید

اعلام برنامه تمرینات پرسپولیس تا بازی با پیکان

پرسپولیس نیوز: برنامه تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با پیکان اعلام شد.

بنابر اعلام مصطفی قنبرپور سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، تمرینات سرخپوشان پس از سه روز استراحت، از ساعت ۱۶ امروز شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه برانکو ایوانکوویچ از فردا در تهران حاضر خواهد بود و هدایت تیم را در دست می‌گیرد، تمرین امروز توسط کریم باقری برنامه‌ریزی و پیگیری خواهد شد. پرسپولیس این هفته در روزهای زوج از ساعت ۱۶ تمرینات خود را آغاز می‌کند و طی روزهای فرد و روز جمعه از ساعت ۱۰ صبح تمرین خواهد داشت.

سرخپوشان شنبه هفته آینده نیز از ساعت ۱۶ و روز یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تمرین خواهند داشت. برانکو در نظر دارد روز دوشنبه یک بازی تدارکاتی برای تیم خود داشته باشد و روز سه‌شنبه برای بازیکنان استراحت در نظر گرفته شده است. این برنامه با توجه به برنامه‌ریزی فعلی رقابت‌ها، تنظیم شده است که با توجه به صحبت‌های مطرح شده با تغییراتی روبرو می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۶ شهریور ماه حضور خود در مرحله نیمه پایانی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد و بر این اساس روز اول آبان ماه میزبان بازی برگشت این مرحله شد تا نیاز به تغییر زمان بازی با پیکان از هفته نهم و دیدار با سایپا از هفته دهم رقابت‌ها احساس شود که سازمان لیگ باید درباره آنها تصمیم گیری کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر