شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
  |   نظرات: ۸ نظر
4,181 نفر بازدید

اقدام باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از شکایت برانکو به فیفا/ ارسال نامه برای نماینده ایوانکوویچ

پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به نماینده برانکو خواستار توافق با این مربی به صورت مسالمت‌آمیز شد.

برانکو ایوانکوویچ و دستیاران کرواتش در شرایطی با باشگاه پرسپولیس قطع همکاری کردند که بخش زیادی از قرارداد فصل گذشته خود را از این باشگاه طلبکارند. حتی ایگور پانادیچ نیز در روز‌های اخیر در ۳ مرحله برای باشگاه پرسپولیس نامه زد که مطالبات آنها را قبل از اینکه کار به فیفا بکشد پرداخت کنند.

از همین رو باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به نماینده برانکو از وی خواست که برای حل این مشکل، جلسه‌ای بین طرفین برگزار شود. در واقع باشگاه پرسپولیس این کار را انجام داد تا مشکلات بوجود آمده به صورت مسالمت‌آمیز حل شده و کار به شکایت برانکو از این باشگاه در فیفا کشیده نشود. برانکو هم البته به دنبال توافق مسالمت‌آمیز با پرسپولیس است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “اقدام باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از شکایت برانکو به فیفا/ ارسال نامه برای نماینده ایوانکوویچ”

 1. شبنم گفت:

  ۰

  ۰

  آقا محمد لعنت خدا بر آنهایی که برانکو رو فراری دادند مافیاها. برانکو اگه حرفه ای نبود این همه جام نمیاورد.ولی درمورد باشگاه الاهلی باید تا تهش شکایتشون کرد تا پول بگیریم.دومهاجم خوب یکدفاع و یک هافبک عالی وپیستون قوی درراست لازم داریم حتی اگردر لیگها وشهرستانهای دیگر باشد.

 2. ستاره سرخ آسیا گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان با تمام علاقه و احترامی که به برانکو دارم اما پیش بینی میکنم برانکو نمیتونه در الاهلی مثل پرسپولیس موفق باشه بدلایل زیر؛
  ۱-هشتاد درصد قدرت پرسپولیس هواداراش هستند و اگر برانکو نتیجه میگرفت به خاطر این بود که هوادارا به بودن برانکو اتفاق نظر داشتند و چند دستگی در بین آنها نبودو بازیکنا هم با اتحاد هوادارا با روحیه و انرژی صد چندان بازی میکردند
  ۲-در لیگ ایران بیشترین ضعف در شرایط بدنی تیمها بود و پرسپولیس بخاطر بدنسازی خوب اول فصل در لیگ ایران بندرت می باخت و در آسیا باخت هاش زیاد بود اما در عربستان بدلیل امکانات
  عالی و مربیان خوب این ضعف وجود ندارد و همه تیمها یکدست هستند.
  ۳- برانکو تو ایران خیلی راحت بود و بدلیل علاقه و خونگرمی مردم و ارتباطات عاطفی که با مردم داشت و همینطور رسانه ها میتونست با علاقه و شوق بیشتری کار کنه اما تو عربستان کسی تحویلش نمیگیره بخاطر سردی مردم بعد از مدتی دپرس میشه و این تو کارش تاثیر منفی میذاره
  ۴- این مورد آخر هم یک قانون نانوشته است که هر کسی چه بازیکن و چه مربی که به پرسپولیس پشت کرد و رفت هرگز رنگ خوشی رو نمی بینه. برانکو هم میتونست به احترام هوادارانی که عاشقانه و بی ریا دوستش داشتند حداقل یکسال قراردادش رو بمونه و با خاطره بهتری از پرسپولیس بره و حالا که دل ما را شکست چوبشو میخوره هرچند اگر جنتلمن باشه بقول معروف این خط و این نشون.

 3. Hamon گفت:

  ۰

  ۰

  عرب، پشت پرده، رو پرده دارد. مامور سرعت گیر پرسپولیس است. هیچ کس را جذب نکرد. آقای گل را فروخت، این تیم اگر آبدارچی پرسپولیس هم مدیر می شد از ایشان بهتر عمل می کرد. خدا به داد هواداران برسد. یک سال پر از استرس دست پخت این نامدیر، نابلدکار است.

 4. کرمانشاهی گفت:

  ۰

  ۰

  حقش ه زحمت کشیده برای پرسپولیس اینکه ناراحتی نداری احقاق حق

 5. علی گفت:

  ۰

  ۰

  اینهمه این مربی اون مربی میکنن ولی اینطور که بوش میاد اخرش قطبی میاد ولی عمرا نتیجه بگیره .

 6. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  دوتا بحث اینجا مطرحه، یکی اغوای الاهلی ، یکی هم دستمزد برانکو ، اونارو که باید تا تهش پیگیری بشه. ازشون خسارت بگیریم، ولی با برانکو نباید شکایت کنیم و باید احترامش‌ حفظ بشه ، هرچند در مورد برانکو، ما حرفی برای گفتن و شکایت نداریم. چون حق بااونه!!!!!

 7. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت خدابربرانکو

 8. .... گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو حرفه ایه از رو آگاهی و قوانین پرسپولیس رو ترک کرد.. عرب نادان میخواد برانکو رو محکوم کنه ک هیچی حالیش نیست

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23327 بازدید

بازدید دیروز: 57728 بازدید

بازدید کل : 16660612 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر