پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
  |   نظرات: يك نظر
1,595 نفر بازدید

امیری مصدوم شد و به رختکن رفت/ اعتراض داور چهارم به پیروانی

پرسپولیس نیوز: بازیکن مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس برای انجام مداوای بیشتر پس از خروج از زمین راهی رختکن شد.

وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از مصدومیت از ناحیه صورت و بیرون رفتن از زمین بازی همراه با یکی از پزشکان تیم راهی رختکن شد تا به مداوای صورت مصدومش بپردازد.

* زمانی که پزشکان پرسپولیس در کنار زمین مشغول مداوای صورت امیری بودند افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس به کنار نیمکت تیم الوصل رفت که این موضوع باعث اعتراض داور چهارم شد. پیروانی به داور چهارم می‌گفت که نگران وضعیت بازیکن مصدوم است اما داور چهارم به او تذکر داد که نباید به محوطه فنی الوصل ورود کند.

* هواداران پرسپولیس در امارات هم محروم هادی نوروزی را فراموش نکردند. در دقیقه ۲۴ بازی امروز این بازیکن فقید از سوی هواداران تشویق شد.

* محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی سابق باشگاه پرسپولیس از جمله حاضران در ورزشگاه الوصل بود. همچنین ابوالفضل جلالی مدیر برنامه سابق علی کریمی هم برای تماشای بازی به ورزشگاه آمد.

* هواداران الوصل زمانی که توپ به سید جلال حسینی می‌رسید او را هو می‌کردند اما هوادارن پرسپولیس با ایجاد سر و صدای زیاد به مقابله با این کار پرداختند.

* مربی تیم الوصل در یک صحنه به تصمیم داور بازی به شدت معترض شد که این موضوع باعث شد تا داور چهارم تذکر جدی به او بدهد.

* فرزندان ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس برای تماشای بازی به ورزشگاه الوصل آمدند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “امیری مصدوم شد و به رختکن رفت/ اعتراض داور چهارم به پیروانی”

  1. hamid گفت:

    ۶

    ۰

    بادرود.حیف که پرسپولیس از نقل و انتقال محروم هست.گلزن و دفاع خوب لازم داریم.منشا و علیپور هماهنگ نیستند.عمق دفاع متمایل به چپ میلنگد.امشب مقداری احمدزاده دست از تک روی برداشت.نیاز به محسن مسلمان بود در وسط زمین.محرمی با تجربه تر کار کند.منشا گلزن نیست بازی ساز خوبی است.شوت زن پشت هجده قدم خوب نداریم.اما باهم هماهنگ هستند بازیکنها تبریک به آریاییهای پاک.نه تاییها چه خبر.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 70473 بازدید

بازدید دیروز: 136409 بازدید

بازدید کل : 64460282 بازدید

افراد آنلاین: 267 نفر