چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
  |   نظرات: ۲ نظر
2,618 نفر بازدید

الریاضیه خبر داد؛ موافقت AFC با پیشنهاد امارات و عربستان درباره لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس نیوز: پایگاه خبرى الریاضیه از برگزارى ادامه بازى‌هاى لیگ قهرمانان طبق پیشنهاد کشورهاى عربستان و امارات همچنین عدم لغو رقابت‌ها خبر داد.

طبق گزارش الریاضیه ، AFC در حال پذیرش پیشنهاداتى است که در جلسه با نمایندگان کشورهاى عربستان و امارات در دبى مطرح شد که بر این اساس بازى ها در ماه آگوست (مردادماه) پیگیرى خواهد شد.

الریاضیه به نقل از منابع اختصاصى همچنین گزارش داده که کنفدراسیون فوتبال آسیا طى روزهاى آتى این خبر را به صورت رسمى اعلام مى‌کند. بر این اساس امکان برگزارى بازى‌ها در ماه مى(تیرماه) وجود ندارد.

منبع نزدیک به الریاضیه احتمال لغو این دوره از مسابقات را بعید دانست به این دلیل که AFC باید به تعهدات مالى و تجارى خودش با شرکت‌هاى مربوطه عمل کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “الریاضیه خبر داد؛ موافقت AFC با پیشنهاد امارات و عربستان درباره لیگ قهرمانان آسیا”

 1. محمدحسین گفت:

  ۶

  ۰

  به خاطر این میگن لغو که اونچا تیر ماه خیلی گرمه

 2. Hosein گفت:

  ۹

  ۳

  بااین برنامه ریزی عملا دارن کاری میکنن ک این مثلث کثیف تاس با فشارای همه جانبه از طرف خودشون و لابیای سیاسی و بقیه نفوذیا بتونن لیگو تعطیل کنن- بعد انصاریفرد ما کیو داریم ک بخواد جلو این نامردا وایسه؟؟ فقط انصاریفرد بود ک نمیذاشت بدون تعیین قهرمان لیگ تعطیل شه ،،،، وگرنه این هیات مدیره دست نشونده وزارتیه ک خودش میخواد لیگو تعطیل کنه تا از فشار نماینده های مجلس سپاهانی و کیسه کش و ترتری ، دربیاد و حیالش راحت شه- نامردا برا نقشه های کثیفشون حاج حسنو فرستادن رفت تا راحت لیگو تموم کنن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34473 بازدید

بازدید دیروز: 35670 بازدید

بازدید کل : 22447494 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر