پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۴/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  |   نظرات: ۲ نظر
2,760 نفر بازدید

اعلام محورهای جلسه عرب و ایوانکوویچ

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس در نشست امروز (شنبه) خود با سرمربی کروات سرخپوشان تأکید کرد، روی نقل‌وانتقالات باشگاه نظارت مستقیم و لحظه‌به‌لحظه خواهد داشت.

بنابر اعلام پندار خمارلو، نشست امروز ایرج عرب و برانکو ایوانکوویچ، سه محور اصلی داشت. بخش مهمی از این جلسه به موضوع نقل‌وانتقالات و جذب نفرات جدید مربوط بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در این ارتباط اعلام کرد، حداکثر تلاش باشگاه به این امر تعلق می‌گیرد که نفرات مورد نظر جذب شوند و برای جلوگیری از حواشی، در کلیه مراحل، شخصاً روی نقل‌وانتقالات نظارت خواهد داشت و هماهنگی کاملی بین او و برانکو وجود خواهد داشت.

در این جلسه درباره برنامه اردوی برون مرزی هم صحبت شد. دو طرف همچنین درباره دیگر برنامه‌ها و امکانات مورد نیاز جهت اجرای برنامه‌های آماده‌سازی بحث و گفت‌وگو داشتند.

همچنین طبق برنامه در نظر گرفته شده از سوی سرمربی سرخپوشان،‌ تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرینات این هفته که تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت، استراحتی ۱۲ روزه دارد. پس از پایان تعطیلات، تمرینات در تهران آغاز می‌شود و تیم از ۱۸ دی ماه به مدت ۱۲ روز عازم اردو خواهد شد.

برای این اردو دو مقصد در نظر گرفته شده است که در هر یک، شرایط بهتری فراهم شود، این اردو برگزار خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “اعلام محورهای جلسه عرب و ایوانکوویچ”

 1. Hji گفت:

  ۰

  ۰

  هر چه سریعتر گوچی،دلفی و پورعلی گنجی رو بگیرید…

 2. حمید گفت:

  ۳

  ۰

  هرچند خیلی سخته تا بازیکن بگیریم هیچکی اسمشو نوونه اما این اولین امتحان مدیریت جدید پرسپولیسه اگه تا لحظه قرارداد کسی ندونه کی میاد و کی میره مثل زمان مدیریت آقای گرشاسپی اونوقت معلوم میشه آقای عرب از جنس خود آقای گرشاسپیه با آرزوی موفقیت…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 46376 بازدید

بازدید دیروز: 46462 بازدید

بازدید کل : 994634 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر