پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  |   نظرات: يك نظر
1,553 نفر بازدید

افشین نیم فصل دوم در فولاد؟/ حضور بازیکن سابق پرسپولیس در تمرینات

پرسپولیس نیوز: مهاجم سابق فولاد خوزستان همچنان در تمرینات این تیم حضور دارد و به نظر می‌رسد او در نیم فصل دوم این تیم را همراهی می‌کند.

فولاد خوزستان این روزها تمرینات خود را زیر نظر افشین قطبی پشت سر می‌گذارد و آماده حضور در نیم فصل دوم می‌شود.این روزها فولاد خوزستان در  اهواز تمرین می‌کند.

آرش افشین که نیم فصل اول بدون تیم مانده بود این روزها در تمرینات فولاد خوزستان حضور دارد و زیر نظر کادرفنی کار خود را دنبال می‌کند. او از زمان حضور قطبی در تمرینات حضور دارد و به نظر می‌رسد یکی از نفراتی است که مدنظر قطبی قرار دارد و در نیم فصل دوم این تیم را همراهی خواهد کرد.

* مهدی الهایی که در زمان حضور افشین قطبی بازیکن پرسپولیس بود دیگر نفری است که با نظر افشین قطبی در تمرینات فولاد حضور دارد. قطبی اعلام کرده علاقه بسیار زیادی به عملکرد این بازیکن دارد و این روزها وضعیت او را در تمرینات بررسی می‌کند.

این بازیکن سابقه بازی در نفت آبادان، پاس همدان و نفت و گاز گچساران را هم دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “افشین نیم فصل دوم در فولاد؟/ حضور بازیکن سابق پرسپولیس در تمرینات”

  1. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

    ۲

    ۰

    آرش افشین یه زمان تیم ملی بود و گل هم زد. معلوم نی یه مدت کجا بود . چی شد. مهاجم خوبیه اگه به اوج برگرده. افشین قطبی به حق جزو بهترین مربیان لیگ هست و فولاد رو یا تو این فصل یا فصل بعد جزو مدعین قهرمانی میکنه. البته تا وقتی برانکو تو ایرانه هیچ مربی به گرد پاش نمیرسه.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 64362 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7525281 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر