دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر
947 نفر بازدید

انتقال لالیگایی نافرجام!/ قدوس به سوئد برمی‌گردد؟

پرسپولیس نیوز: انتقال هافبک تیم ملی ایران و عضو باشگاه استرشوندس سوئد به اوئسکا اسپانیا غیرقانونی اعلام شد.

سامان قدوس، ستاره ایرانی استرشوندس روز گذشته رسما قراردادی را با باشگاه اوئسکای اسپانیا امضا کرد تا هافبک تیم ملی ایران برای باشگاه اسپانیایی که اولین بار در تاریخش در لالیگا حضور دارد، توپ بزند.

اما این پایان کار نبود چون بعد از لحظاتی از امضای قرارداد قدوس و انتشار تصاویر او  به همراه مدیر باشگاه اوئسکا و مدیر برنامه هایش صدای دنیل کیندبرگ، رئیس باشگاه استرشوندس درآورد و این انتقال را غیرقانونی دانست.

کیندبرگ اعلام کرد: من تصاویری از قدوس دیدم که در حال امضای قرارداد بود اما من به او تنها مجوز رفتن به اسپانیا و بازدید از باشگاه را داده بودم نه اینکه قراردادی امضا کند. من مدیر برنامه قدوس که در تصویر دیده می شود را نمی شناسم و ارتباطی نیز با او نداشتم. و نه قرار است ارتباطی صورت بگیرد. باید قدوس به سوئد برگردد. من امضای هر گونه قرارداد با باشگاه اوئسکا را رد می کنم چون هیچ رضایتی به این انتقال ندارم.

با این حرف های رئیس باشگاه سوئدی مشخص می شود که قدوس به مشکل بزرگی برخورده است و این انتقال غیرقانونی بوده چون ستاره ایرانی تحت قرارداد باشگاه سوئدی است و تنها یک راه پیش رو دارد و آن رضایت گرفتن از باشگاه استرشوندس است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34448 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5178137 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر